Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

O tai testinumo ta privati neturi? Pas jus privačios tik pradinės?  Biškį nesamonė jei taip.

aha tik pradines , zadejo padaryt iki 9 , bet sutrugde....nors turejo jau but nuo siu metu , norejo paimt gretima mokykla ir padaryt jau vyresniems , bet dabar ja nomuojasi kunigai ir nesutiko nutraukt sutarties . Tai tik 2018 zada perimti , tai mum jau velu bus . 

Atsakyti
Labukas😉

Privalgiau skanių salotų su obuoliais,duoniukais,krabų lazdelėm ir ten įvariom daržovėm.Kaip skanu rolleyes.gif

Dabar latte gurkšnoju☕

Ką jūs?

RASYT,kiek tavo pilvūziukui savaičių?❤
Atsakyti

Pasaka, ne oras😍 Medziai visi baltai pasipuose... Buvom miske, prie juros. Pravaiksciojom 2 valandas. Vaikai su rogutem pasivazinejo.

Labai "minkstas"oras. Tik -1,5C. Ir nesalta pasivaiksciojimui, ir visas grozis laikosi. Misko grozis neispasakytas!😍  

Grizom neseniai visai. Vaiku prasymu prikepiau kalna blynu. Privalgem ir ilsimes jaukiai namie☺

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 14 sausio 2017 - 16:00
Rasytee, aš maniau, kad tavo sūnus penktokas bigsmile.gif

Aš tai važinėjausi su MB, mokiausi. smile.gif

Laukiu dabar pietų - tagliatelle MB gamina. Su vištiena, pievagrybiais, grietinėle ir česnaku... essen.gif
Atsakyti

Labukas😉 Privalgiau skanių salotų su obuoliais,duoniukais,krabų lazdelėm ir ten įvariom daržovėm.Kaip skanu rolleyes.gif Dabar latte gurkšnoju☕ Ką jūs? RASYT,kiek tavo pilvūziukui savaičių?❤

dar nedaug  :rolleyes:  devinta savaite

Atsakyti

Moterys, noriu paklausti.... Kokias siltas pedkelnes perkat? Kokios firmos? Kad nesiburbuliuotu. Na, tos sintetines po 150-200 denu viskas aisku. Bet as klausiu butent apie tas siltas, labai smulkaus mezgimo, bet kurios neatrodo bobutiskos. Turiu vienas labai geras. Smagiai nesiojasi. Bet ismeciau pakuote ir nzn kokios firmos buvo.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 14 sausio 2017 - 16:45

Rasytee, aš maniau, kad tavo sūnus penktokas bigsmile.gif Aš tai važinėjausi su MB, mokiausi. smile.gif Laukiu dabar pietų - tagliatelle MB gamina. Su vištiena, pievagrybiais, grietinėle ir česnaku... essen.gif

ne dar mazylis mano  :D

Atsakyti

Mes irgi miške buvom, savo distanciją su lazdom praėjom. Slidu kaip, jei nebūtų šypų ant sportbačių padų, tai tėkščiausi.

 

pėdkelnes daug metų  perku solidea, šilčiausios 140 denų, man užtenka šiltumo. 

 

Pietums šian kas ką, vaikams kepiau fry bulvytes su dešrelėm, mes įdaryt moliūgą dabaiginėjom nuo vakar. 

Užtat padariau, tiksliau padarėm su sūnum, nes jis aktyviai dalyvavo gamybos procese, tris dideles lėkštes koldūnų su kalakutiena, kokia septym štukų.

. Kišiu į kamerą, lb gerai turėt, kai nėr kada gamint.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Blueta: 14 sausio 2017 - 16:52

Moterys, noriu paklausti.... Kokias siltas pedkelnes perkat? Kokios firmos? Kad nesiburbuliuotu. Na, tos sintetines po 150-200 denu viskas aisku. Bet as klausiu butent apie tas siltas, labai smulkaus mezgimo, bet kurios neatrodo bobutiskos. Turiu vienas labai geras. Smagiai nesiojasi. Bet ismeciau pakuote ir nzn kokios firmos buvo.

pirkausi massimo dutti su merina , bet kazkokios jos man nelabai grazios  :hmm:

drauge pedkelniu parduotuvei pirko kazkokias su pasiltinimu , bet nepasidomejau smulkiau . Ilgus batus deduos tai kazkaip neaktualu siemet

Atsakyti

Nu blimba, sunku su tom pedkelnem. Kiek perku, tiek s.... Burbulais nueina, o ir mezgimas kazkoks.... Kaip vaikisku pedkelniu😂 O as noriu tokiu matiniu, su kuriom kelenai nepersisviecia, kai atsisedi, pvz. T.y. turi buti labai tankios tokios. Vieninteles turiu ir saugau :D Bo negaunu daugiau tokiu.

Atsakyti

Va matei, katee - net Upjora Tavo norą pamėgstino. Ji irgi tokių norėtų  :D 

sveikos! Mes pasivaikščiojom su draugais po klifus, pasimėgavom nuostabiu oru, gražiais vaizdais, puikia kompanija. Papietavom ir grįžom namo. Tiesiai į lovą, nes abu nusikalę jaučiamės :D  Tas grynas oras daro savo vis tiek..

Atsakyti
Nesikabinėt prie Upjoros!!! Draugė mano. Paryžiaus kompanjonė.
Atsakyti