Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

QUOTE(*Anila* @ 2017 01 12, 20:44)
Labuka,

GAILY geriausiai pinigėliais....Bent jau maniškis taupo ir vis nusiperka kažką....nes toks amžius kad xrien įtiksi.

Nenoriu pinigais smile.gif))

Labas!
Atsakyti
QUOTE(katee @ 2017 01 13, 13:00)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Rasytee" data-cid="71358065" data-time="1484298917">
<p>guliu dar namie ir galvoju ka cia nuveikt, sportuot negaliu , daug vaiksciot negaliu , darbai kaip ir padaryti  hmm.gif </p>
</blockquote>
<p>Kyziuku siuvinek😁</p>

biggrin.gif

Labas bigsmile.gif

Atsakyti
Labas...

Jatau kaip stintu noreciau... bigsmile.gif

Pas mus taip graziai sniguriuoja visa diena...
Atsakyti

O pas mus saule plieskia :P

Terezza, ziuriu, uzsikabino Pietu/Centrine Amerika. I rytus netraukia?

Rasytee, o kodel sportuot/daug vaiksciot negali?

Gaily suka galva del devynmecio, as suku galva del itin turtingu (rumu lygio) tevu trimetes :D 

Atsakyti

tigriuss - ir pas mus sninga😍

 


O pas mus saule plieskia :P

 

Kai taip graziai sninga, didziulem snaigem, nepavydziu. Nuostabi ziema😍 Grozis😍

Atsakyti

O pas mus saule plieskia :P [b]Terezza[/b], ziuriu, uzsikabino Pietu/Centrine Amerika. I rytus netraukia? [b]Rasytee[/b], o kodel sportuot/daug vaiksciot negali? [b]Gaily [/b]suka galva del devynmecio, as suku galva del itin turtingu (rumu lygio) tevu trimetes :D 

gavau lovos rezima  :blink: bet jau lyg geriau , bet nenoriu skubet , tai praleidau diena valgydama    :D su viena drauge pietu , veliau su vaikais i kina , vel pavalgyt ...

Atsakyti

Rasytee - pasusaugok.

Cia is gyd lovos rezima gavai?

Atsakyti
[quote name="8 p.m." post="71358965" timestamp="1484321525"]Terezza, ziuriu, uzsikabino Pietu/Centrine Amerika. I rytus netraukia?[/quote]

Nea. Kol kas netraukia.
Atsakyti

Rasytee - pasusaugok. Cia is gyd lovos rezima gavai?

aha , bet jau lyg geriau . Bet kaip man sunku vietoj sedet  :blink: atrodo nesu ten kazkokia labai aktyvi , bet pasirodo sunku man . Kartais pafantazuoju , o jei as nedirbciau....pasirodo as to visiskai nenoriu  :D

Atsakyti

Rasytee, lovos rezimas, o lakstai  :hmm:  Susitraukineja gimda?

Terezza, vat ir manes netraukia :D  Gyriausi cia, kad kova varau i Macu Pikcu. Tikekimes Cuzco neisgriusiu del deguonies trukumo :rolleyes:

aaaa, taip noriu namo, kad krentu. apie vyno taure svajoju. ir kaip pasiusiu visus mintyse toli toli. sunki si savaite man buvo :unsure:

Atsakyti
[quote name="8 p.m." post="71359373" timestamp="1484331850"]Rasytee, lovos rezimas, o lakstai  :hmm:  Susitraukineja gimda?
 
Terezza, vat ir manes netraukia :D  Gyriausi cia, kad kova varau i Macu Pikcu. Tikekimes Cuzco neisgriusiu del deguonies trukumo :rolleyes:
 
 
aaaa, taip noriu namo, kad krentu. apie vyno taure svajoju. ir kaip pasiusiu visus mintyse toli toli. sunki si savaite man buvo :unsure:[/quote]

Ooooo, šaunuolė. Inca trail eisi?
Cusco nėra labai aukštai. Tik 3400. Inca trailDead Woman's pass pasiekiamas 4215m aukštis. O va dabar keliaudama buvau pakilus iki 5030m. Ir nieko, gyva. Ir jokių vaistų nevartojau (tik aš ir grupės vadovė. Kiti gėrė tabletes, bet viena mergaitė net jas gerdama Potosi (4200m) jautėsi klaikiai).
Tai čia turbūt laimės dalykas, kaip organizmas sureaguos.
Atsakyti
He he, 8 p.m, vaišinu vynu! Mažiukė jau valandą gerą miega, laisvė biggrin.gif
Atsakyti