Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Labas rytas.

Terezza - jau ir naujoj neberodo kazkodel.

Pusryciams duoniukai su suriu ir lasisa.

Eisiu sian vyrui pirstines pirkti. Savo prasiko kazkur uzvakar. Dar nusals letenas 😁

Atsakyti

Labas rytas.

 

 

Terezza - jau ir naujoj neberodo kazkodel.

 

 

Keista. As tikrai neistryniau.

Atsakyti

Almost, kokius vaistus geri? Mane irgi jau kibina kazkoks brudas  :oh:

nuo peršalimo tai Lemsip geriu (čia iš tų Gripex ir t.t. serijos tirpinami). O šiaip pirkausi geresniam miegui papildus su melisa ir dar kažkuo, nes jau nebeapsikenčiau - paskutiniu metu visiškai neišsimiegu, vis prabudinėju naktim, jau net nebežinau, kiek laiko, o tas tikrai veikia mane ir ne tik mane  :unsure: 

Pusryciams duoniukai su suriu ir lasisa.

o jau kaip norėčiau, oooommm  :wub: namie turiu, bet ryte nebuvo laiko pasidaryt pusryčių, nes tvarkiausi ranką, tai ir likau be nieko - teko pirkt ofise maisto  :D​ 

Atsakyti

Almost, koks ofise maisto pasirinkimas? Jauciu, nieko gero, ane?

Atsakyti

Man toks juokas ima is vaiku. Pasijunge jie ta Viberi. Tai ka beparasau jiems, i viska "aciu, mama", "myliu tave, mama", "atsiprasau, mama" ir pan. Ir dar kruva sirduciu/bucinuku prideda😁

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 11 sausio 2017 - 10:20
QUOTE(katee @ 2017 01 11, 08:19)
<p>Man toks juokas ima is vaiku. Pasijunge jie ta Viberi. Tai ka beparasau jiems, i viska "aciu, mama", "myliu tave, mama", "atsiprasau, mama" ir pan. Ir dar kruva sirduciu/bucinuku prideda😁</p>


biggrin.gif fainuoliai...

Labas rytas...
Atsakyti

Almost, koks ofise maisto pasirinkimas? Jauciu, nieko gero, ane?

nu žinok nepasakyčiau - tikrai neblogas palyginus  :) 

pvz nuo pirmadienio iki ketvirtadienio pusryčiams būna pasirinkimas iš tokių kaip keksiukų (nežinau, kaip lietuviškai vadinasi, bet angliškai scones - labai populiarūs jie čia, tokie va http://www.taste.com...s-17646_l.jpeg)kelių rūšių, airių labai mėgiamų bandelių su dešrelėm jų vietinėm tokiom (nemėgstu visai, neskanu man) ir sluoksniuotos tešlos bandelių su sūriu ir kumpiu ( jambons vadinasi, irgi labai populiaru). Dar būna jogurto, košės ir visokių priedų (riešutų, džiovintų vaisių, šviežių vaisių paskaninimui). Taip pat galima paprašyt, kad padarytų kiaušinių įvairiam pavidale - kiaušinienė, be lukšto virtas kiaušinis, kietai virtų yra. Pietums kasdien keičiasi meniu - yra dalis, kur galima sumuštinį / lavašą pasigaminti, yra ingredientų įvairiausių ir pagamina, yra dalis, kur karšti (paprastas, vegetariškas ir sriuba), yra salotų. Kasdien keičiasi tie patiekalai ir mes gaunam meniu savaitei į priekį.
O penktadieniais pusryčiams būna airių įprasti tie airiški pusryčiai, kur jau šoninė skrudinta, bulviukai tokie, kaip studentiškos bulvės  :D Dešrelės, pupelės, pievagrybiai, kiaušiniai. Žodžiu rimti sunkūs pusryčiai.

Tai va man penktadieniais tie pusryčiai kažkas toookio, labai mėgstu paskanaut jų tų tradicinių pusryčių (aišku tiek aš ten tesuvalgau, nes tik dalį produktų valgau  :D bet vis tiek), o darbo dienom jau sunkiau, nes košė jų sakė nelabai skani, tai labiau mėgstu namie kažką pavalgyt ar atsinešt iš namų..

Man toks juokas ima is vaiku. Pasijunge jie ta Viberi. Tai ka beparasau jiems, i viska "aciu, mama", "myliu tave, mama", "atsiprasau, mama" ir pan. Ir dar kruva sirduciu/bucinuku prideda😁

nu žino šaunuoliai, kaip moterį papirkti  :D​ 

Atsakyti

n

pvz nuo pirmadienio iki ketvirtadienio pusryčiams būna pasirinkimas iš tokių kaip keksiukų (nežinau, kaip lietuviškai 

nu žino šaunuoliai, kaip moterį papirkti  :D​ 

Kaput man butu nuo tokiu pusryciu. Suesciau visas bandeles😂

Aha, tikrai jau😃

Atsakyti

Kaput man butu nuo tokiu pusryciu. Suesciau visas bandeles😂

 

Aha, tikrai jau😃

 

ai aš kartais (labai kartais, per šitus pusantrų metų darbo čia laiko tai iš viso gal tris kartus kokius  :D  :D ) pasiimu tą sluoksniuotos tešlos bandelę su sūriu ir kumpiu, nes labai labai jau skani  :wub: bet kažkaip nevilioja, nes atsinešu savo pusryčius ir ten einu tik kavos pavalgius nusipirkti  :D bet penktadieniai tai man šventadieniai vos ne - lekiu į ofisą akim išpūstom  :lol:  :lol:  :lol:

Atsakyti

a bet penktadieniai tai man šventadieniai vos ne - lekiu į ofisą akim išpūstom  :lol:  :lol:  :lol:

😂  

 

Reikia eiti kazka nuveikt. As kelias dienas pusi gaudau. Net sportuoti neinu😈 Vis relaxuoju namie, kai vaikai i mokykla isejo. Taip gera vienai😁  

 

Uzsakiau vyrui dirza. Gimtadieniui :D Dviguba nauda, tsakant. Ir nesiot gales ir lupt gaus, jei neklausys😃

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 11 sausio 2017 - 11:52

Katee  :D ka pati per dupce negautum  :lol: 

kaip as greit nusikalu  :oh: kad as guleciau tokiu laiku lovoj tai dar to nebuve  :D ir valgau valgau valgau  :B 

Atsakyti

Rasytee - mano vyras nera smurtautojas :mmm: 

Vis delto duoda savo tas nestumas ☺ Ir nuovargis ir apetitas. Pas mane buvo tik apetitas. O siaip variau kaip tankas. Ir su dvyniais kiek dirbau, prisimenu. Dar ir savaitgaliais seminarai budavo. Viska paruosti, stalus sustumti, priemones suvezti ir sunesti. Tai ir patampyt tekdavo.

Atsakyti