Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Grįžau, mergiotės. Pasiilgau.

 

[attachment=238553:BA8A2505.jpg]

Atsakyti

Ooo, sveika sugrizus!

Kas cia per grozis? Viskas balta. Kaip per debesis eini....

Atsakyti

Supratau, kad ne Dubline tu cia :D

As Prahoj irgi buvau. Puikiai prisimenu ta grazuji senamiesti, tilta, mazas parduotuveles suveniru.

aš šiaip nesu mėgėja (kol kas) tų visų architektūrinių grožių ir pan, tai pvz. Paryžius mane sužavėjo tikrai ne visais savo Notre-Dame, Eifelio bokštais ir t.t. Bet Prahoj kažkas nutiko man tokio, kad ėjau visur išsižiojus net ir aikčiojau nuo tų pastatų, architektūros grožio..

Grįžau, mergiotės. Pasiilgau.

Laaabas. Pasakok, kai galėsi, viskas labai labai įdomu!!! O jau grožis koks  :wub:  :wub:​ 

Atsakyti

Ooo, sveika sugrizus!

Kas cia per grozis? Viskas balta. Kaip per debesis eini....

Čia Druskos lyguma užlieta lietaus. Nerealus vaizdas. :wub:​ 

Atsakyti

Almost - man labai patinka architektura. Vat ko nelahai megstu, tai muzieju. Dar pilys patinka, dievinu. Ten galeciau kiekviena cm studijuoti.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 10 sausio 2017 - 13:54

Laaabas. Pasakok, kai galėsi, viskas labai labai įdomu!!! O jau grožis koks  :wub:  :wub:​ 

Sudėliosiu fotoreportažą. Tik tai truputį užtruks. O jei pasakoti trumpai, tai kelionė buvo nereali. Sukoriau tūkstančius kilometrų, aplankiau daugybę nuostabių vietų. Skraidžiau su paukščiais, plaukiojau su žuvimis, mojavausi su Kristumi, įsigijau draugą - liūdno snukio, bet labai meilų ir žaismingą pitbulį Keksą. Gėriau vyną ant bažnyčios stogo, vaikščiojau po Mėnulio slėnį, skaičiavau Paukščių Tako žvaigždes, dusau nuo dulkių 5000m aukštyje, žvejojau piranijas besivaržydama dėl jų su kaimanais, parsivežiau žymę ant sprando nuo voro įkandimo, rungtyniavau su vandenynu, kuris vis metė mane į krantą, fotografavau lamas ir flamingus, stebėjau papūgų būrius, valgiau ką tik skintus mangus, balansavau tarp žemės ir dangaus, gėriau tekilą užlažydama ją druska nuo Druskos lygumos paviršiaus, alpau nuo karščio ir stingau nuo šalčio, mirkau per liūtį, išgyvenau pasivažinėjimą Mirties Keliu, kalbėjau ispaniškai, šokau tango, lietuviškus naujuosius sutikau sidabro kasyklos šachtoj ir laisčiau juos alumi, susipažinau su kasyklų velniu Tio, aukojau jam alų ir kokos lapus, ragavau keisčiausius patiekalus ir vis tiek likau alkana naujų kelionių ir įspūdžių.

Atsakyti

Čia Druskos lyguma užlieta lietaus. Nerealus vaizdas. :wub:​ 

I Pamukale panasu.

Atsakyti

Terezza - gerai skamba! Lauksiu fotoreportazo su nekantrumu!

Atsakyti

Terezza eik Tu sau, laukiu nesulaukiu fotoreportažo.. Turbūt viena ypatingiausių Tavo kelionių buvo ši?? Baltai pavydžiu  :wub:  :wub:​ 

Atsakyti

Terezza eik Tu sau, laukiu nesulaukiu fotoreportažo.. Turbūt viena ypatingiausių Tavo kelionių buvo ši?? Baltai pavydžiu  :wub:  :wub:​ 

Oi, nežinau, kuri kelionė geriausia. Kiekviena savaip nuostabi. Bet va fiziškai sunkiausia tai tikrai šita buvo. 14a dienų 4600-5300m aukštyje. Dieną kaitra, naktį speigas, oras išretėjęs, kvėpuoti sunku, nuo mažiausio fizinio krūvio širdis kala, o kur dar dulkės ir lietus... Bet nė vienos dienos neatsisakyčiau  :D​ 

Atsakyti

Terezza - tu saunuole! Ne kiekvienas, atsidures tokioj kelionej, sugebetu taip laika praleisti ir tiek isbandyti. Cia jau reikia ryzto, drasos, smalsumo begalinio ir mokejimo is gyvenimo imti viska. Toks jausmas, kad isnaudoji keliones metu visas galimybes iki maziausios kruopelytes. Kiekviena sekunde uzimta. Kad tik ko nepraleisti.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 10 sausio 2017 - 14:29
QUOTE(Almost. @ 2017 01 10, 13:00)
vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p></p><p>pirkai Tu jį? iš kur?  smile.gif </p><p></p><p></p><p>nežinau matė kas ar ne, įmetus irgi esu kelias foto iš seniau visur kur  biggrin.gif </p>

Aha, pirkau, stradivarius, pūkinis smile.gif
Reiks lįst į albumą ax.gif
Atsakyti