Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

QUOTE(Blueta @ 2016 11 30, 22:10)
Nu. Pas kiekvieną savi prioritetai ir reikalas kur išleist savo uždirbtus pinigus  smile.gif
Jag.parka man absol negraži ir neskoninga su tuo riuuuužavu kailiu, o va ji sumokėjus 1500€ (Iš kur žinai, Sambuka, kiek mokėjo?) džiaugiasi kaip geležėlę radus. Bile žmogui gerai.

Kaip tylu čia pastaruoju metu, kažkokiios pritilę. unsure.gif

Katee, miela  wub.gif

Tai kas ką dovanom perkat? Nieks niekuo nepasakojat, idėjų neskleidžiat, aš viena tik pasidalinau.

Terezza, kad jau išleki? Kažkada pradžioj menesio,pamenu.

Reik iškept tą vaisinį pyragą, kur brandindint reikia. Susivėlinau šiemet kažkaip, kitais metais lapkričio vidury/gale jau supakuotas gulėdavo. Aš jį irgi prie dovanų, gražiai supakuotą dedu.
Kelios draugų šeimos taip įpratę, kad kasmet kepu, tai jau laukia ir klausia "o to savo pyrago įdėsi?"  biggrin.gif

Labu.

Tai Jag. gerai gyvena, blyn unsure.gif lotuliukas.gif
O jei rimtai, tai man tokia kaina uz striuke kosmine atrodo. Ypac kai ji tokia laisvalaikio. Bet puikiai suprantu, kad pajamos irgi skirtingos buna. Kitam tas 1000-15000eu visai normaliai atrodo ir gali sau leisti. Tai ko ne. Jei daiktas kokybiskas. Kvailai atrodo, kai dirba uz 300eu ir taupo is paskutiniu, kad toki brangu skudura nusipirkti. Nes tai tik rubas. O kitais atvejais nieko cia blogo nematau. Kas gali sau leisti, tas ir perka.


As tai del dovanu tyliu, bo nieko nzn pati. Ka vyrui dovanoti, galva neisnesa. O ir pati nz ka dovanu noriu. Tikrai nesugalvoju, ko siuo metu noreciau. Kazkaip viska nusiperki, kai reikia.
Vaikams dovanos jau nupirktos. Ir zaislu kruva kleckui ir "ismanieji" (dvyniams).
Tevams pledus nupirkau. Vyro tevui taip pat.
Broliui siusiu i Airija visokiu MACA milteliu ir pan. Zmonai - alieju visokiausiu. Ir bendru dovanu jiems dar visokiu. Duktereciai - vokelis. Sunenui - nemazai zaislu.

Namu tvarkytojai - vokelis + saldainiai/kava.
Manikiurininkei/pedikiur./kirpejai/kosmetologei - saldainiai/skruzdinti Rutos riesutai/kava.
Aukletojoms irgi saldainiai + kava/arbata + riesutai meduje arba koks idomesnis medus (su svarainias mano megstamas, pvz).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 30 lapkričio 2016 - 21:34
QUOTE(katee @ 2016 11 30, 21:28)
Tai Jag. gerai gyvena, blyn unsure.gif lotuliukas.gif

Ka vyrui dovanoti, galva neisnesa.

Tikrai nesugalvoju, ko siuo metu noreciau. Kazkaip viska nusiperki, kai reikia.


Nu panašu, kad uždirba ji iš to piarinimo. Ne durna merga, net už tuos stiliaus patarimus pasipinigauja, yra gi, kam ji autoritetas ir stiliaus ikona.

Tas pats.

Ir čia.
Dukra pernai labai fainai pasielgė šiuo klausimu. Pinigus, kuriuos būtų skyrus mano ir tėvo dovanoms, pervedė į labdaros fondus mūsų vardu.
Papildyta:

Katee, kalbant apie medų, čia va lb fainas. Prisipirkau visokio, ir su spanguolėm, mėlynėm, su žiedadulkėm, su bičių piku, su kuo tik ne. Estetiškai supakuotas, gražu ir dovanot.
http://serksnomedus.lt/parduotuve/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Blueta: 30 lapkričio 2016 - 21:46
QUOTE(Blueta @ 2016 11 30, 22:45)
Dukra pernai labai fainai pasielgė šiuo klausimu. Pinigus, kuriuos būtų skyrus mano ir tėvo dovanoms, pervedė į labdaros fondus mūsų vardu.
Papildyta:

Katee, kalbant apie medų, čia va lb fainas. Prisipirkau visokio, ir su spanguolėm, mėlynėm, su žiedadulkėm, su bičių piku, su kuo tik ne. Estetiškai supakuotas, gražu ir dovanot.
http://serksnomedus.lt/parduotuve/

Tikrai gerai sugalvojo. Saunuole!

