Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Visiskai sutinku su Blueta ir su Almost....

Vakar MB sakiau, nu kam lįst į viešumą, skalbtis savo triusikus, kodėl tyliai ramiai negali savo laime džiaugtis.... Daro TOKIAS NESAMONES.... :dauzaukakta:
Atsakyti

Blueta - tiesa sakai. Bet nieko nuostabaus. Daznai gi taip buna. Nei vargti reikia, nei kam nors ka nors irodineti (kad, va, mokiausi, zinau, ismanau). Uztenka turtinga dieda salia tureti. Iskarto silta vieta parupinta. Nes iprastai zmonems, kol gauna tokias pareigas, tenka dirbti daug ir nuo zemiausio laiptelio pradeti. Dar ir atranka kokia praeiti. O cia...Op, ir yra. Sprintere.  Nu viskas tvarkoj, pasiseke. Tik kam zmones juokinti :D Nieko neismano, o i tokias konf. vaziuos. 

Apie Uspaskicho mergas gerai kazkas pasake :D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 19 sausio 2017 - 12:07

As dar vis viliuosi,kad kazkokiu budu ja ismes is seimo. Cia yra geda, bus dar didesne, jei ji nemokedama angliskai bus isdeleguota i Vasingtona. 

Man dzin kas kur kyla laiptais per lova ar per kur nori, bet kai tai susije su istatymu leidimu, musu visu gerove, viskas verda. 

Juokiuosi dabar, kas uz tuos runkelius balsavo, neturincius jokio supratimo apie politika. Dabar 12 klasiu baigusi leis istatymus habilituotiems daktarams. Ok.

Atsakyti

Man dzin kas kur kyla laiptais per lova ar per kur nori, bet kai tai susije su istatymu leidimu, musu visu gerove, viskas verda. 

va būtent, čia ir yra žiauriausia, mano nuomone - kodėl visi susikoncentruoja ties lovų reikalais, tautiniais kosciumais, visokiom nesąmonėm, o ne ties realiai žmonų gerovės gerinimu.. kažkokie vėjai.. kuo toliau - tuo blogiau, Dievaži.

Atsakyti

A

Man dzin kas kur kyla laiptais per lova ar per kur nori, bet kai tai susije su istatymu leidimu, musu visu gerove, viskas verda.

Nu tai butent del to zmones ir pyksta. 

Atsakyti

Bet tai uztat kiek drasos reikia tureti. Neismanant, i konf. vaziuoti. Geda butu.

Atsakyti
Politikuojat? umn.gif bigsmile.gif

Labas rytas mirksiukas.gif

Dar kartelį apkabinu PATRANKIŲ 4u.gif xxx
Liūdna netektis...x

Aš su kavyte☕reikia maudytis ir darban ruoštis,bet tingiu😎

Apie Žiedė's produkciją nieko visai nežinau....atsilikus aš nuo Lt unsure.gif
Atsakyti

Bet tai uztat kiek drasos reikia tureti. Neismanant, i konf. vaziuoti. Geda butu.

Ta pati pagalvojau ! Musk mane as ten neisiu  :D 

Atsakyti

va būtent, čia ir yra žiauriausia, mano nuomone - kodėl visi susikoncentruoja ties lovų reikalais, tautiniais [i]kosciumais[/i], visokiom nesąmonėm, o ne ties realiai žmonų gerovės gerinimu.. kažkokie vėjai.. kuo toliau - tuo blogiau, Dievaži.

As nemanau, kad i tai susikoncentruoja. Tieeiog si tema neatsiejama nuo to, kas vyksta. Zmonems pykta, kad kazkokia merga ilindo i Seima ir svarstys svarbius klausimus, neismanant, vien del to, kad yra kazkieno meiluze.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 19 sausio 2017 - 13:04

Katee, man atrodo ne drąsos o durnumo, i įžūlumo. Protingas žmogus tai bijotų apsijuokt, gėdos apturėt. 

Atsakyti

Katee, man atrodo ne drąsos o durnumo, i įžūlumo. Protingas žmogus tai bijotų apsijuokt, gėdos apturėt. 
Aha, kaip ten sako: durniai neturi gedos jausmo 😃

Tikrai, izulumo reikia tureti daug.  Neisivaizduoju kaip reikia jaustis, kai esi kaip po padidinamuoju stiklu, visi zvilgsniai i tave nukreipti. Ne taip pasakytas zodis - ir kalbu ant visos LT ilgam uzteks. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 19 sausio 2017 - 13:31

Sunku isivaizduoti kokio bukumo reikia buti, kad einant i seima sumelavus savo issilavinima, taip niekas ir nesuuos.  

Ir dar didesnio bukumo nemokant angliskai vaziuot i jungtiniu tautu konferencijas. Kad Karbauskiui ir jo karvems atrodo protinga, nereiskia, kad Vasingtonas lygiai taip pat pagalvos. Aisku, galvoja, palinksesiu galva ir gerai. Nemokamai amerike pamatysiu, viesbuciuose pagyvensiu. Vemt norisi. Bananu salis, ne kitaip. 

Atsakyti