Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Labas rytas. Lovoj su kava, mažylė dar miega (jau beveik 12 val.) biggrin.gif

Prikėlėt vakar grožių temoj.. Mes ir oru džiaugėmės gražiu savaitgalį ;) bet jau vis tiek pakalbėjom, kad gal tegul ateina pavasaris rolleyes.gif

Almost, labai gražiai atrodai berods darbo vakarėly ten smile.gif

 

auksinis kukulis Tavo  :wub:  :D

 

aš tai jau visai ir vasaros norėčiau. arba bent jau kad nelytų įkyriai  :D  :D

 

ačiū  :4u:

Atsakyti
[quote name="Blueta" post="71364709" timestamp="1484558360"]Kokie sportiski tavo vaikinai, Katte! saunuoliai.
 
Terezza, klausiua kokius antihistamininius geri nuo alergines slogos?
 
Taip, oras nuostabus.Mes irgi vojaza misku dejom.
 
Labas pirmadieni.[/quote]

Ups, nepastebėjau klausimo. Phenergan, 25mg.
Atsakyti

Labas rytas!

Aha, aš irgi jungiuos prie Terezzos ir labai pavydžiu sniego. Norėčiau nors trumpai pasidžiaugt, ale karma, matyt, nusprendė, kad nereik man šįmet  :D  :D Pasidžiaugiau va klifais šeštadienį ir užteks.

Vakar buvau kirpykloj. Planavau vienaip dažyt plaukus, išėjau kitaip ir visai patenkinta esu  :) Aišku reik dar prisijaukint tą mintį, kad ne tokia išėjau, kaip planavau, bet kai pagalvoji - koloristai turbūt tam ir yra skirti, kad patartų, kas labiau tinka prie spalvinio odos tipo, o ką geriau palikt šone  :rolleyes:  :D​ 

Atsakyti
[quote name="Almost." post="71364724" timestamp="1484558516"]Labas rytas!
 
Aha, aš irgi jungiuos prie Terezzos ir labai pavydžiu sniego. Norėčiau nors trumpai pasidžiaugt, ale karma, matyt, nusprendė, kad nereik man šįmet  :D  :D Pasidžiaugiau va klifais šeštadienį ir užteks.
 
 
Vakar buvau kirpykloj. Planavau vienaip dažyt plaukus, išėjau kitaip ir visai patenkinta esu  :) Aišku reik dar prisijaukint tą mintį, kad ne tokia išėjau, kaip planavau, bet kai pagalvoji - koloristai turbūt tam ir yra skirti, kad patartų, kas labiau tinka prie spalvinio odos tipo, o ką geriau palikt šone  :rolleyes:  :D​[/quote]

Tai rodykis gi!
Atsakyti

Tai rodykis gi!

 

rodaus rodaus  :D

Atsakyti
QUOTE(8 p.m. @ 2017 01 16, 02:35)
<p><strong>Anila</strong>, pakomentavo taip, kai penktadienį, antrą dieną iš eilės, gėriau tą savaitę.  biggrin.gif Prieš tai gėriau taurę vyno per naujus gal  hmm.gif</p>

😂😂😂😂😂Tai tada lai nebesikabinėja biggrin.gif gerk į sveikatą🍷😉😀


Laba rytą mirksiukas.gif

KATE,nu ir šaunuoliai!!!!!! bigsmile.gif

ALMOST,tattoo nauja? bigsmile.gif Ką ji reiškia? bigsmile.gif Ant rankos vidinės pusės? bigsmile.gif
Labai gražiai atrodai👍ir plaukai labai labai!👍❤
Super😉gražutė smile.gif

O jau GAILY pupa kokia! bigsmile.gif Didelė! wub.gif Kaip laikas bėga.....tuoj bus jau ne Smiltutė o visa Smiltė wub.gif ir tu gražus👍poto parodyk nagus.Aš eisiu trečiadienį tvarkytis💅
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Anila*: 16 sausio 2017 - 12:52
Almost, daug foto tavo albume nauju bigsmile.gif Arba as nepaziurejau smile.gif Kalėdiniame vakarėlyje labai grazi buvai. Tikrai sutvarkė plaukus graziai ir makijazas wub.gif

Nauja tatuškė bigsmile.gif Tikrai smalsu, ka tau ji reiskia bigsmile.gif Pati ja piešei, ar meistras igyvendino idėją?

Kokia ten foto is FB su tavo mopedu?
Ir selfis su šalmu wub.gif biggrin.gif

Plaukus dabar labai graziai padažė. Tinka bigsmile.gif O norėjai tamsiau?


