Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Blueta - kleckas temperaturos neturejo. Tik sloga ir siek tiek kosulys (bet cia del tos pacios slogos). Todel vedziau ji i lauka su sloga. Davesi sniege 2val :D Visada taip dariau (ir su dvyniais). Man net atrodo, kad po lauko jiems geriau pasidaro.

Jau baigia pasveikti. Keliaus i darza kita savaite.

Atsakyti

Jo,jo, atsimenu sakei, kad sloga kabinasi ir kad palaikysi namie, tai ir paklausiau į kurią pusę.

aš irgi su sloga vedu į lauką, bele tempos nėr.

Atsakyti
Labuka😉

Aš nagus susitvarkiau💅foto įkėliau į albumą🙄
Truputi apsishopinau,kosmetikos dasipirkau ko reikėjo,džemperiuką kasdienai iš sale nusipirkau,truputi maisto ir namuos tvarkinėjuos🖒


Papildyta:
O ką jūs?🎈
Atsakyti

Labas vakaras  :rolleyes: 

Grizau is sporto, prikepiau varskeciu be kiauso, tik is banano, liesos varskes, baltymu milteliu ir speltos. Bus ryt i darba pietums.  :essen: 

Sambuka, kaip tas ledas? Lygus? Kasdiena pro langa entuziastus matau, kiti jau nuo ryto, pries einant i darba jau varineja. Neliudna ant to ezero, vasara visokio plauko irkluotojai ir zvejai, ziema ciuozejai. As tai neturiu paciuzu  :mastau: 

Kaune gripo epidemija paskelbta. Man irgi jau gerkle taip skaudejo, bet iveikiau atrodo virusa  :bash: 

Dar vakar buvau vel plauku kirpt su karstom zirklem, visai pasiteisino man. Kirpeja labai kruopsciai dirba, tai ne mano, pasukuoja ir tiesiai nuvaro, si isrenka pavienius per visa ilgi.

Atsakyti

Labas rytas...

Blueta,taip,močiutė,ta kuri man mama,augino mane,atidavė save visą...aš buvau gruodžio men pradžioj LT pas daktarus lankiausi,išskridau,ir planavau sausio pirmą dieną vėl skristi,turėjau bilietus...12/21 ryte per vyber šnekėjom apie 10 val ryto,kelios min po 11 pasidarė blogai jai,išvežė greitoji,o 12 val.,jau nebeliko jos...

Aš ryt einu pas kirpėją,paskui nagus susitvarkyti...savaitgalį patinginiausiu,pirm dar pas daktarą ir antr skrisiu namo,begalo pasiilgau namų...

Atsakyti

Ai dar pamiršau,pasakysiu,ką atradau,gal jums tai žinoma,bet mane nustebino...pirkau ŽIEDĖ kanapių aliejuką veidui,gerumas belekoks,atrodo oda skaisti jau po antros sav naudojimo,tokia soti visko oda atrodo..

Atsakyti
Patranka..... verysad.gif ......

Merginos, prajuokino mane MB, gal skaitėt, bet imesiu žmogaus pamastyma biggrin.gif
...nuomonė:
"Daug ką gąsdina tai, kad Karbauskis savo draugę prastūmė į Seimą, įsidėjo į pavaduotojas, mašiną išrašė, suorganizavo fainų komandiruočių į JAV, bet man ši istorija terodo, kaip yra sunku įtikti panai." biggrin.gif

Atsakyti

Mrs. - tai su sirdim kazkas buvo mamai, kad taip greitai uzgeso? Vos per 2val.

 

ŽIEDĖs produkcija macius esu, bet nebandziau nieko...

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 19 sausio 2017 - 10:09

Patranka, tai cia tas pats zmogus, del kurio sveikatos sutrikimu, tu buvai vasara atskridus, taip? Kiek metu jai buvo? vargse :(

 O tavo biologine mama gyva dar? nepasitaise santykiai situo sunkiu periodu?

Graziai sninga Vilniuj. Aisku, miske graziai, kai sniegas svarus baltas. Jauciu, mieste tai smelio/druskos pliurza jau padaryta.

