Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Ahaaa smile.gif

Dekui, Feja!☺

Atsakyti
QUOTE(katee @ 2017 01 15, 20:12)
<p></p><p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="*Anila*" data-cid="71363201" data-time="1484498383"> KATE,koks ten tavo lūpdažis kur esi nuotraukoj su vaikais prie eglutės👄labai gražus!👍 Papildyta: Žinokit aš irgi esu iš tų,kurios nei lėktuve,nei metro,nei traukiny ir net svečiuose negali užmigt😐Man reikia tylos,ramybės ir savo lovos.....sunkiai aš miegu aplomai ne namie.....mašinoj galiu užmigt tik tokiu atveju,jeigu B vairuoja....kitu atveju irgi akys stačios.</blockquote>
<p>Oj, Anila, tas lupdazis uz 5eu. Spalva ziauriai gera. Beda tame, kad jau nebegamina sios spalvos, iseme is prekybos. Apvaziavau visa miesta, galvojau, gal kur likuciu bus, bet nea... Nei is brangiu tokios spalvos nerandu. Turiu dar puse, tai saugau ir nesimaliavoju reikia/nereikia. Nzn ka teiks daryti, kai baigsis.</p>
😐Zakon podlasti!Ane?🙄
Šiaip tikrai nuostabi spalva👄👍👌

Papildyta:
QUOTE(katee @ 2017 01 15, 23:30)
<p></p><p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Fėja*" data-cid="71363906" data-time="1484511846"> Ahaaa vartotojo įkelta nuotrauka</blockquote>
<p>Dekui, Feja!☺</p>

Nepagyriau ir aš tavo bernų!👍Šaunuoliai jie pas tave!Tu irgi!👍
Atsakyti

Grazu ta ziema paziuret. Pro langa  :D Ir Kaledoms. Ai, siaip as lengvai prisitaikanti, man retai orai nuotaikas itakoja. Siluma as megstu, tas tiesa irgi, bet ner mano prioritetas renkantis gyvenamaja vieta.  :rolleyes: 

Katee, pati pasakiskai atrodai, bet tavo vaikai kokio grazumo :wub:  :wub:  Ar man taip atrodo, ar vienas is dvyniu aukstesnis uz kita? Ir wow, kaip ju jau ranku raumenys formuojasi nuo sporto  :blink:  :blink:  Ispudinga. Beje, idealiam gyvenime as irgi noreciau dvyniu  :D 

Attic, nuotrauku man nerode, dabar rodo. Tas pats su Terezzos buvo. Gal cia pasirinktinai SM: vieniem parodo, tada kitiems  :D  :D 

Visa savaitgali kaip suktukai prasisukom, dukrai baletas, tada sportavau, tada i boulinga pazaist, tada i restorana, tada pakrante mieste prasieiti nusprendem. Siandien vel lakstem po parduotuves, parka dukrai isrinkti gimtadienio sventei, ledu ja nuvezem. Dabar grizau ir gundaus taure vyno, bet MB jau kreivai ziuri, kad anot jo daznai geriu  :hmm:  :hmm: 

Atsakyti
8PM kiek tas dažnai?😂
Atsakyti

Anila, pakomentavo taip, kai penktadienį, antrą dieną iš eilės, gėriau tą savaitę.  :D Prieš tai gėriau taurę vyno per naujus gal  :hmm:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 8 p.m.: 16 sausio 2017 - 01:37
Labas rytas. Lovoj su kava, mažylė dar miega (jau beveik 12 val.) biggrin.gif

Prikėlėt vakar grožių temoj.. Mes ir oru džiaugėmės gražiu savaitgalį ;) bet jau vis tiek pakalbėjom, kad gal tegul ateina pavasaris rolleyes.gif

Vešiuos šiandien sesę į kiną, o vakare į manikiūrą lėksiu.

8 p.m., nu ką tas vyras kalba, gi neišgeri po butelį atsisėdus, labai jau čia ta taurė vyno smile.gif)))))

Įlindau į albumą..Įkėliau dar savo kukulį biggrin.gif
Attic, wow wow wow wub.gif ***** kokia tu gražuolė!!
Katee, koks didelis tavo mažylis! Greitai tie svetimi vaikai auga smile.gif)) kaip ir savi... smile.gif)))
Almost, labai gražiai atrodai berods darbo vakarėly ten smile.gif
Anilos antakiai super, gražiai, natūraliai atrodo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gaily: 16 sausio 2017 - 07:00

Labas rytas.

 

 

8pm - tikrai, kad raumenys formuojasi. Labai matosi. Peciai, rankos, presas. Yoac, kai daro prarimusi😲

Cia prisitraukimus namie daro:[attachment=238737:20170116_082812.png]

O cia kitas is dvyniu su viena ranka prisitraukineja☺[attachment=238738:20170116_082927.png]

Atsakyti

8pm, dekui uz komplimemta☺

O dvyniai, tai jo, skirtingo ugio. 6-8cm skirtumas. Bet ir gime su 6 cm ugio skirtumu.

Atsakyti
Labas rytas.

Pagaliau jaučiuosi pailsėjus. Ir kosulys beveik išnyko.

Tik SM vis dar durniuoja. Nei cituot normaliai negaliu, nei šypsenėlių galiu naudot.
Atsakyti

Isviriau sriuba su rukyta lasisa🍴Uzmarinavau vistos krutinele su kazkokiu nauju marinatu. Ziuresiu, kaip gausis.

Lauke vis dar grazuma😍

Ryte nuveziau dvynius i mokykla, grizau i kiema, pasistaciau masina ir dar pasivaiksciojau aplink kvartala. Labai geras oras. Ne vejelio. Retas reiskinys pajury.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 16 sausio 2017 - 11:02
[quote name="katee" post="71364645" timestamp="1484557285"]Isviriau sriuba su rukyta lasisa🍴Uzmarinavau vistos krutinele su kazkokiu nauju marinatu. Ziuresiu, kaip gausis.
Lauke vis dar grazuma😍
Ryte nuveziau dvynius i mokykla, grizau i kiema, pasistaciau masina ir dar pasivaiksciojau aplink kvartala. Labai geras oras. Ne vejelio. Retas reiskinys pajury.[/quote]

Kaip aš jums pavydžiu sniego....
Atsakyti

Kokie sportiski tavo vaikinai, Katte! saunuoliai.

Terezza, klausiua kokius antihistamininius geri nuo alergines slogos?

Taip, oras nuostabus.Mes irgi vojaza misku dejom.

Labas pirmadieni.

Atsakyti