Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Labas rytas. Mano tetis su pamote taip serga, kad i parde nueit negali. Gripas, ko gero. Tai variau is pat ryto apsipirkti ir maisto jiems nuvezti. Ir inhaliatoriu savo nuveziau su vaistais. Baisuma, pagalvojus, jei abu serga ir nera kam maisto atvezti. Nes tokioj buklej tikrai pats nenusliausi iki pardes - temperatura, nenustojantis kosulys, kuris drasko plaucius, silpnumas.....Tokiu atveju

Atostogos baigtos. Vaikams. Nelabai laimingi ryte i mokykla nuvare :D Bet pasiruose... testams ivairiems.

Baisu 

kuo aš lb džiaugiuos 😀

Maniškiams gavos 3 sav nes del keiones anksčiau pradejom atostogas tai jau atsiatostogavo kaip turi būt, lai čiuožia. Man į kirpykla lakas.

labu

Atsakyti
Labas rytas...

Anila... antakiai liux... man jau laikas korekcija
daryti...

As jau po sporto... vakar buvom Klaipedoj, vaikui baldu ieskojom... Nusiziurejom kelis varijantus, bet dar siandien savo kaime kelias parduotuves apibegsiu... rolleyes.gif

Vis dedi savo sapnuoju... ir taip negraziai... verysad.gif
Atsakyti

kuo aš lb džiaugiuos 😀

tai jau atsiatostogavo kaip turi būt, lai čiuožia. Man į kirpykla lakas.

 Ir as dziaugiuosi😁

😂As irgi sakau, kad laikas ir man ilsietis jau😃

Atsakyti
O man arvirksciai-kai jos namie-atostogos, kai jos eina i mokykla-darbas, stresas... Ta mokslu prieziura man labai nepatinka. ax.gif

Labukas 4u.gif

Katee, sveikatos tėvukams 4u.gif
Atsakyti

As ir jau norejau kad eitu i mokykla , nebezinojau jau kuo uzimti , o namie tas trynimasis tai nieko gero

Atsakyti
Labukas 4u.gif

Išsitiesiau ant sofkės ir tingiu atsitiest atgal biggrin.gif
Noriu lb į vonę su kvapais wub.gif Gulsiu prieš miegą parelaksuoti wub.gif

Smagu,kad neišpeikėt antakių rolleyes.gif Man jūsų nuomonė visada įdomi rolleyes.gif

Man,tai irgi patinka kai vaikams atostogos rolleyes.gif tada nereikia lakstyti,kaip nuo lenciūgo nutrūkusiai biggrin.gif bet tik tiek,kad kai namie,tai galvom lipa,kalas,pikstas ir vėl taikos ir vėl kalas🙈🙉😂 Spėk tik juo užimti....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Anila*: 09 sausio 2017 - 19:16

As ir jau norejau kad eitu i mokykla , nebezinojau jau kuo uzimti , o namie tas trynimasis tai nieko gero

Tai va va, nuo kompo prie filmukų, nuo filmukų prie kompo, da biškį lego.

bo kai lauke per -20 buvo, tai neiišstumsi į kiemą, veiklos ne kažką...

Atsakyti

Mano bernai per atostogas ejo pas draugus. Arba draugus pas save pasikviesdavo. Dar savaite pries Naujaka praleido pas mano teti. Ten jiems visada gera. Tetis mano labai daug su jais vaikstineja. Pvz, susiruosia visi ir eina i senamiesti. Vaikstineja, zioplineja. Tetis parodo, kur jis gyveno vaikysteje, papasakoja, kaip, mazas budamas, rinko skurlius ir kaulus, ir priduodavo i supirktuve. Tada nusipirkdavo saldainiu. Klauso issizioje bernai :D Vaiksto po 3val, buna. Su seneliu zaidzia saskem ir sachmatais.

Po Nauju tai i gimtadieni vare, tai i filma ejom, tai ledu valgyti vidury dienos kur nors. Titanica didziuli pastatem is Lego. Puzles deliojom (turim is 2000 detaliu). Nepasakyciau, kad prie kompo sedejo. Labai minimaliai. Aisku, kadangi gavo savo ismanuosius nuo Senio, tai biski reikejo issiaiskinti kas prie ko, prisisiusti visokiu ciudu ir pan. :D I siaip, dziaugiuosi, kad mano bernai neturi daug laiko ir noro sedejimui prie kompo. Tai mokykla, tai pamokos, tai trenkes. O laisva minute patys nepuola prie kompu. Vis dar randa kitu uzsiemimu. Mieliau renkasi lauka, bendravima su daugais, nei sedejima prie kompo.  Man reiketu pasimokyti 😂

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 09 sausio 2017 - 20:49

Katee, kai mano bernas taviškių amziaus buvo, jam irgi dar kompiuteriniai žaidimai nelabai rūpejo, dabar jau pusbernis, kiti reikalai 😃Su klasiokais reik chatint, on line žaidimus su jais žaist, oi neklausk. Tik tiek, kad šias atostogas nelabai šansų įsijaust turėjo, bo dvi savaites vandenyne mirko 😃

Darbo dienom tai irgi be šansų, mokslai, treniruotės, grįžta valgyt, dušas, lovon.

kaip faina vaikams turėt tokį dieduką 😍

Atsakyti

Blueta , manasis irgi pradejo jau po biski "bernaut" tai jau reik to kompo ar tel vis dazniau  :rolleyes: o seniau buvo fule , lego kalnas , su suniu lauke , o dabar keicias interesai .

Mergina isvis nezaidzia kompu  :yahoo: 

Atsakyti
Kaip fainai suskaičiau KATES postą wub.gif ypač apie senelio pasakojimus wub.gif kokie atsiminimai vaikams bus puikūs wub.gif eis tomis pačiomis gatvėmis galbūt su savo vaikais ir papasakos istorijų wub.gif

Mano sedėtų prie kompo iki apsišikimo rolleyes.gif biggrin.gif lotuliukas.gif bet labai smarkiai ribojam....net ir kai laiko yra...nes dičkis durnėja nuo kompų konkrėčiai...kuo mažiau,tuo geriau smile.gif )))) Bet mano vyresnėlis užtai labai mėgsta knygas skaityti bigsmile.gif vo tas man patinka: ) varo juodai knygas!Turi keleta savo mėgstamų rašytojų tai vis perka perka knygas arba iš bibliotekos pasiema.Va ir Kalėdom porą knygų gavo nuo Santos👌Ant gimtadienio tris dalis savo ten fantastiškų kažkokių biggrin.gif ir baigia jau visas perskaityti 🙈🙉Dabar jau galvoja kokias iš biblės pasiimti ax.gif Profesorka😎😂

Pagulėjau ale pieno ir medaus vonioje wub.gif Kaip gera!
Geriu arbatą ir sumuštinukas šalia🙈 rolleyes.gif krekeris,philadephijos sūris ir juodi ikrai.Yummy👌
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Anila*: 09 sausio 2017 - 23:25

Labas rytas.

Blueta, teisingai sakai. Mano berams tik 8 metai sueis. Mazi dar. Veliau gal irgi tas maras uzpuls. Ypac kai visi aplink kaba ant tu tel/kompu. Dabar toks bendravimas tarp vaiku.

Anila - prabangiai tu ten vakaroji😎

Atsakyti