Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

KATE,koks ten tavo lūpdažis kur esi nuotraukoj su vaikais prie eglutės👄labai gražus!👍
Papildyta:
Žinokit aš irgi esu iš tų,kurios nei lėktuve,nei metro,nei traukiny ir net svečiuose negali užmigt😐Man reikia tylos,ramybės ir savo lovos.....sunkiai aš miegu aplomai ne namie.....mašinoj galiu užmigt tik tokiu atveju,jeigu B vairuoja....kitu atveju irgi akys stačios.
Atsakyti

Cia kaip kur, vienur pusys apserksnija, kitur ne. Gal vejo kryptis, ar dar kas itakoja.

 

Bet nakti tai paprastai pamaitina visus, isjungia sviesa ir psio, liulia visi. Niekas niekur nevaiksto. Isidedi ausinukus ir atsikeli likus 2val, vel pamaitina ir leidiesi. Cia viskas priklauso nuo skridimo laiko ir paros laiko. Jei nemiegot, tai issimeta paskui pora dienu, kad atsigaut. As ir tablete gerciau, jei jautriai miegociau. O masinoj kaip lengvai uzmiegu!  :D  man toks jausmas kaip vezime suptu. Man labai sunku isvairuot daugiau nei 100km, nes miegas nenormaliai ima.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Attic: 15 sausio 2017 - 18:48

Tikrai grazi ziema  :wub:  mes buvom nuo kalniuku pasivažinet ! 

Atsakyti
Man rodo fotkes wub.gif gražuuuuu wub.gif Ir labai gera lauke. Nei vėjo, nei šalčio thumbup.gif
Atsakyti

KATE,koks ten tavo lūpdažis kur esi nuotraukoj su vaikais prie eglutės👄labai gražus!👍 [b]Papildyta:[/b] Žinokit aš irgi esu iš tų,kurios nei lėktuve,nei metro,nei traukiny ir net svečiuose negali užmigt😐Man reikia tylos,ramybės ir savo lovos.....sunkiai aš miegu aplomai ne namie.....mašinoj galiu užmigt tik tokiu atveju,jeigu B vairuoja....kitu atveju irgi akys stačios.

Oj, Anila, tas lupdazis uz 5eu. Spalva ziauriai gera. Beda tame, kad jau nebegamina sios spalvos, iseme is prekybos. Apvaziavau visa miesta, galvojau, gal kur likuciu bus, bet nea... Nei is brangiu tokios spalvos nerandu. Turiu dar puse, tai saugau ir nesimaliavoju reikia/nereikia. Nzn ka teiks daryti, kai baigsis.

Atsakyti

Oj, Anila, tas lupdazis uz 5eu. Spalva ziauriai gera. Beda tame, kad jau nebegamina sios spalvos, iseme is prekybos. Apvaziavau visa miesta, galvojau, gal kur likuciu bus, bet nea... Nei is brangiu tokios spalvos nerandu. Turiu dar puse, tai saugau ir nesimaliavoju reikia/nereikia. Nzn ka teiks daryti, kai baigsis.

is MAC neziurejai ? Ten tiek daug spalvu 

Atsakyti

Rasytee - ziurejau Douglase ir is MAC. Nera net nieko panasaus😦

Atsakyti

Tai, ple, Karoso zmonos vestuvinis kostiumas buvo ne su zirniukais, o su kryziukais, pasirodo😃 Tik dabar zurnale pamaciau. Delfyje atrode, kad zirniukai.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 15 sausio 2017 - 19:59
Sveikutes,

ka tik is diskotekos ant Lampedziu ledo.Kaip smagiai paciuozinejom wub.gif
Atsakyti
Katee, nu bet ir šaunuoliai tavo dvyniai. wub.gif Tu aišku irgi, kad randi jiems būrelius, kad netingi vežioti, o dar varžybų laikas....
Atsakyti

Katee, nu bet ir šaunuoliai tavo dvyniai. wub.gifTu aišku irgi, kad randi jiems būrelius, kad netingi vežioti, o dar varžybų laikas....

Perskaiciau ir galvoju apie ka tu cia.... Paskui dasuto, kad albume buvai, tikriausiai😕

Atsakyti
QUOTE(katee @ 2017 01 15, 22:07)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Fėja*" data-cid="71363554" data-time="1484505179"><div><p>Katee, nu bet ir šaunuoliai tavo dvyniai. vartotojo įkelta nuotraukaTu aišku irgi, kad randi jiems būrelius, kad netingi vežioti, o dar varžybų laikas....</p></div></blockquote><p>Perskaiciau ir galvoju apie ka tu cia.... Paskui dasuto, kad albume buvai, tikriausiai😕</p>

Ahaaa smile.gif
Atsakyti