Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Labas. Mano sesei tai tik duok telefoną ar planšetę..Nors negaliu sakyt, mėgsta ir į lauką eit, piešt, stalo žaidimus ir pan., bet ir technologijos vilioja biggrin.gif

Anila, kaip tu čia fainai!

Katee, tavo tėtis labai fainas. Nors mano ir panašus biggrin.gif
Atsakyti

gaily :4u: 

As vat galvoju, kad tikrai yra mano bernu bendraamziu, kurie turi didziule priklausomybe nuo kompo. Kiek tokiu klasioku. Su mamom pasisnekam. Bet dazniausiai tai tie vaikai, kurie nieko nelanko, patys grista is mokyklos, tevai darbe, o jam nera ka veikti. Tai ir zaidzia iki vakaro. O jei dar vienturtis. Nu liudna jam.

Atsakyti

gaily :4u:

As vat galvoju, kad tikrai yra mano bernu bendraamziu, kurie turi didziule priklausomybe nuo kompo. Kiek tokiu klasioku. Su mamom pasisnekam. Bet dazniausiai tai tie vaikai, kurie nieko nelanko, patys grista is mokyklos, tevai darbe, o jam nera ka veikti. Tai ir zaidzia iki vakaro. O jei dar vienturtis. Nu liudna jam.

Jo, teisingai, žinok taip ir yra. Mes, pvz.saviškiui labai ribojam laiką prie kompo, bo jei duotume laisvę, tai kaip Aniliukas įaugtų į kėdę prie kompo. Bet kadangi jis mums nuolat "ant akių" tai ir reguliuojam-psio, laikas prie kompo baigėsi, dbr knyga/skaitymas/piešimas/lego/laukas-rinkis. Tai bamba jis, kad draugai/klasiokai kabo ir kabo on line, o vat jam tai neleidžiam. Tipo, jo draugai net valgo prie kompų ir viskas ok.

tokiaias atvejais aš turiu atsakymą-manęs nedomina ką leidžia kitiems vaikams, aš savo supratimą į tai turiu ir valgysim visi prie stalo, be divaisų, nei tevas, nei aš telefuose nosių neįkišę, valgom kartu visa šeima, pasikalbėdami, o ne ryjam nejausdami skonio snukius   į kompus sukišę. Psio, baigta kalba. 😠

Nes puikiai žinau, durnas darosi per daug pasėdėjęs prie kompo. Durnas ir dirglus.

tai ir prieš miegą žaist neleidžiu, nereikia jautrint nervų sustemos, reik eit link atsipalaidavimo, tai 20.45 lovoj, su knyga. Ačiū diev, nors skaityt mėgsta, vis paguoda 😃

O klasiokai sakė kabo iki 23-24 dar on line,neįsivaizduoju, kaip tie vaikai pailsi.

laba.

Atsakyti

Tai va, baisi liga tie zaidimai ju.

Atsakyti

Tai va, baisi liga tie zaidimai ju.

Ne tas žodis. Liga čia konkreti šitam kompiuterių laikmety. O jei tėvai dirba, namie nebūna, kontroliuot negali, tai tupi sukišę nosis ir miego ir valgio sąskaita.

Atsakyti

Sveikos  :) 

katee - tikrai kaip smagiai susiskaitė Tavo tėčio ir vaikų laikas leidžiamas.. aš irgi vis iki šiol prisimenu, kaip laiką leisdavom su seneliu savo. Turbūt vieni smagiausių prisiminimų  :wub: 

peržiūrėjau visų nuotraukas, tai belieka tik pritarti, kad Attic kaip diva atrodo

Bluetos kelionių vaizdai super

gaily nežinau kaip seniai dėjai, bet labai gražus tas pūkinis paltas! 

tigriau - šaunuolė dėl pokyčių, matosi skirtumas tikrai. dabar tik pirmyn judėk  :wub:  :4u: 

Anila gražiai antakiai atrodo tikrai  :) 

Fėja užmačiau tą sodybą, tai eina sau, kaip norėčiau dabar tokioj pailsėt  :wub: 

Daugiau lyg nieko naujo nebeužmačiau  :) 

pas mus gripai begaliniai siaučia, tai baiminuos, kad prikibo ir man pimpis kažkoks.. prastai labai jaučiaus šį rytą, bet šoviau vaistų, tikiuos pagerės. vakare po darbo lekiu naujo piešinio, tai nesinorėtų nukelti visko. bet jei nepraeis ir blogai jausiuos, tai geriau perkelsiu vizitą ir lėksiu sveikt  :unsure:​ 

Atsakyti

Ne tas žodis. Liga čia konkreti šitam kompiuterių laikmety. O jei tėvai dirba, namie nebūna, kontroliuot negali, tai tupi sukišę nosis ir miego ir valgio sąskaita.