Geras, as tik is cia ir perku bigsmile.gif Man labai patinka!
Atsakyti

Paršliaužiau. Kapoju steiką.

Blueta, dar savaitė liko. Išjudėsiu kito ketvirtadienio naktį.

Dovanų seseriai pirkau kosmetikos ir apatinius, dukterėčiai laikroduką, sūnui kepurę ir vokelį (jis pageidavo šlamančiais). Sesers vyrui dar kažką reikia sumąstyt.

Atsakyti

Sveikos, tikrai tylu, visos turi prieššventinių reikalų  :D 

Būstą mes keisim, bet dar nesutvarkėm uošvio buto reikalų, visi tvarkingi dokumentai guli teisme jau 3 savaites, bet kol kas dar jokių žinių, štilis, nepraneša, kada posėdį paskirs. :huh2: Pirkėją turim, lyg ir lauks, kol susitvarkysim, bet matau, kad čia negreitai gausis...

Viskas tikrai į gerą ir smagu, tik gaila, jog pardavus abu butus visvien su nemaža paskola liksim ir vėl 25 metam, bet visi taip gyvena, neišeina kitaip.

Sambuka, sargėnuose  :) Ten su daline apdaila, tikimės, jog dar prieš šventes pradės įrenginėti.

Dovanų tai aš daug nepirksiu, su MB sutarėm, jog namus naujus pasidovanosim, nes pirkimas kažkur prieš šventes ir gausis. Mokytojams, darželio auklėtojoms - kava su saldainiais, tėvams kažką valgomo, nes jiems jokių daiktų nereikia, o daugiau tai kaip ir nesidovanojam, nes mūsų labai daug, net ir po smulkmeną perkant, labai nemažai išlaidų gaunasi.

Atsakyti

Nu blyn. Plaukai nebeslenka. Jaučiat? Po dviejų panaudojimų. Ne-be-slen-ka. :blink: 

Atsakyti

Tikrai tylu pasidare pas mus , bet ir pati nerandu laiko parasyt , vis begom  :hmm: 

as vaikam jau issiklausinejau ko nori , su mb taremies , kad pirksim kelione dviems  :wub: bet vakar jis jau kazka murmejo , kad ir siaip ja pirksim tai gal kazka kito ...bet nesenai issigyjom busta sostinei tai finansai dabar riboti tai gal kazkokia miela smulkmena pavyks sugalvot .  

tevam pirksiu termo rubus , ačiū už ideja !

zinokit didziausias galvos skausmas man yra mano darbuotojai , o ju tikrai nemazai ir kokia dovanele beziureciau padauginus gaunas didele suma . Atrodo as isleisiu kruva pinigu , o jie gaus smulkema ir taip pirmyn atgal negaliu apsisprest .

tai ten mokytojai ir kosmetologes lieka nuosali  :unsure: bet reik kazka sugalvot ! 

Atsakyti

Parooo dar ta priemone  :blink: 

Atsakyti
Labas rytas. Neturiu jokių dovanų, nieko nežinau biggrin.gif
Atsakyti
Laba 4u.gif

Rasytee, o ka praeitais metais dovanojai darbuotojams?
Padaryk kokio surio, vytintos mesos ir vyno rinkinukus ir tiek. Visada sueis.
Papildyta:
QUOTE(Terezza @ 2016 11 30, 23:38)
<p>Nu blyn. Plaukai nebeslenka. Jaučiat? Po dviejų panaudojimų. Ne-be-slen-ka. blink.gif </p>

Nu liux!


Rasytee - cia ta priemone:
vivesesensoduo.lt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 01 gruodžio 2016 - 08:16

Katee , pas mane vien moterys tai pernai dovanojau kosmetikos rinkinukus , dar pries tai esu kvepalus dovanojus .

Vakar su mama irgi sia tema snekejom tai irgi siuliau ir jos komandai ir as saviskiam kazkokius valgomus rinkinius .

Blueta , papasakok dar karta kaip darai tuos riesutukus , gal padirbeciau ir as  :rolleyes: 

Atsakyti
Aš ne Blueta, bet dariau anais metais taip smile.gif

http://manomanija.bl...esutai.html?m=1
Atsakyti