Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

PATRANKIUK,TIGRIUK užuojauta jums brangiosios❤❤❤❤ 4u.gif
Atsakyti

Kiek liūdnų naujienų :(

priimkit užuojautą, merginos. 

Labas rytas.

Atsakyti
Nu ir naujienos verysad.gif

Ką veikiat?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gaily: 18 sausio 2017 - 10:27

Labas rytas,dėkui merginos ...Tigrius,užuojauta ir tau...

Jaučiuosi visai ne kaip,tai nenoriu čia skleisti negatyvo,pasirodziau,kad negalvotumėt,jog šiaip dingau...

Atsakyti

Nu ir naujienos verysad.gif

Ką veikiat?

"Zaidziu" su fotiku. Kartais jauciuosi buka😃

Mrs. - suprantama...

Atsakyti

Sveikos

tigriau - užuojauta ir jūsų šeimai.. 

aš pusryčiauju, su kava ir sumuštiniu  :wub:​ 

Atsakyti

Uzuojauta merginos 

Atsakyti
Labas...

Aciu merginos...

Mes po darzelio su vaiku nuvaziavom antyčiu pašerti... smile.gif
Vakariene padaryta, laukiam tėčio...
Atsakyti

Aš nieko nenuveikiau...dieną tik iki miško važiavau,prisirinkau eglišakių,ryt važiuosiu į kapus,reikia nuimti viską,vainukus ir t.t....užklosiu tom eglišakėm,paėmiau dirbtinių gėlių keletą,uždegsiu žvakutes,o vakare 6 val. važiuosiu į mišias už mamos ketunedelį...tai tiek.

miške toks grožis,sniego belekiek,nors ir taip esu patenkinta,kad teko žiemos pamatyti,šaltuką pajausti...

Atsakyti
Labas vakaras,
Tigriuk,Patranka,uzuojauta jums 4u.gif
Gaily,panelyte jau kokia dicke wub.gif

Mes su drauge ant Lampu ledo buvom paciuozineti.Reikia naudotis ziemos malonumais,kol neatsilo😊
Atsakyti

Pas mus jau viskas tirpsta :( Ryte dar saltukas buvo, o popiet jau +2C. Visas grozis nyksta. Plaukiam. Nes sniego nemazai buvo. Labai dziaugiuosi, kad nepatingejom ir graziausiu oru daug laiko su vaikais lauke praleidom😍

Atsakyti

Pas mus jau viskas tirpsta :( Ryte dar saltukas buvo, o popiet jau +2C. Visas grozis nyksta. Plaukiam. Nes sniego nemazai buvo. Labai dziaugiuosi, kad nepatingejom ir graziausiu oru daug laiko su vaikais lauke praleidom😍

Tai mažiukas neįsisirgo?

pas mus tai -6, ryte -9 buvo, žo, šalta dar. Miške grožis 😍

Patranka, atsiprasau, bet noriu paklaust. Čia mama mirė ar močiutė? Nes atsimenu, močiutę mama vadinai. 

Laba.

Atsakyti