Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Nesikabinėt prie Upjoros!!! Draugė mano. Paryžiaus kompanjonė.

Tai gal prisijungt pakviesi? :)

Atsakyti
Labas rytas. 4u.gif

Atsakyti

Labas rytas. Atsibudau paryčiais, varčiausi, užmigti nepavyko, tai atsikėliau kavos.
Atsakyti

Terezza, nu tai normalu atsibust paryčiais išmiegojus parą 😃

lauke nerealiai gražiai apšarmoję medžiai, reiks eit su vaikais į lauką.

Labas rytas.

Atsakyti
[quote name="Blueta" post="71362089" timestamp="1484467118"]Terezza, nu tai normalu atsibust paryčiais išmiegojus parą 😃
 
lauke nerealiai gražiai apšarmoję medžiai, reiks eit su vaikais į lauką.
 
Labas rytas.[/quote]



Būt gerai dar bent pora h pamiegot. Ale yra kaip yra.

Pas mus bjauru. Lyja. O aš vakare skalbinius išdžiausčiau.
Atsakyti

Iš kur tas miego deficitas toks susidarė?

LT tai nerealiai gražu, retai tokie vaizdai būna. Ir iš vis, kai pagalvoji, kaip faina kad turim tą sezonų kaitą.

Kiekvieną kart parskrisdama dar iš lėktuvo pasigrožiu, ypač vasarą tas ryšku, šitiek žalumos, parkų ir miškų toj mūsų gimtinėj 😍

Atsakyti
[quote name="Blueta" post="71362128" timestamp="1484468703"]Iš kur tas miego deficitas toks susidarė?
 
LT tai nerealiai gražu, retai tokie vaizdai būna. Ir iš vis, kai pagalvoji, kaip faina kad turim tą sezonų kaitą.
Kiekvieną kart parskrisdama dar iš lėktuvo pasigrožiu, ypač vasarą tas ryšku, šitiek žalumos, parkų ir miškų toj mūsų gimtinėj 😍[/quote]

Manau, kad ne tiek miego deficitas čia, kiek pasikeitus laiko juosta. Nes kelionėj tikrai normaliai miegojau. Po 7-8h kasnakt. Ir dar dieną sugebėdavau nusnūst, jei kur toliau važiuodavom.
Net ir parskrisdama išgėriau migdomųjų ir pramiegojau visą ilgąjį skrydį - bene 10h. Tiek, kad bendrai paėmus skrydis varginantis buvo: iš La Paz į Santa Cruz de la Sierra, ten laukiau 4h, tada skrydis iki Madrido, ten dar 4h laukiau, tada jau parskridau į Londoną. Kol mano dasigavau dar geros 3h praėjo, nes gi metro streikas buvo.
Atsakyti

Iš kur tas miego deficitas toks susidarė?

LT tai nerealiai gražu, retai tokie vaizdai būna. Ir iš vis, kai pagalvoji, kaip faina kad turim tą sezonų kaitą.

Kiekvieną kart parskrisdama dar iš lėktuvo pasigrožiu, ypač vasarą tas ryšku, šitiek žalumos, parkų ir miškų toj mūsų gimtinėj 😍

Aha, grozis neispasakytas😍 Vaizdas kaip is atvirutes! Vaikai mano sako: Mama, paziurek, kaip pasakoj! Taip ir yra.

Ir tikrai, retai pas mus LT toks grozis buna, o dar ir issilaiko kelias dienas👍

Mano kleckas jau su sloga😡 Ketvirtadieni nakti nusiciaudejo, tai jau tada supratau, kad kabinasi kazkas. Dabar pasireiske pilnu grazumu. Nu suds, nu.... Vel namie tupeti teks arba su juo tampytis visur. Ech....

Labas rytas!

Atsakyti

Bliamba, nu kaip jus miegat lektuve, man nesuvokiama. Nera sansu man pusiau sedint/gulint uzmigti😦

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 15 sausio 2017 - 10:46
[quote name="katee" post="71362188" timestamp="1484469932"]Bliamba, nu kaip jus miegat lektuve, man nesuvokiama. Nera sansu man pusiau sedint/gulint uzmigti😦[/quote]

Migdomųjų kalu tablietką. Tada ne tik sėdėdama, bet ir stovėdama miegot galiu:)))
Atsakyti

As kazkaip vengiu tu migdomuju. Nors, aisku, jei tektu skristi 10 valandu be miego, kankinantis, tai butu didesne zala organizmui, nei tablecike.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 15 sausio 2017 - 10:52

Keliukas prie juros.

[attachment=238692:20170115_105534.png]

Miske😍

[attachment=238693:20170115_105940.png]

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 15 sausio 2017 - 11:00