Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Terezza, bet ar tai nekenkia? Ypac jei alergija turejai pries tai. Kokia astma neissivystis? Nors ka cia klausiu. Ir taip aisku, kad kenkia. Nes visas tas sss... nuseda ant plauciu. Kaip koks asbestas, pvz😯 

O kaip tu ten isbuvai su tokiu kosuliu? Juk visur reikejo varyti. Ir tango sokti😃

Atsakyti

Dar ne. Niekaip negaliu aklimatizuotis. Stimpu tikrąja to žodžio prasme. Miego noriu, silpna. Plius kankina žiaurus alerginis kosulys. Prisikvėpavau dulkių ten, tai dabar plaučiai valosi. Kosėju kaip senas rūkorius + astmininkas. Iki ašarų ir žiaukčiojimo.

 

jo, po tų kelionių būna visko.

 

dukra va, parskrido iš NYC, tai savaitė laiko niekaip "nestoja į režimą", absol neužmiega naktim, tai zombėja jau. Vaistų pagalba numiega 2 val.ir psio, akys stačios. Dienom migtų, bet gi į darbą eit reik, tai kankinasi nabagė net gaila :(

 

labs.

Atsakyti
[quote name="katee" post="71359562" timestamp="1484335717"]Terezza, bet ar tai nekenkia? Ypac jei alergija turejai pries tai. Kokia astma neissivystis? Nors ka cia klausiu. Ir taip aisku, kad kenkia. Nes visas tas sss... nuseda ant plauciu. Kaip koks asbestas, pvz😯 
O kaip tu ten isbuvai su tokiu kosuliu? Juk visur reikejo varyti. Ir tango sokti😃[/quote]

Va taip ir išbuvau... Tik aukštai būnant kosulys buvo kitoks. Toks paprastas, sausas. Matyt dėl oro slėgio. O va kai iš La Paz nuskridau į Santa Cruz de la Sierra (50 minučių skrydis iš 3400m į 1200m), tada ir pasirodė visas grožyyyys. Galvojau numirsiu.
Atsakyti
[quote name="Blueta" post="71359569" timestamp="1484335882"]jo, po tų kelionių būna visko.
 
dukra va, parskrido iš NYC, tai savaitė laiko niekaip "nestoja į režimą", absol neužmiega naktim, tai zombėja jau. Vaistų pagalba numiega 2 val.ir psio, akys stačios. Dienom migtų, bet gi į darbą eit reik, tai kankinasi nabagė net gaila :(
 
labs.[/quote]

Aš tai vis miegu ir neišsimiegu. Po 12h miego prabundu ir noriu miegot toliau.

Bet va keistai kažkaip.Po praeitos kelionės to nebuvo. O po užpraeitos buvo.
Tai gal čia daugiau reakcija į pasikeitusį aukštį, nei kad į laiko zoną? Nes pernai niekur aukštai užkilus nebuvau.
Atsakyti

Tai ir nakti tas kosulys uzeina? Diena daznai taip uzsikoseji?

Nu naciort, nesamone. 

Atsakyti
[quote name="katee" post="71359579" timestamp="1484336124"]Tai ir nakti tas kosulys uzeina? Diena daznai taip uzsikoseji?
Nu naciort, nesamone.[/quote]

Nesąmonė, ale ką daryt?

Dabar vidurkis gal kas pora h užsikosėju. Nors būna ir dažniau, ir rečiau. Naktį vieną kartą prabudau.
Svarbiausia, kad išmokau suvaldyti dusimą. T.y. nesistengiu įkvėpti staigiai ir giliai, kas sukelia spazmus. Atsikosėjus sulaikau kvėpavimą keliolikai sekundžių ir tada labai atsargiai, pamažu įkvepiu per nosį.
Atsakyti

Tai aš su savo astma dust pradėčiau, pzdc būtų.

žinai, gal tau po plaučių uždegimo šitie bajeriai, gi neseniai sirgai, paprovakavai tu juos ir te.

Atsakyti

Mes jau virs savaites namie, bet as negaliu grizt i vezias. Tokia keista busena, atrodo, kad viska stebiu is salies kas su manim vyksta. Ta pilkuma depresija kelia, darbo nekenciu, nesvarbu kiek miegu vis noriu dar. 

Gerai tik, kad miegas neissibalansavo, tie naktiniai skrydziai gelbeja situacija puikiai.

Atsakyti
[quote name="Blueta" post="71359589" timestamp="1484336353"]Tai aš su savo astma dust pradėčiau, pzdc būtų.
 
žinai, gal tau po plaučių uždegimo šitie bajeriai, gi neseniai sirgai, paprovakavai tu juos ir te.[/quote]

Nujo, teisi tu. Ale iš kur aš galėjau žinot, kad ten taip dulkėta vus, ir kad taip sureaguosiu?
Atsakyti

Ai, dar va skaitau, kaip jūs namie pabüt negalit ir man kosmosas. Dievinu tą laiką kai niekur lėkt nereikia ir galiu tiesiog pabūt viena namie. Kartais tiesiog spjaunu į viską, net sportuot neinu, ir pabūnu ramiai. Kaifas man. 

Atsakyti

As manau, kad cia oro tankiu skirtumas isprovokavo ta kosuli. Gal koks inhaliatorius padetu  :mastau:  nieko gero tikrai taip koset. 

Atsakyti

Nujo, teisi tu. Ale iš kur aš galėjau žinot, kad ten taip dulkėta vus, ir kad taip sureaguosiu?
 

 

  na, tai nesunku numatyt, kad dykumoj bus dulkėta 😃  

 

Aš tai irgi miegu, neatsimiegu, žinokit. Krentu ~22, bet kai vyras ateina kelt ~7 negaliu praplėšt akių. 😃  Keista net, atrodo, tokia pailsėjus, atsimiegojus grįžau. Kaip meška.

 

šian vakare buvau gongų terapijoj, kaip atpalaidavo, vos žandikauliai neišsinarino nuo žiovavimo kol parvažiavau namo.😃

 

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Blueta: 13 sausio 2017 - 21:50