Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

[quote name="Blueta" post="71359610" timestamp="1484336808"]na, nesunku numatyt, kad dykumoj bus dukkėta 😃
 
Aš tai irgi miegu, neatsimiegu, žinokit. Krentu ~22, bet kai vyras ateina kelt ~7 negaliu praplėšt akių. 😃[/quote]

Matai, dykuma tai tik druskos turėjo būt. Ten paviršius kietas, niekas nedulka. O kad aplink per smėlynus važinėsimės tai nežinojau.
Atsakyti

Ai, dar va skaitau, kaip jūs namie pabüt negalit ir man kosmosas. Dievinu tą laiką kai niekur lėkt nereikia ir galiu tiesiog pabūt viena namie. Kartais tiesiog spjaunu į viską, net sportuot neinu, ir pabūnu ramiai. Kaifas man. 

 

Va, va, as po tu ilgu vaiku ziemos atostogu irgi sia savaite namie pratupejau. Na, ne visa, bet 4 dienas tikrai. Man toooks kaifas! Net sportuot nejau. Bet kita savaite jau varysiu.

Atsakyti

Nesąmonė, ale ką daryt? Dabar vidurkis gal kas pora h užsikosėju. Nors būna ir dažniau, ir rečiau. Naktį vieną kartą prabudau. Svarbiausia, kad išmokau suvaldyti dusimą. T.y. nesistengiu įkvėpti staigiai ir giliai, kas sukelia spazmus. Atsikosėjus sulaikau kvėpavimą keliolikai sekundžių ir tada labai atsargiai, pamažu įškvepiu per nosį.

As taip smulkiai klausineju, nes esu susidurus su tuo. Mano mamai uzeina tokie kosulio priepuoliai. Irgi vos ne iki apsivemimo. Taip uzsikoseja, kad neturi kada ikvepti. Baisus dalykas.

Atsakyti
QUOTE(katee @ 2017 01 13, 20:38)
<p>Na bet kodel zmonems atrodo, kad jei nedirbi, tai reiskia namie ant sofkes sedi 😁

Man irgi keista.
Mane pvz, darbas tik riboja. Jei į jį nereiktų eiti, oho, kiek visko SAU galėčiau padaryti. smile.gif

QUOTE(Blueta @ 2017 01 13, 21:42)
<p></p><p>Ai, dar va skaitau, kaip jūs namie pabüt negalit ir man kosmosas. Dievinu tą laiką kai niekur lėkt nereikia ir galiu tiesiog pabūt viena namie. Kartais tiesiog spjaunu į viską, net sportuot neinu, ir pabūnu ramiai. Kaifas man. </p>

Aš tik namie ir būt tenoriu biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(katee @ 2017 01 13, 22:06)
<p></p><p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Terezza" data-cid="71359588" data-time="1484336333"> Nesąmonė, ale ką daryt? Dabar vidurkis gal kas pora h užsikosėju. Nors būna ir dažniau, ir rečiau. Naktį vieną kartą prabudau. Svarbiausia, kad išmokau suvaldyti dusimą. T.y. nesistengiu įkvėpti staigiai ir giliai, kas sukelia spazmus. Atsikosėjus sulaikau kvėpavimą keliolikai sekundžių ir tada labai atsargiai, pamažu įškvepiu per nosį.</blockquote>
<p>As taip smulkiai klausineju, nes esu susidurus su tuo. Mano mamai uzeina tokie kosulio priepuoliai. Irgi vos ne iki apsivemimo. Taip uzsikoseja, kad neturi kada ikvepti. Baisus dalykas.</p>

Terezza, ar nereik kokio ventolino, kad atpalaiduotų spazmus? Keista, kad daktarai jokios pagalbos nepasiūlė unsure.gif

Man panaši būklė nuo katinų būna, jei ilgiau būnu namuose, kur katukas gyvena biggrin.gif
Atsakyti

Viena vertus, kaifas SAVO noru namie pabūt, lieptų gydytas namų režimo laikytis tai garantuotai pasiusčiau. Nepernešu nurodinėjimų 😊