Tai butent, kad nera kam kontroliuoti. Tevu namie nera. Jei dar broliu/seseru nera, tai liudna. Juk net susibart/pasimust ir tai laiko reikia. O cia....nykuma :D Na ir eina prie kompo.

O jei ir valgo tie vaikai prie kompo, tai visokias nesamones. Nors pas mus, pvz, namie s... nerasi. Bet vis tiek. Ar salta maista susikemsa ar saldaini koki randa. Apie silta sveika maista nera kalbos.

Almost - jo, seneliai yr geris. Bet taip jau yra dazniausiai. Seneliaų turi daugiau laiko, kantrybes su anukais. Nes, pvz, kai as buvau maza, tetis neturejo tiek laiko uzsiimti su majimi. Nors tikrai nesiskundziu. Tik silciausi prisiminimai. Bet su anukais - visai kitas reikalas. Gerai, kad as dar galiu jiems laiko skirti, o tai su vyro darbais visai pamirsti butu. Arba butumem savaitgaliniais tevais :D Dabar diena is dienos as su jais uzsiimu. Savaitgaliais ar vakare kazkiek - vyras labiau.

Atsakyti
Almost, paltas dėkoja! biggrin.gif
Atsakyti

Almost - jo, seneliai yr geris. Bet taip jau yra dazniausiai. Seneliaų turi daugiau laiko, kantrybes su anukais. Nes, pvz, kai as buvau maza, tetis neturejo tiek laiko uzsiimti su majimi. Nors tikrai nesiskundziu. Tik silciausi prisiminimai. Bet su anukais - visai kitas reikalas. Gerai, kad as dar galiu jiems laiko skirti, o tai su vyro darbais visai pamirsti butu. Arba butumem savaitgaliniais tevais :D Dabar diena is dienos as su jais uzsiimu. Savaitgaliais ar vakare kazkiek - vyras labiau.

aha, va mano vaikystė praktiškai tokia ir buvo.. tėvai dirbo daug, abu, tai mane po pamokų močiutė prižiūrėdavo, maitindavo, kol jie baigdavo darbus. o su seneliu vis žaisdavau kažką.. vasarom pas kitus senelius būdavau, tai ten ir skaityt, rašyt, skaičiuot išmokau kartu su visokiom pramogom kaimietiškom  :D 

Almost, paltas dėkoja! biggrin.gif

pirkai Tu jį? iš kur?  :) 

nežinau matė kas ar ne, įmetus irgi esu kelias foto iš seniau visur kur  :D​ 

Atsakyti

Imeciau ir as nuotrauku.

Almost - grazios Kaledinio miesto foto! Ta sventine dvasia :wub: Nors ir sniego nera :)

O foto, kur pasipuosusi👍Cia kai darbe jus puose?

Uzsakiau jau bernu gimtadieniui Lazeriu kambari. Labai norejo. Gales lakstyti tamsoj, jei nori :D

Atsakyti

Imeciau ir as nuotrauku.

 

Almost - grazios Kaledinio miesto foto! Ta sventine dvasia :wub: Nors ir sniego nera :)

 

O foto, kur pasipuosusi👍Cia kai darbe jus puose?

:4u: čia mes Kalėdas kai Prahoj sutikom. Man Praha iš viso pasirodė kažkas nuostabaus, ypač senamiestis jų  :wub:  :wub: TO-BU-LAS. Norėčiau grįžti dar ir dar kartą..

 

Aha, čia Kalėdinis įmonės vakarėlis kai buvo, dažė ir šukavo vietoj čia. Džiaugiuos labai, kad pasirinkau meistres tinkamai, nes užpernai nebuvau tokia patenkinta, o šį kartą tiek komplimentų sulaukiu ir taip geriau jaučiausi, kad uch  :)

 

ale kokie dideli Tavo bernai visi trys jau atrodo, eina sau  :bigsmile:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Almost.: 10 sausio 2017 - 13:28

Supratau, kad ne Dubline tu cia :D

As Prahoj irgi buvau. Puikiai prisimenu ta grazuji senamiesti, tilta, mazas parduotuveles suveniru.

Ja, ja, vaikai auga kaip ant mieliu :D

Atsakyti