Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

QUOTE(drugelis. @ 2016 11 29, 19:52)
<p>Pas mane tai irgi striukė dešrinė, bet nepūkinė...  biggrin.gif Turiu ir pūkinę, bet ji trumpa, man su ja per šalta net tokiu oru, apskritai - man visada šalta, aš jau spalio pradžioj su žieminiais batais ėjau ir man nei kiek ne per šilta buvo. O dabar išvis šalta nuolatos, kiek beapsirengčiau. </p><p></p><p>Nebedaug jau liko ant tos sofos kentėt, kelsimės į naują būstą ir pagaliau miegąmąjį pirmą kart gyvenime turėsim, savo, asmeninį, su normalia lova  yahoo.gif </p><p>Bet man visvien dilema, MB naktim labai prakaituoja, tai gal net ant normalaus čiužinio verta būtų tą čiužinuką ploną dėt, kad skalbiamas būtų, nes juk nevalinėsi kas kart to didelio čiužinio.  hmm.gif </p>

drugelis. - uzsiaugink lasiniu, a tada jau puchavyka dek ant tu lasiniu. Turetu but silta bigsmile.gif
Jei rimtai, tai man su sinteponiniu paltu ar striuke buna silciau nei su pukine. Nzn kaip ta paaiskinti. Bet as ne viena tokia.

drugelis. - na va, buitinpasigerinsit, vietos bus daugiau. Nu ner taip blogai. Viskas susitvarkys 4u.gif
Atsakyti

Man pasidarė nebešalta kai ėmiau rimtai sportuot. O anksčiau irgi nuolat kūtodavausi ir vis tiek drebėdavau.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Terezza: 29 lapkričio 2016 - 21:24

Laba ,

as irgi saltmire  :rolleyes:  bet apsirengt turiu kuo , diena nesioju kailinukus arba palta kur viduj buna kailiukas (nezinau kaip vadinas) , su vaikais varau su desrine striuke  :rolleyes: arba dar slidinejimo apranga deduos jei aktyviai kazka lauke veikiam

 

diena net parasyt neturiu kada :huh2: tiek darbu , vaiku karnavalai , kalediniai visokie reikaliukai , klasiu puosimai ...vos speju ...ryt po piet reik dvi egles parupint  :hmm: 

su mb paskutinem dienom susimatom vakare lovoj , o tai jei miegot atskirai tai pasimatytumem savaitgali jauciu :D 

i sporta "parejau" ! Tai siandien viska skauda  

Atsakyti
QUOTE(katee @ 2016 11 29, 19:10)
gaily - tavo irgi trumpas desrinis biggrin.gif

Man jau čia ilgas biggrin.gif pilnai pakanka tokio ilgio kažkaip ax.gif

Labas rytas 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Rasytee @ 2016 11 30, 00:35)
</p><p>su mb paskutinem dienom susimatom vakare lovoj , o tai jei miegot atskirai tai pasimatytumem savaitgali jauciu biggrin.gif 
</p><p></p><p>i sporta "parejau" ! Tai siandien viska skauda  </p>


Pas mus ir taip būna rolleyes.gif biggrin.gif

Aš vakar pensininkų treniruotėj buvau, nu nugarą skauda, tai norėjau taip ramiai ir prasitampyt labiau rolleyes.gif
Atsakyti
Labas rytas.


Ale tas losjonas (kur cia rinkinio foto buvai imetus), matyt, veikia kaip reikiant. Purskiau siandien i galvos oda. Nu ir nuarvejo per kakta kazkiek. Nuvaliau ranka ir tiek. Dabar ziuriu, gan stipriai oda paraudus toje vietoje. Grynai kaip takelis toks matosi, kur nuvarvejes losjonas buvo biggrin.gif Tikriausiai ir visa galvos oda raudona, tik nesimato. Vyksta procesai kazkokie biggrin.gif Nors visiskai nieko nesijaucia - nei saldo, nei persti, nei dar kas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 30 lapkričio 2016 - 09:50

Ale tas losjonas (kur cia rinkinio foto buvai imetus), matyt, veikia kaip reikiant. Purskiau siandien i galvos oda. Nu ir nuarvejo per kakta kazkiek. Nuvaliau ranka ir tiek. Dabar ziuriu, gan stipriai oda paraudus toje vietoje. Grynai kaip takelis toks matosi, kur nuvarvejes losjonas buvo biggrin.gifTikriausiai ir visa galvos oda raudona, tik nesimato. Vyksta procesai kazkokie biggrin.gifNors visiskai nieko nesijaucia - nei saldo, nei persti, nei dar kas.

 

pridygs dabar Tau plaukų toj vietoj ir ką darysi?  :D  :D

 

 

sveikos  :4u:

Atsakyti
Almost - lotuliukas.gif
Atsakyti
Ka veikiat? blink.gif

Gimnastikos trenere susirgo, tai 3 vakarus turiu laisvesnius. Rytoj jau vel prasides.


As turiu nuosava galvos masazuotoja biggrin.gif Jau kelis vakarus is eiles sunus man galva masazuoja, sukuoja sukomis plaukus. Jam patinka ir man nauda biggrin.gif Ale paruosia pries tai man vieta ant sofkutes - pleda patiesia, pagalveliu prideda wub.gif
Atsakyti

Ka veikiat? blink.gif

Gimnastikos trenere susirgo, tai 3 vakarus turiu laisvesnius. Rytoj jau vel prasides.


As turiu nuosava galvos masazuotoja biggrin.gifJau kelis vakarus is eiles sunus man galva masazuoja, sukuoja sukomis plaukus. Jam patinka ir man nauda biggrin.gifAle paruosia pries tai man vieta ant sofkutes - pleda patiesia, pagalveliu prideda wub.gif

 

Kaip miela :wub:

 

Aš va į salę einu. Atgal tai šliaušiu  :D

Atsakyti
As rytoj ryte varysiu i Body Pumpa.
Atsakyti
Laba vakara,
vieni masina uz 1000€ perka ,kiti telefona,ir dar issimoketinai,o treti parka bigsmile.gif Jagelaviciute uz 1500€ ikirto biggrin.gif
Drugeli,smagu del naujo busto.Kokiam rajone?
Katee,kaip fainai wub.gif
O kur Aniliukas su Patrankaprapuole?
Atsakyti
Nu. Pas kiekvieną savi prioritetai ir reikalas kur išleist savo uždirbtus pinigus smile.gif
Jag.parka man absol negraži ir neskoninga su tuo riuuuužavu kailiu, o va ji sumokėjus 1500€ (Iš kur žinai, Sambuka, kiek mokėjo?) džiaugiasi kaip geležėlę radus. Bile žmogui gerai.

Kaip tylu čia pastaruoju metu, kažkokiios pritilę. unsure.gif

Katee, miela wub.gif

Tai kas ką dovanom perkat? Nieks niekuo nepasakojat, idėjų neskleidžiat, aš viena tik pasidalinau.

Terezza, kad jau išleki? Kažkada pradžioj menesio,pamenu.

Reik iškept tą vaisinį pyragą, kur brandindint reikia. Susivėlinau šiemet kažkaip, kitais metais lapkričio vidury/gale jau supakuotas gulėdavo. Aš jį irgi prie dovanų, gražiai supakuotą dedu.
Kelios draugų šeimos taip įpratę, kad kasmet kepu, tai jau laukia ir klausia "o to savo pyrago įdėsi?" biggrin.gif

Labu.
Atsakyti