Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Labuka,

GAILY geriausiai pinigėliais....Bent jau maniškis taupo ir vis nusiperka kažką....nes toks amžius kad xrien įtiksi.

KATE,mes irgi turim pora elektrinių paspirtukų ax.gif Man ir pačiai smagu su jais pralėkt.Vasara duodavomės su vaikais🏍😂
Atsakyti

Labuka,

GAILY geriausiai pinigėliais....Bent jau maniškis taupo ir vis nusiperka kažką....nes toks amžius kad xrien įtiksi.

KATE,mes irgi turim pora elektrinių paspirtukų ax.gifMan ir pačiai smagu su jais pralėkt.Vasara duodavomės su vaikais🏍😂

O man su paprastu smagiau  :D o dar tie balanciniai ant 3 ratu fainai  :yahoo: 

Atsakyti

Labas,

Terezza, sveika sugrįžus.  :4u: 

Pasigirsiu ir aš, kad užsakiau kelionę, į Kretą  :yahoo: Jau gavau patvirtinimą, mažei asmens tapatybės koretelę užsakėm. Fainai bus :)

Atsakyti

Labas,

Terezza, sveika sugrįžus.  :4u:

Pasigirsiu ir aš, kad užsakiau kelionę, į Kretą  :yahoo: Jau gavau patvirtinimą, mažei asmens tapatybės koretelę užsakėm. Fainai bus :)

Kada kelsit sparnus  :) ?

Atsakyti
DRUGELI super clap.gif kada varot? bigsmile.gif

RASYT,o man su elektriniu smagiau,bo bais greit lekia biggrin.gif ekstrymas biggrin.gif o to balancinio neturim.Nebandžiau.Bet jaučiu,kad fainas bigsmile.gif

Aš jau lovoj su arbata wub.gif
Atsakyti

Tai, Terezza, kur keliausi vel? Nuotrauka tai fantastiska :wub: :wub: :wub:

Ačiū :4u: 

Vėl apie centrinę Ameriką galvoju. Meksika ir Gvatemala kitais maršrutais, nei buvau, plius Belizas, plius El Salvador, Honuras, Nikaragua ir Costa Rika.

Atsakyti

drugelis. - super! Kaip sakant žizn nalaživajetsia😁

Labas rytas.

Atsakyti

žKavos puodeliu isgeriu viena, kartais (retai) du. Noreciau nebuti tokia priklausoma, bet man tas cappuccino gerimas ryte - pagrindinis malonumas. :wub:  Visad noriu antro puodelio, bet labai drausminu save :D

aha, man mano rytinė latte irgi kaip koks ritualas iš viso - geriu paskaitydama naujienas, apgalvodama dienos darbus ir pan.  :D 

Pasigirsiu ir aš, kad užsakiau kelionę, į Kretą  :yahoo: Jau gavau patvirtinimą, mažei asmens tapatybės koretelę užsakėm. Fainai bus :)

kaip faina, sveikinu!! kada lėksit??  :4u:​ 

Atsakyti

RASYT,o man su elektriniu smagiau,bo bais greit lekia biggrin.gifekstrymas biggrin.gifo to balancinio neturim.Nebandžiau.Bet jaučiu,kad fainas bigsmile.gif

tai ir su motoroleriu gerai ekstrymas palakstyt Tau būtų  :D 

Vėl apie centrinę Ameriką galvoju. Meksika ir Gvatemala kitais maršrutais, nei buvau, plius Belizas, plius El Salvador, Honuras, Nikaragua ir Costa Rika.

oh, kaip faina  :wub: 

labas rytas!

pas mus žiema prasidėjo. vakar, kol su drauge kursų laukėm kavinėj, snigt pradėjo  :D MB sakė mieste eismas sustojo, niekas nebemokėjo važiuot ir bijojo, tai sunkoka jam grįžt buvo (jis su motociklu). Naktį irgi šalta, kol grįžau namo po mokslų, tai iš viso sustirau į ragą  :unsure:  :D Šiandien ryte vietom plikledis, tai praktiškai galėjau ne važiuot, o stumtis ratus savo - greičiau dar išėję būtų  :lol:  :lol:​ 

Atsakyti

Labas rytas,

mano rytinis ritualas su latte pradingo , nebesinori kavos....

guliu dar namie ir galvoju ka cia nuveikt, sportuot negaliu , daug vaiksciot negaliu , darbai kaip ir padaryti  :hmm: 

Atsakyti


guliu dar namie ir galvoju ka cia nuveikt, sportuot negaliu , daug vaiksciot negaliu , darbai kaip ir padaryti  :hmm: 

Kyziuku siuvinek😁

Atsakyti

Mmmmm, prikepiau stintu🍴

Atsakyti