Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Rasytee - mano vyras nera smurtautojas :mmm:

Vis delto duoda savo tas nestumas ☺ Ir nuovargis ir apetitas. Pas mane buvo tik apetitas. O siaip variau kaip tankas. Ir su dvyniais kiek dirbau, prisimenu. Dar ir savaitgaliais seminarai budavo. Viska paruosti, stalus sustumti, priemones suvezti ir sunesti. Tai ir patampyt tekdavo.

O atrodo tu smurtautoja  :D 

man ir su anais nestumais taip nebuvo , na su pirmu daug miegodavau tai atsimenu :hmm: 

bet bloga tikrai niekad nebudavo , o dabar pastoviai svyruoja bloga-nebloga 

Atsakyti
Labas rytas,
Almost,o maltos mesos bombos su virtu kiausiniu viduje buna?😊
Terezza,kaip tavo palčiokas?Tiko,patiko?
Atsakyti

Labas rytas, [b]Almost[/b],o maltos mesos bombos su virtu kiausiniu viduje buna?😊

 

Apie ką kalbi, tai žinau, bet mačius čia nesu kažkaip :)

 

 

Labas rytas!

Atsakyti
Berniukų mamos! Kas dabar "ant bangos" tarp pan 9 metų amžiaus vaikų? smile.gif

Labas! Man šian padidėjęs aktyvumas, lakstau ir nesustoju biggrin.gif nu dabar tik sustojau kavos atsigert biggrin.gif
Atsakyti

Terezza,kaip tavo palčiokas?Tiko,patiko?

Negavau palčioko. Grąžino pinigus be paaiškinimo.

Vakar dar batus prigriebaiu: https://www.camper.c...senda-20614-010. Kitai kelionei jau pamažu ruošiuosi  :D​ 

Atsakyti

Sveikos,

Tai, Terezza, kur keliausi vel? Nuotrauka tai fantastiska :wub: :wub: :wub:

Almost pakalbejo apie pusrycius, o as n-taja diena atlekiu i darba be ju  :tomato:   Tai pilvas eme gurgti beskaitant. Man isvis skaitant Almost postus, noris keltis i Airija. Nepaaiskinsiu kodel :D

Bluetos nuotraukos itin jaukios ir gera emocija sklinda. Kaip dukrai/dukroms(?) sekasi uz Atlanto?

Aaa, as tai bandau mazinti kavos puodelius per diena bet man sunkiai sekasi... :hmm: :unsure:

Atsakyti

Almost pakalbejo apie pusrycius, o as n-taja diena atlekiu i darba be ju  :tomato:   Tai pilvas eme gurgti beskaitant. Man isvis skaitant Almost postus, noris keltis i Airija. Nepaaiskinsiu kodel :D

 

Aaa, as tai bandau mazinti kavos puodelius per diena bet man sunkiai sekasi... :hmm: :unsure:

 

nu tikrai norėčiau paklaust. kodėl, bet gaila, kad nepaaiškinsi  :D  :D nesiskundžiu bent kol kas niekuo, ypač penktadienio pusryčiais ofise, o bet tačiau norėčiau eigoj persikraustyt į žemyną Europos arba iš viso į kokią Australiją  :unsure:  :D  :D

 

man pavyko susimažint iki max dviejų  :hmm: bet jau labai dabar vertinu tuos du  :D

Atsakyti

Berniukų mamos! Kas dabar "ant bangos" tarp pan 9 metų amžiaus vaikų? smile.gif Labas! Man šian padidėjęs aktyvumas, lakstau ir nesustoju biggrin.gifnu dabar tik sustojau kavos atsigert biggrin.gif

 

 

 

Mano bernams tuoj 8 bus. Tai pirks elektroninius paspirtukus. As taip pat. Uzregistravau bernus i robotikos uzsiemimus. Laikas labai patogus. Penktadieni is karto po 5-os pamokos. Mokykloj. Niekur eit/vaziuoti nereikia. Labai nori jie.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 12 sausio 2017 - 16:34

nu tikrai norėčiau paklaust. kodėl, bet gaila, kad nepaaiškinsi  :D  :D nesiskundžiu bent kol kas niekuo, ypač penktadienio pusryčiais ofise, o bet tačiau norėčiau eigoj persikraustyt į žemyną Europos arba iš viso į kokią Australiją  :unsure:  :D  :D

man pavyko susimažint iki max dviejų  :hmm: bet jau labai dabar vertinu tuos du  :D

Manau, kad del to, kad jaukiai susiskaito apie tavo gyvenima ten. I Vakaru zemynine Europa ir as noreciau keltis :D I Australija - ne, aciu. Man visi tie vorai, gyvates ir dar nuodingi  :blink:  Krupciociau nuo bet ko. Plius toli.

Kavos puodeliu isgeriu viena, kartais (retai) du. Noreciau nebuti tokia priklausoma, bet man tas cappuccino gerimas ryte - pagrindinis malonumas. :wub:  Visad noriu antro puodelio, bet labai drausminu save :D

Atsakyti
QUOTE(katee @ 2017 01 12, 17:33)
<p></p><p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="gaily" data-cid="71355573" data-time="1484214027"> Berniukų mamos! Kas dabar "ant bangos" tarp pan 9 metų amžiaus vaikų? vartotojo įkelta nuotrauka Labas! Man šian padidėjęs aktyvumas, lakstau ir nesustoju vartotojo įkelta nuotraukanu dabar tik sustojau kavos atsigert vartotojo įkelta nuotrauka<p> </p>
<p> </p>
<p> </p>
<p>Mano bernams tuoj 8 bus. Tai pirks elektroninius paspirtukus. As taip pat. Uzregistravau bernus i robotikos uzsiemimus. Laikas labai patogus. Penktadieni is karto po 5-os pamokos. Mokykloj. Niekur eit/vaziuoti nereikia. Labai nori jie.</p></blockquote>

Nu man kažko kukliau reikia smile.gif
Atsakyti
Mano berniukai darzely jau 7 gimtadienius svencia, tai labai mėgsta lego Nexo Knights, Ninjago, masinu trasas Hot wheels, ypac mėgsta zaisti masinėlėmis, kurios turi pultelius. Radio bangom gal valdomos jos. Bet fainai zaist su jom. Tos masinos didelės tokios, palyginus. ax.gif
Atsakyti

gaily - tikrai, jei tik vaikui patinka, tai Lego visada sueis.

 

Mano dvyniai, kai mazesni buvo, su masinom beveik nezaide. Arba labai mazai. Jiems labiau tikdavo vaikiskas zaislinis siurblys, pvz, virtuvele, indu rinkinys 😂Na ir Lego, puzles labai mego. Dar su puodais tikrais zaide labai :D

O mazylis svaigsta del masinu. Ypac gaisrine, policijos, kareiviska, Hot Weels irgi turi.

Va, kokie skirtingi tie vaikai.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 12 sausio 2017 - 18:14