Atsakyti
[quote name="Fėja*" post="71359681" timestamp="1484338733"]Man irgi keista.
Mane pvz, darbas tik riboja. Jei į jį nereiktų eiti, oho, kiek visko SAU galėčiau padaryti. smile.gif

Aš tik namie ir būt tenoriu biggrin.gif
Papildyta:
Terezza, ar nereik kokio ventolino, kad atpalaiduotų spazmus? Keista, kad daktarai jokios pagalbos nepasiūlė unsure.gif

Man panaši būklė nuo katinų būna, jei ilgiau būnu namuose, kur katukas gyvena biggrin.gif[/quote]

Ne, nieko tokio nepasiūlė. Išrašė tik vaistų kosuliui malšinti.
Atsakyti

Na bet kodel zmonems atrodo, kad jei nedirbi, tai reiskia namie ant sofkes sedi 😁     a.

 

nu. Bet gal žmonės tokią patirtį turi-nedirbi= tupi namie, tai taip ir atrodo.

Atsakyti

Viena vertus, kaifas SAVO noru namie pabūt, lieptų gydytas namų režimo laikytis tai garantuotai pasiusčiau. Nepernešu nurodinėjimų 😊

Butent. Cia 8pm pasakymas tiktu: obuolius ne su obuoliais lyginam.

Kur privalai namie guleti/sedeti (be galimybes iseiti kazkur), o kur tiesiog leidi laika namie ir zinai, kad bet kuria sekunde gali ismauti. Ir su darbu tai nieko bendro neturi siuo atveju.

Atsakyti

Bet nu ne siaip sau gi tas "namu seimininkes" (jau kaip keiksmazodis skamba sie zodziai) darbas nevertinamas, ka? Pacios moterys sako, kad jei nedirbi, reiskia nieko neveiki. Tai nieko nuostabaus, kad daznas vyras to neivertina. Aciu D, is saviskio nei karto nesu to isgirdus. Atvirksciai.

Atsakyti

Bet nu ne siaip sau gi tas "namu seimininkes" (jau kaip keiksmazodis skamba sie zodziai) darbas nevertinamas, ka? Pacios moterys sako, kad jei nedirbi, reiskia nieko neveiki. Tai nieko nuostabaus, kad daznas vyras to neivertina. Aciu D, is saviskio nei karto nesu to isgirdus. Atvirksciai.

Na nuo tokio pasakymo puikiai gelbėja vyro palikimas NIEKO NEVEIKT namie. 😃

Tada taip nesako.

Nors, teisybės dėlei, maniškis vertina ir  niekad taip nesakė, jis kaip tik sako "namuose daugiau darbo negu darbe.

Atsakyti

Kiekvienam savo , man taip Jum kitaip  . 

Atsakyti

Aaa, Terezza, as nesu hiking'u gerbeja. Man atostogos turi buti mix'as tarp nmmalonumo ir ispudziu. As ir taip laigau, lakstau kasdien. Guleti prie baseino nenoriu atostogu emtu, nes taip nepailsiu, bet uzsivertus kuprine varyt asketiskom salygom irgi ne man. Ne veltui keliones siulomos visokiems poreikiams. :D Beje, kai grizau is Hong Kong'o irgi kosulys kamavo. Matyt nuo smogo. Dabar sedziu ir susiejau, kad nuo tada mano a la astma isniro. Gal ir susije. tikiuos tau nebus. Beje, mano vaikas kosedama vemia, kaip gaila jos buna tada.... :unsure: :unsure:

As tai pamenu savaji lovos rezima... dali nestumo nes gydytojai liepdavo, dali del to kad nieko gyvenime nebenorejau... guledavau lovoj, mastydama apie gyvenima ir nieko nenoredavau - tai taip, toks buvimas namie yra naciort. Bet jei buni namie ir gali daug ka pasidaryt, nuveikt, iseit (kaip Rasytee su draugem priespieciauja), tai man atrodo visai nieko suletint rezima.

okay, pakuojuos ir lekiu namo. Lenksiu ne viena taure :D :angel2:  Visko nepasidariau, bet didziule dali darbu atsipurciau. Nepakankamai man jie moka uz "kenksmingas" darbo salygas :D :D :D

Atsakyti