Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Terezza bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif waaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaauuuu bigsmile.gif

O koks voras įkando? Teko vaistus kokius pavartot dėl to? unsure.gif
Atsakyti
Terezza, wow!
Atsakyti
Sveikos mergiotes,
po Nauju gripas buvo i lova paguldes,bet greit atsigavau.Pora dienu tik paslika gulejau ax.gif
Katees tetis superinis.Smagu vaikam toki seneli tureti.

Terezza,nuostabi kelione wub.gif

Drugeli,as uz atostogas su seima.Tik ne vasara,o pavasari arba rudeni mirksiukas.gif Vasara ir Lietuvoj smagu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sambuka**: 10 sausio 2017 - 14:54
Sveika sugrįžusi TEREZZA!!!!!! bigsmile.gif
Moki gražiai parašyti rolleyes.gif

Labas merginos 4u.gif

Kadangi man laisvadienis,tai su saviškiu po miestą pasibastėm,jaukioj kavinukėj papusryčiavom,kavos išgėrėm,nusipirkom šio bei to namams,sau mažą rankinę iš Sale pagriebiau,B batus ir jau namie ant sofkės,pas jus.
Gražus oras pas mus wub.gif Eisiu tuoj mažiaus iš mokyklos pasiimti.

ALMOST,sveik mergyt 4u.gif
Antakis dėkoja mirksiukas.gif Esu happy rolleyes.gif laukiu kol sugys.Noriu pamatyt tą tikrą ombre perėjimą biggrin.gif
Atsakyti
Terezza... sveika sugryzus... lauksim foto...
Atsakyti
Paganiau akis albume. Viena uz kita grazesnes wub.gif Labai vaikuciai visu paauge

Feja,koki spektakli ziurejot leliu teatre?
Atsakyti

Labas 🤗

Terezza, sveikute! Grazus aprasymas! Gaila foto nematau kazkodel. 

Almost, kokius vaistus geri? Mane irgi jau kibina kazkoks brudas  :oh:  

Grizau is sales, vakar pumpe buvau, eina sau, skaudena viska kaip mociutei. Ne i gera tos pertraukos. 

Sestadieni 100asis pumpas iseina  :ploja2: 

Atsakyti

Terezza - tu saunuole! Ne kiekvienas, atsidures tokioj kelionej, sugebetu taip laika praleisti ir tiek isbandyti. Cia jau reikia ryzto, drasos, smalsumo begalinio ir mokejimo is gyvenimo imti viska. Toks jausmas, kad isnaudoji keliones metu visas galimybes iki maziausios kruopelytes. Kiekviena sekunde uzimta. Kad tik ko nepraleisti.

Ačiū :4u:  

Terezza bigsmile.gifbigsmile.gifbigsmile.gifbigsmile.gifwaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaauuuu bigsmile.gif

O koks voras įkando? Teko vaistus kokius pavartot dėl to? unsure.gif

Nežnau, koks. Tik iš žaizdos matosi, kad ne mašalas koks. Kaip ir opa pasidarė. Bet jau užgijo ir šašiukas nukrito. Tik nedidelė žymė liko.

Ačiū, panos :4u:​ 

Atsakyti

Attic - as irgi laukiu to 100-tojo takelio👏

Atsakyti

Terezza, nuotrauka nuostabi. Įsirėmink ir kabink.

sveika sugrįžus 🎈

Atsakyti
O man nerodo TEREZZOS nuotraukos🤔
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Anila*: 11 sausio 2017 - 00:13

O man nerodo TEREZZOS nuotraukos🤔

Eik į naują versiją. Rodys.

Atsakyti