Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

[quote name="8 p.m." post="71359926" timestamp="1484346960"]Aaa, Terezza, as nesu hiking'u gerbeja. Man atostogos turi buti mix'as tarp nmmalonumo ir ispudziu. As ir taip laigau, lakstau kasdien. Guleti prie baseino nenoriu atostogu emtu, nes taip nepailsiu, bet uzsivertus kuprine varyt asketiskom salygom irgi ne man. Ne veltui keliones siulomos visokiems poreikiams. :D Beje, kai grizau is Hong Kong'o irgi kosulys kamavo. Matyt nuo smogo. Dabar sedziu ir susiejau, kad nuo tada mano a la astma isniro. Gal ir susije. tikiuos tau nebus. Beje, mano vaikas kosedama vemia, kaip gaila jos buna tada.... :unsure: :unsure:[/quote]

Vajėėėėėzus, negąsdink.

Dar pora vaizdiAlių jums:
Atsakyti
QUOTE(Terezza @ 2017 01 13, 22:24)
[quote name="Fėja*" post="71359681" timestamp="1484338733"]
Terezza, ar nereik kokio ventolino, kad atpalaiduotų spazmus? Keista, kad daktarai jokios pagalbos nepasiūlė vartotojo įkelta nuotrauka


Ne, nieko tokio nepasiūlė. Išrašė tik vaistų kosuliui malšinti.


Bet jei malšina kosulį - dar ilgiau valysis... Hm... Sako, reikia gydyti ne simptomą, o priežastį
Aš aišku, ne daktaras. Gal būtent šiuo atveju kosulį reik malšinti, bet jei turi išsivalyti plaučiai, tai pas mus LT kitaip gydytų - esu įsitikinusi.... Jei spazmuoja- malšintų spazmus, manau. Leistų valytis švelniai.

QUOTE(katee @ 2017 01 13, 22:37)
<p>Bet nu ne siaip sau gi tas "namu seimininkes" (jau kaip keiksmazodis skamba sie zodziai) darbas nevertinamas, ka? Pacios moterys sako, kad jei nedirbi, reiskia nieko neveiki. Tai nieko nuostabaus, kad daznas vyras to neivertina. Aciu D, is saviskio nei karto nesu to isgirdus. Atvirksciai.</p>
:bokalai:
Atsakyti
Labas rytas namų šeimininkės ir ne tik biggrin.gif
Aš dar lovoj su kava ax.gif reiks keltis eit tvarkytis, popiet draugų užsuks, gal apsikepsim ką lauke, jei oras geras, nežiūrėjau per langą biggrin.gif
Atsakyti

Labas rytas ,

mes su sunum leksim i mokykla laikyt stojamaji , tai krutam nuo  ryto .

as siandien styntu noriu nusipirkt , prikepsiu ir jei bus jegu pasikviesiu ka nors i svecius  :D 

Atsakyti

Feja, gerai sakai apie Ventolina. Jis gi skaitosi pleciantis vaistas. Nedraskytu taip plauciu kosulys. Galima ir inhaliacijas su juo daryti.

 

Labas rytas.

 

Vakar nuejau veliau miegoti, tai rezultate - varciausi visa nakti, blogai miegojau. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 14 sausio 2017 - 08:42

Aš irgi vakar norėjau sakyt, kad ne malšint kosulį reik, o kaip tik skirt vaistus išsikosėjimui, nes nereik kad tos dulkės ir kitas brudas plaučiuose liktų.

 

Rasyte, kur stoja sūnus?

maniškiui ausys užgultos nuo tada kai Dubajuj su tuo greitaeigiu liftu kėlėmės į Burj Khalifą, aišku, dar nardymas vandenyne ir skrydis prisidėjo,tai  puskurtis vaikas grįžo, niekaip neatsikimšo ausys, vežiau parodyt gydytojam, kad skirtų vaistus.

labas rytas.

Atsakyti

Cia toks naujas isankstinis stojimas i viena is tu norimiausiu gimtaziju . Maniskis nusivyles , sake buvo labai sunku. 25 vaikai i viena vieta  :blink:  :blink: 

Atsakyti

Į KTU? Ar Jezuitus?  O tai norit išeit iš privačios?

kaip gražu už lango 😊 Tik jaučiu vairuot tai ne kažką...

Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2017 01 14, 12:50)
<p>Cia toks naujas isankstinis stojimas i viena is tu norimiausiu gimtaziju . Maniskis nusivyles , sake buvo labai sunku. 25 vaikai i viena vieta  blink.gif  blink.gif </p>

Vajė unsure.gif
O gal pasisekė jam, rezultatų palaukim mirksiukas.gif
Atsakyti

Musu tik pradine taip kad teks išeiti nors mums taip gerai cia .

ne nei ta nei ta cia LSMU gimnazija ji ir kazkaip dalinai mokama 

oras toks nekoks , pliusas tai saligatviai pazliuge taip niuroka .

stintu negavau  :huh2: 

Atsakyti

Vajė unsure.gif O gal pasisekė jam, rezultatų palaukim mirksiukas.gif

su tokiu konkursu mums nematyt  :hmm:

Atsakyti

O tai testinumo ta privati neturi? Pas jus privačios tik pradinės? 

Biškį nesamonė jei taip.

Atsakyti