 O tik masina issiploviau, balta kaip gulbe. Neilgam :D

Jau tie karbausk,bajeriai tai nejuokingi, slykstu skaityt. Kaip zmones gali sitaip elgtis???  kodel visi, pateke prie lovio, suvienodeja,aa? Nu negi net milionierius negali palepint dovanom savo damos? kam ja tempt i ta viesuma, kam erzint mokesciu moketojus?

Zo, keiciasi tik pavardes ir veidai, situacija kartojasi.

Labu.

Atsakyti

Sveikos  :) 

Blueta - bet tikrai, kažkaip aš pastebėjau, kad dažnai niekam nesvarbu esminės visokios problemos, žymiai svarbiau yra tai, kas su kuo miega..

Ir iš viso - nu miega tai miega, myluojas - tai lai myluojas, bet kam šitaip elgtis ir dar taip kažkaip kvailai išsisukinėt? Vėjai kažkokie..

Atsakyti

Man tai sakau, protu nesuvokiama (koks ten tas protas mano, blondine gi ;)  ), kaip vyras, kuris nera kazkoks nabagas, o milionierius, viens is turtingiausiu zmoniu ant LT tokius h...jnia  daro. Nu turi drauge, turek kad ir penkias  jei tau reik, bet tai bliaka imk garbingai ja islaikyt, paimk ir padovanok ta roveri, o ne dangstyk kazkokiom idiotiskai juokingom sutartim, lizingais, tempk i viesuma "partijos nare". Tyliu.

 

O "idomiausias?" variantas tai jos vieta Seime. Mergicka, net diplomo normalaus neturinti, jokio padoraus issilavinimo, ir ji matote sedi Seime, istatytu pataisas leis, alga is mokesciu moketoju gaus. Nu briedas, konkretus briedas musu saly.

 Tai paimk ir islaikyk ta savo moteri, aprupink, prabangoj maudyk, alga mokek, uz savus i Vasingtona skraidink. O ne ant pajuokos savo sali statyk, kad tokia vista atstovaaus Lietuvai tarptautinej konferencijoj Vasingtone!  Jinai risliai sakinio lietuviskai nesurezga, ka ji debatuos angliskai?? nu, tai ar ne pajacai?

 

Man tik baisu, kad nepaaisketu, kad koks rimtas reikalas danstomas situo pigiu skandaleliu, kad demesi nukreipt.

 

Gerai viens politikas laidoj pasake "zinot, uspask.irgi moteris turejo, bet jis jas atatinkamai laike, jos jam bute langus plove, pavalyt duodavo, bet Seime jo patarejai/pavaduotojai tai kompetetingi zmones, susamdyti profesionalai buvo".

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Blueta: 19 sausio 2017 - 11:03

Man tai sakau, protu nesuvokiama (koks ten tas protas mano, blondine gi ;)  ), kaip vyras, kuris nera kazkoks nabagas, o milionierius, viens is turtingiausiu zmoniu ant LT tokius h...jnia  daro. Nu turi drauge, turek kad ir penkias  jei tau reik, bet tai bliaka imk garbingai ja islaikyt, paimk ir padovanok ta roveri, o ne dangstyk kazkokiom idiotiskai juokingom sutartim, lizingais, tempk i viesuma "partijos nare". Tyliu.

Man tik baisu, kad nepaaisketu, kad koks rimtas reikalas danstomas situo pigiu skandaleliu, kad demesi nukreipt.

Va va, bet žinai iš kitos pusės - nu gal tik jis galvoja, kad ji - jo moteris  :rolleyes:  :D Nu ta prasme nejuokinga, bet jau juokinga darosi matyt ir sekti tas naujienas.. Gal čia toks tarpusavio bendras susitarimas dėl kažkurio "vidinės ramybės", kad mašina lizingu, kad didesni pinigai "darbu" ir pan. 

Aha, apie tai irgi vis iškyla mintys visur, kiek pastebėjau, kad čia skandalėlis toks turbūt ne šiaip sau užveltas  :unsure: 

Man tik baisu darosi, kaip turi jaustis žmonės, kurie va patikėjo juo, kurie jį išrinko, o dabar antausį gavo, kad ne toks jau ir geras ar švarus žmogus..

Atsakyti