Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Gera juoko doze gavau lotuliukas.gif
Deive!
https://m.facebook.c...495752160457757
Atsakyti
Labas rytas,
mes jau po rytinio krosiuko.Uzkabinau ir vyra thumbup.gif

Nelabai man ta AJ parka.Maciau pardej.Terezzos palčiokas man grazesnis smile.gif
Rasyte,gero alyvuogiu aliejaus butelis,skanaus surio gabalas ar kokybisko medaus backute-nudziugins kiekviena.Tik mesos nepirk biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sambuka**: 01 gruodžio 2016 - 09:01
QUOTE(Terezza @ 2016 11 30, 22:38)
<p>Nu blyn. Plaukai nebeslenka. Jaučiat? Po dviejų panaudojimų. Ne-be-slen-ka. blink.gif </p>


Neįtikėtina, kaip tau greit suveikė 😱
Aš kažkur po mėnesio pastebėjau, kad nustojo slink. Gal anksčiau nustojo, ale, aš ne itin pastabi biggrin.gif
QUOTE(Rasytee @ 2016 11 30, 22:53)
bet nesenai issigyjom busta sostinei

zinokit didziausias galvos skausmas man yra mano darbuotojai , o ju tikrai nemazai ir kokia dovanele beziureciau padauginus gaunas didele suma . Atrodo as isleisiu kruva pinigu , o jie gaus smulkema

Kokios džiugios naujienos! Sveikinimai! Kokiam rajone?
planuojat persikelt ar investicija? Nu va, jau turėsit kur apsistot, kai į Vln atvarot bigsmile.gif
Tai bustus dabar turėsit per visą LT, pradedant Plng, baigiant Vln. Buožės bigsmile.gif

Kiek žmonių? Negalvok kad išleisi daug, o jie gaus smulkmeną. Džiugina tos vadinamos smulkmenos irgi labai. Aš pirkčiau maistines dovanas, komplektuočiau iš kokių alyvuogių, gero sūrio, riešutų, gero aliejaus, medaus dar pvz., šokolado kokio geresnio. Ir gražiai supakuočiau. Man, gaunant dovanas, labai svarbu pakuotė, užtai aš irgi kreipiu dėmesį i tai, gražiai pakuoju.

Riešutus darau pagal Beatką, iš jos knygos. Su čili pipiriukais,pikantiški tokie ( migdolai), kiti (anakardžiai) su kariu. Man nepatinka saldūs tie, glazūruoti medum ar cukrum.
Aišku, vėlgi, labai svarbu pakuotė. Perku dailius, stilingus indus ir supilu, tada labai gražu man dovanot wub.gif

Labu.
Atsakyti
QUOTE(Blueta @ 2016 12 01, 10:30)
Man, gaunant dovanas, labai svarbu pakuotė, užtai aš irgi kreipiu dėmesį i tai, gražiai pakuoju.


Aišku, vėlgi, labai svarbu pakuotė. Perku dailius, stilingus indus ir supilu, tada labai gražu man dovanot  wub.gif

Ir man tas pats.

Kokius indus ir kur perki?
Atsakyti
QUOTE(katee @ 2016 12 01, 08:46)


Kaip ten sako "svarbiausia pasitikėti savimi" biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(katee @ 2016 12 01, 09:33)


Kokius  indus ir kur perki?

Stiklinius, permatomus. Kad matytųsi kas viduj. bigsmile.gif
Būna gražių Prizmoj, maxej.
Kai nerandu ten, varau į specializuotą restoranų įrangos pardę (Sangaida) , ten jie turi visokio gėrio.

Atsakyti
QUOTE(Blueta @ 2016 12 01, 10:39)
Kaip ten sako "svarbiausia pasitikėti savimi"  biggrin.gif
Papildyta:

Stiklinius, permatomus. Kad matytųsi kas viduj.  bigsmile.gif
Būna gražių Prizmoj, maxej.
Kai nerandu ten,  varau į specializuotą restoranų įrangos pardę (Sangaida) , ten jie turi visokio gėrio.

