Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Aha, aš irgi nemiegu niekad lėktuve. Aišku, jei kalčiau tablietką kaip Terezza, tai migčiau, bet nekalu, nes su vaikais, jais rūpintis reik, apklostyt užmigusius, prilaikyt nusvirusias galvas ir pan. 😊

 Va, ir dbr, paskutinį kartą kai skridom, nu tai į oro uostą išvykt 1-ą valandą nakties turėjom, aišku, net neguliau, bo neapsimokėjo, ką jau ten primiegosi atsigulęs 23-24 val, tai pachilinau ramiai prie židinio kol vaikai miegojo ir tiek.

 Bet lėktuve irgi neužmigau nei minutes per tas 6 skrydžio valandas. Tai nuėjau tik vakare, viešbuty jau, t.y. išbuvau parą nemiegojus. Nu i nieko visai 😃

Atsakyti

Nesu niekad gėrus migdomųjų. Geriau taurę vyno įkalčiau 😃

Bet aš neturiu miego sutrikimų, tpfux3 kartus.

katee, va ir pas mus taip pat gražu 😍

Atsakyti
Tai aš irgi migdomuosius geriu tik kraštutiniu atveju - kai tikrai ilgas skrydis, ir būtinai naktinis. Nes jei nusileidžiu vietoj vakare, tai jau geriau išsimiegosiu viešbuty ar namuose. Bet va kai nuskrendu (parskrendu) anksti ryte ir dar visą dieną ant kojų išbūti turiu, tai geriau yra lėktuve išsimiegot.
Va ir šį kartą gi parlėkiau iš oro uosto namo, išsimaudžiau, persirengiau ir į darbą išlėkiau.
Atsakyti

Pas musnka tik ir snigti pradejo. Didziuuuulem snaigem! Net gundausi vel eiti i lauka. Paskui neaisku, kada dar toks grozis bus.

Atsakyti
[quote name="Blueta" post="71362224" timestamp="1484470832"]Nesu niekad gėrus migdomųjų. Geriau taurę vyno įkalčiau 😃
Bet aš neturiu miego sutrikimų, tpfux3 kartus.
 
katee, va ir pas mus taip pat gražu 😍[/quote]

Oi, nuo taurės vyno geriausiu atveju prisnūsčiau pusvalandžiui. O paskui prabusčiau ir neturėčiau jokių šansų užmigti. Keistai mane alkoholis veikia.
Ir vaistus aš geriu ne tikrus migdomuosius, o antihistaminus nuo savo alerginės slogos, kurių pašalinis poveikis yra migdymas. Tai per 15 min akys susikryžiuoja ir galiu nukrist ten, kur stoviu.
Atsakyti

Aina sau koks stresas organizmui po tokio skrydžio tiesiai darban. Ekstremalu. Nu bet čia Terezza, ji mėgsta ekstrymą 😀

Aš net vaikams duodu/palieku 2-3 dienas adaptuotis prie pasikeitusio klimato/dienotvarkes. 

Atsakyti
[quote name="Blueta" post="71362241" timestamp="1484471198"]Aina sau koks stresas organizmui po tokio skrydžio tiesiai darban. Ekstremalu. Nu bet čia Terezza, ji mėgsta ekstrymą 😀
Aš net vaikams duodu/palieku 2-3 dienas adaptuotis prie pasikeitusio klimato/dienotvarkes.[/quote]

Ai, man svarbiausia darbe laiku atsižymėt. O ten jau pamažu, iš lėto, palengva.... :)))
Atsakyti

Labas rytas,

o as jau ipratus miegoti skrydzio metu , net paciai juokas ima , nes tik isedu ir pradedu ziovauti , dar nepakilus smingu . Ir vaikai lygiai taip pat , pradzioj dar priimdavau jiem pratybu , knygeliu , bet neprireikia , visi miega . 

Kai skridom i Maldyvus tai as net nepatikejau , kad atskridom , nes mb pradejo zadint , kad jau leidziamies  :D bet visad stengiamies pirkti naktinius skrydzius . Iki Vokietijos dienos metu irgi numiegu posma  :D bet mes siaip visi miegaliai

Atsakyti
Labas grožiai mirksiukas.gif

Su kavyte pas jus atėjau.Apsitvarkiau namus,drabūžiai skalbiasi,aš ilsiuos 😎😂
Laukiu vakaro,nes kiekvieną sekmadienio vakarą jaukiai ant sofkutės žiūrim Lt xfaktorių.

Vakar nusipirkau belaidį siurblį.Jėzus koks geras dalykas man!Vietoj šluotos👌👍lengvas,manevringas,vietos daug neužimantis.Mažius dabar siurbia ir siurbia😄nei dulkelės namie👌😃
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Anila*: 15 sausio 2017 - 14:19

Labas  :angel2:

 

O jau pajuryje grozis! Wow, as nemacius tokios ziemos seniai. 

 

[attachment=238698:20170115_134123-1209x1612.jpg][attachment=238699:20170115_135040-1612x1209.jpg][attachment=238700:20170115_133332-1209x1612.jpg]

Atsakyti

ATTIC,man nerodo nuotraukų🤔

Atsakyti

Ir man nuotraukų nerodo.
Atsakyti