Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Dėl gėrimo, tai jo, jis negeria (nei kavos, nei vyno), tai kitaip jam atrodo.  Po jo komentaro susimąsčiau, kaip vienas mano draugas pasakojo, kad jo ex-mergina išgerdavo butelį degtinės kasnakt. Ir ji tikindavo, kad ji ne alkoholikė, nes geria vakare  :hmm: Tai galvoju, aš dar ne tokio neigimo lygmeny manau  :D  :D  :D

Almost, apžiūrėjau plaukus - liuks dažymas. Toks labai patogus - kai šaknys atauga, nėr baisu, jei vizitas pas kirpėja užsitęs savaitei ar dviem. Antra vertus nesijaučia nutamsėjimas (nebent suriši plaukus), nes priekyje sruogos. Makiažas vakarėlio metu wow wow wow. Tatoo labai graži  :4u:  

čia kaip mes su MB kalbėjom neseniai apie tai, kad pvz. jeigu aš noriu retai kokios taurės vyno (ne pilnos, nu kiek duoda restorane kokiam porcija tokia) prie vakarienės šeštadienį ar sekmadienį, tai nėra taip ir blogai. nes jis man sakė, kad gert alaus eit su kompanija penktadienį viskas ore, nes jis geria su draugais. sakiau irgi, jei su manim taurę vyno išgertų, tai skaitytųsi, kad ir aš su draugais geriu  :D  :D 

ačiū  :4u: aha, dėl tų sruogų ir neįprastai šiek tiek atrodo man, aš šiaip gana dažnai susirišus kukulį vaikštau. ir šiaip ji man darė vos kiek tamsiau už natūralią spalvą, nes sakė reik saugot ją. bet aš nenoriu  :D  :D​ 

Atsakyti

Gaily , o tavo paneles zandai  :D  :hmm: labai grazi foto ant supyniu , tokia atsiputus mergina . Pati maitini ?

Atsakyti

Oi vietoj antro veiduko turejo but toks  :wub: 

Atsakyti

Labas vakaras , kaip vakarojat?

Gaily, eina sau, kokia tavo pupa didele, katik kudikis buvo. Jau ta nuotrauka supynese  :wub: 

Almost, nauja tatuiruote, nauja sukuosena, atsinaujinimai! Grazu viskas ir tattoo, sukuosena super. Jei tik pora tonu skiriasi nuo naturalios, tai pasiplaus ir bus naturalus  :D  dar makiazai lavai grazus vakareliams. 

Katee, tavo bernuzeliai irgi auga kaip ant mieliu. Vidurziemis, o jie labiau idege nei as menesi deginusis  :D  grazus gymis. Panu neatsigins. 

Parslydom  is pajurio, gerai, kad pasikrovem 80kg plyteliu i bagazine, nenesiojo taip. I pumpa nuejau. Dar paziurejau Sedziu interviu. Grazi man Monika labai. Ir vyras pagrazejo. Ir berniukas fainutis  :wub: 

Atsakyti
QUOTE(*Anila* @ 2017 01 16, 13:51)
O jau GAILY pupa kokia! bigsmile.gif Didelė! wub.gif Kaip laikas bėga.....tuoj bus jau ne Smiltutė o visa Smiltė wub.gif  ir tu gražus👍poto parodyk nagus.Aš eisiu trečiadienį tvarkytis💅

Jo, 8 mėn, dičkė, tuoj bėgios smile.gif))))
Įkėliau nagus, pablizgėsiu smile.gif))

QUOTE(Rasytee @ 2017 01 16, 18:37)
<p>Gaily , o tavo paneles zandai  biggrin.gif  hmm.gif labai grazi foto ant supyniu , tokia atsiputus mergina . Pati maitini ?</p>

Uoj senokai nebe smile.gif
Žandukai jo smile.gif nors jaučiu jau pakris, apstojo svoris augt biggrin.gif


Ačiū už gražius žodžius damutei smile.gif)) džiaugsmas man skaityt smile.gif))

Labas rytas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gaily: 17 sausio 2017 - 08:00

Labas rytas.

 

Dekui, merginos :4u:

 

As su tokiais pusryciais:

[attachment=238809:20170117_081956.png]

Atsakyti

Labas rytas ,

ryte manes visiskai nevilioja maistas , valgau , kd nebutu bloga  :unsure: 

Atsakyti
Oj, Rasytee, nėstumo metu valgymas, kad nebutu bloga man irgi budavo. Brrrrrrrrrrrrrr 4u.gif

Katee, niam bigsmile.gif

Atsakyti

Almost, nauja tatuiruote, nauja sukuosena, atsinaujinimai! Grazu viskas ir tattoo, sukuosena super. Jei tik pora tonu skiriasi nuo naturalios, tai pasiplaus ir bus naturalus  :D  dar makiazai lavai grazus vakareliams. 

Parslydom  is pajurio, gerai, kad pasikrovem 80kg plyteliu i bagazine, nenesiojo taip. I pumpa nuejau. Dar paziurejau Sedziu interviu. Grazi man Monika labai. Ir vyras pagrazejo. Ir berniukas fainutis  :wub:

ačiū  :4u: 

jergus, vat ko nepavydžiu iš gimtinės žiemos ypatumų, tai tų ekstremalių sąlygų vairuojant..  :huh2:  :unsure: 

Jo, 8 mėn, dičkė, tuoj bėgios smile.gif))))

bet tai kaip lekia laikas, eina sau! aš vis dar šventai tikėjau, kad jai iki pusmečio  :hmm:  :huh2:  :D 

As su tokiais pusryciais:

skanaus!

aš košės su bananu pakapojau, dabar kavai kaupiuosi  :wub: 

labas rytas  :) 

prastai miegojau, bet nieko - įsivažiuosiu su darbais. visokios veiklos pilna, reikėtų tik nepamiršt dar per pietų pertrauką ir prancūzų pasimokint  :D​ 

Atsakyti
Gaily, grazuuu bigsmile.gif
As rytoj gal nagiukus susitvarkysiu ax.gif
Atsakyti

Mano nagai jau sutvarkyti , antakius vakar pati pasidaziau  :flirt2: grazuoleeee buciau jei i kelnes tilpciau  :essen: 

Atsakyti

Mano nagai jau sutvarkyti , antakius vakar pati pasidaziau  :flirt2: grazuoleeee buciau jei i kelnes tilpciau  :essen:

😂 Nu nenorek visko😁

Atsakyti