Gaily, bet tai kai tavoji dukružė paaugus bigsmile.gif bigsmile.gif


8pm, apie tavo "gėrimą" taip juokas suėmė biggrin.gif
Atsakyti

As tai uzsiemiau nauju "zaidimu". Atsispausdinau vakar savo fotiko instrukcija. Nes jau pamirsus buvau kai kurias knopkes. Parsisiunciau is youtubo filmuku. Gilinuosi i fotografija. Bent jau vidutiniskai ismokti fotografuoti noriu. Reikia  isnaudot fotika pagal jo galimybes (nors visu tikrai neisbaudosiu). O tai uzmirstas guli, blyn.

Atsakyti

ALMOST,tattoo nauja? bigsmile.gifKą ji reiškia? bigsmile.gifAnt rankos vidinės pusės? bigsmile.gif
Labai gražiai atrodai👍ir plaukai labai labai!👍❤
Super😉gražutė smile.gif

 

aha, ant vidinės pusės. Dėjau tokiam aukšty, kad galėčiau uždengt reikalui esant darbo dienom  :)

ačiū  :wub:

Atsakyti

Almost, daug foto tavo albume nauju bigsmile.gifArba as nepaziurejau smile.gifKalėdiniame vakarėlyje labai grazi buvai. Tikrai sutvarkė plaukus graziai ir makijazas wub.gif

Nauja tatuškė bigsmile.gifTikrai smalsu, ka tau ji reiskia bigsmile.gifPati ja piešei, ar meistras igyvendino idėją?

Kokia ten foto is FB su tavo mopedu?
Ir selfis su šalmu wub.gifbiggrin.gif

Plaukus dabar labai graziai padažė. Tinka bigsmile.gifO norėjai tamsiau?

 

Seniai dėjau, bet nerašiau gal, tai taip ir nuklydo tyloj  :D

 

Susiradau mintį, susidėliojau ir padarė meistras  :)

 

Ten mes dalyvavom labdaros renginy prieš Kalėdas - buvo važiavimas per miestą su motociklais ir motoroleriais, paskui viskas baigėsi miesto vaikų ligoninėj. Vežėm dovanas vaikams šventines  :) Kadangi iš viso būrio buvo tik du motoroleriai - mano mažiukas ir vieno vyro didelis toks, tai mano pakankamai dėmesio iš visų gavo  :D

 

Ačiū  :4u: Norėjau rose gold atspalvio apskritai, su rausvais tonais. Bet kadangi mano oda labai lengvai parausta ir apskritai į raudonį linkusi, tai nebūtų man tikę  :) Tai tamsino (man patinka tamsesni plaukai šiaip iš esmės) ir dėjo tų šviesių sruogų kelias prieky dėl šviesios veido odos, o galams balayage darė, nes patinka man labai  :)

Atsakyti

gaily - Tavo kukulis kokia graži mergikė auga!!  :wub: 

katee - geras reikalas mokėt naudotis geru fotoaparatu  :wub: tik paskui va užknisa, kad nebetinka jokiu kitu reikalu padarytos nuotraukos.. man ypač jaučiasi, kai tinklaaščiui kažką fotografuoju  :D  :D​ 

Atsakyti

Labas rytas,

man šian išeiginė, su pupa tupiu namie. Vyras juokiasi, kad mudvi abi su dukra namisėdos ("homebody"). Abi va sėdim su savais "ipad'ais".

Dėl gėrimo, tai jo, jis negeria (nei kavos, nei vyno), tai kitaip jam atrodo.  Po jo komentaro susimąsčiau, kaip vienas mano draugas pasakojo, kad jo ex-mergina išgerdavo butelį degtinės kasnakt. Ir ji tikindavo, kad ji ne alkoholikė, nes geria vakare  :hmm: Tai galvoju, aš dar ne tokio neigimo lygmeny manau  :D  :D  :D 

Gaily kleckas  :wub:   :wub:  :wub:  :wub:  :wub: 

Almost, apžiūrėjau plaukus - liuks dažymas. Toks labai patogus - kai šaknys atauga, nėr baisu, jei vizitas pas kirpėja užsitęs savaitei ar dviem. Antra vertus nesijaučia nutamsėjimas (nebent suriši plaukus), nes priekyje sruogos. Makiažas vakarėlio metu wow wow wow. Tatoo labai graži  :4u:  

Attic fotkių man rodos nepakomentavau. Bet ką ten daugiau pasakysi, nei kad pasakiška Diva. Su tokia išvaizda tik ir fotkintis ant kiekvieno kampo, bet kur nuotrauka bus fantastinė  :4u: 

Katee, vėl nematau fotkių. Bet nustebino faktas, kad gimus jų ūgiai skyrėsi tiek cm. Oho  :huh2: 

Atsakyti