Tiksliai, gi Maxej medui pirkau (buvau gavus is sodybos medaus, tai pilsciau). Buvo graziu indeliu. Pamirsus buvau.
Atsakyti
QUOTE(Blueta @ 2016 12 01, 10:30)

Riešutus darau pagal Beatką, iš jos knygos. Su čili pipiriukais,pikantiški tokie ( migdolai), kiti (anakardžiai) su kariu. Man nepatinka saldūs tie, glazūruoti medum ar cukrum.

Čili dariu ir, bet nepamenu pagal kokį receptą, bęt aš juos netyčia sudeginau biggrin.gif tad gavosi tik saldūs biggrin.gif reiks pabandyt pagal Beatą
Atsakyti

Tiesa, taigi su pirma žiemos diena!
Vaikai nuo ryto šoko iš lovų kojinių tikrint, bo nuo šian, kasryt, randa kokią smulkią dovanėlę nuo nykštukų.
Atsakyti
Nebandėt kuri antakiams tos hena spa procedūros?


http://www.groziopas...edura_naujiena_
Atsakyti
Labas, merginos. 4u.gif

Atlėkiau i darba, isijungiu Radiocentra-o ten sako, kad Zvonkams dvynukai gimė bigsmile.gif Netikrinau siu ziniu, bet bigsmile.gif

Išsilaikiau šiandien mokyklini vairavimo egza. Nu bet nesidziaugiu, nes tokiu durnu klaidu privėliau, ir priveliu visada. ... Turiu dar du vaziavimus iki Regitros. Pasišlifuos gal dar kazkiek... Na, anksčiau ar vėliau, išlaikysiu, svarbiausia nepasiduot. Bet aš tokia 10-tukininkė visad buvau, o čia egzus laikau ir laikysiu "ant Marytės plauko" unsure.gif

Teorija tik pasikėlus pasitikinciai ėjau, o vairavimas... unsure.gif Ujujujjj
Atsakyti
QUOTE(Fėja* @ 2016 12 01, 12:46)
Labas, merginos.  4u.gif

Atlėkiau i darba, isijungiu Radiocentra-o ten sako, kad Zvonkams dvynukai gimė bigsmile.gif Netikrinau siu ziniu, bet bigsmile.gif

Išsilaikiau šiandien mokyklini vairavimo egza. Nu bet nesidziaugiu, nes tokiu durnu klaidu privėliau, ir priveliu visada. ... Turiu dar du vaziavimus iki Regitros. Pasišlifuos gal dar kazkiek... Na, anksčiau ar vėliau, išlaikysiu, svarbiausia nepasiduot. Bet aš tokia 10-tukininkė visad buvau, o čia egzus laikau ir laikysiu "ant Marytės plauko" unsure.gif

Teorija tik pasikėlus pasitikinciai ėjau, o vairavimas... unsure.gif Ujujujjj

Geras bigsmile.gif

Nu islaikysi, kur dingsi biggrin.gif



Sian per radija sake, kad gruodis bus saltesnis nei iprastai. Salciai prasides nuo menesio visurio ir toliau dides dides dides.... Jega! Kad dar sniego pavaryto balto, puraus wub.gif



A normalu jums atrodo kai vaikui per Gimtadieni padovanoja daug zaislu, neduoti ju visu is karto, o kas kelias savaites leisti vis kita issitraukti?

As jau po Pumpo. Kokteiliuka issinesimui salej pasiemiau, isgeriau, kol vaziavau. Greit pietausiu.
Atsakyti

Nebandėt kuri antakiams tos hena spa procedūros?


http://www.groziopas...edura_naujiena_

Nebandžiau, bet jei rezultatas kaip po permanento, tai tada neverta ir bandyt  :hmm:  negražu  man tie išpiešti antakiai, kuo toliau, tuo labiau.

Atsakyti