Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Aha,kažkaip naujai čia su tais puslapiais biggrin.gif
Bet labai gerai.👍
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Anila*: 08 sausio 2017 - 15:02

Sveikos.

Kaip sekmadieniaujat? 

Buvau eglutes apziuret, nebuvau macius siemet. Nykoka ta sventine aura Kaune. Gal, kad jau post factum  :unsure: 

Sedziu su arbata ir ziuriu kaip ant ezero seimos su paciuzom laksto. Kiek daug! Tikra ziemos idile pro langa.

Aniliuk, aciu, mieloji :wub:  tavo antakiai geri, nera ryskus jau dabar, kai uzgis bus liuks. 

Atsakyti

Anila , gerai atrodo  :angel2: 

Atsakyti
Ačiū merginos 4u.gif
Nedariau aš labai tamsių.
Man maišė dvi spalvas : kavos pupelių ir vidutiniškai rusvą,toffee.Darė ombre.Bet nuotraukoj nelabai matosi.Prie nosies jie šiek tiek šviesesni ir eina tamsyn.


Maniškis pagamino vakarienę.Jautienos steikai ir salotos su obuoliais.Kaip skanu!!!!! rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Anila*: 08 sausio 2017 - 16:44

Anila :4u: 

Jau grizom.

Akacija - na, matai, man arbatos gerimas kaip ritualas koks. Pvz, ryte, kol namie dar tylu. Arba bariuke ramiai, besisnekuciuojant. O jei noriu tiesiog gerti, tai atsigeriu vandens. O ir gerai tas vanduo.

Atsakyti
Akacija, negaliu pasakyt, kad kitu nesėkmės mane guodzia. Mane guodzia labiausiai tai, kad as vaziuoju, avarijos dar nepadariau, nes visgi, jau daugiau su vyru vazinėju, nei su instruktorium, kad nebijau, kad matau, jog GALIU.
Kad islaikysiu is 3 kartu, nesu garantuota. Nes gali susiklostyti man palankios, arba nepalankios aplinkybės. Kiekvienas vairavimas vis kitoks kas karta.
Mb siandien vairavo, padarė 2 kritines klaidas biggrin.gif
Stebiu vairuotojus, pas mus Kaune kas trecias turbut, jei ne kas penktas stoja ties STOP linija, jei dega raudona, bet yra papildoma lentelė su zalia rodykle 😃 O cia kritinė biggrin.gif
Tai guodzia mane tas, kad jei as neislaikau egzo, tai nieko nepasako apie mane, kaip apie busima vairuotoja. Patirtis atsiras su laiku. O laikau egza tai zalia. As irgi nesu vairavusi. Nei mama, nei tėtė neturėjo teisiu, nebuvo vairuotojais ax.gif

Sakiau kazkada, kaip reiks islaikyti ta egza????
Dabar tikiu-galiu. Bet kol kas nepavyksta. Krentu, bet stojuos, kylu, sakau sau-nepasiduok, nes tikrai siais laikais islaikyt egza sunku.

Man MB sakė, kad kai savo egza laike, nei puse tiek gerai, laip as nevaziavo. Dabar paruosia ir islaiko tikrai neblogai pasiruose vaituotojai. Nu ir gerai, vis maziau grybu gatvėj. Eismas irgi daug intensyvesnis, nei tarybiniais, ar pries 20 metu....
Atsakyti

Manau, kad daugybe vairuotoju vazinejanciu n metu neislaikytu be spec pasiruosimo. Susiformave igudziai, n kartu daromos tos pacios klaidos, kurios net nezinomos kaip klaidos padarytu savo. Mb tai net is aiksteles neisvaziuotu, garantuoju, nepriparkuotu su mechanine deze be jokiu kameru istrizinio, ar kokio ten parkingo.  :lol: 

Atsakyti
As UZ tvarka kelyje. Bet ta egzaminavimo sistema nėra tobula.
As nesneku apie nepriparkavima, as sneku apie vairavimo gatvėje igudziu vertinima.

As kely laikydama irgi padariau kritine. Priėmiau toki sprendima, kad neuzstabdyciau eismo, kad apvaziuociau saugiai kliuti, bet tai irgi buvo kritinė. Kad jos nebutu-piko metu, isvaziavus is ziedo, turejau stot, sustabdyt pirmos juostos eisma ir laukt, kad apvaziuot pastatytos masinos issikisusi 20cm kampuka. Egzaminuotojas pasakė-as apvaziavau saugiai, bet netaisyklingai, ir tai kritinė klaida.


Papildyta:
Nors net ir tas parkavimasis... Kad nepeisiparkavai egzo metu, arba, kad prisiparkavai is karto tai nereiskia, kad tu mokėsi ar nemokėsi...

Pvz gyvenime buciau islipus-pamacius, kur ta mano linija, isėdus, isvaziavus ir is naujo pasistacius, baisiai cia biggrin.gif
Atsakyti
Akacija, nečiupinus aš fotoepiliatoriaus. Žiūrėčiau spec temoj apie juos. smile.gif

Anila, gražūs antakiai. bigsmile.gif Verta buvo. Naturaliai atrodo.

Aš geriu tik arbatas ir vandenį. Ta Katees su šaltalankiais bigsmile.gif niam skamba bigsmile.gif

Attic, supavydėjau tau vaizdo smile.gif Vakar pati fainą maciau, buvau sodyboj su sporto kolektyvu ir trenere...

Noriu Anilos vyro pagamintu steikų bigsmile.gif O salotas su obuoliu kaip mėgstu bigsmile.gif
Ikvėpt-iškvėpt ikvėpt-iškvėpt, nes vistiek negausiu biggrin.gif


Buvom su vaikais lėlių teatre mažojoj salėj. KAIP PATIKO, šakės wub.gif O dar taip širdį skaudėjo, kad į didžiąją negavau bilietų. Dabar tik džiaugiuosi, kad jų negavau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fėja*: 08 sausio 2017 - 20:55

Labas rytas. Mano tetis su pamote taip serga, kad i parde nueit negali. Gripas, ko gero. Tai variau is pat ryto apsipirkti ir maisto jiems nuvezti. Ir inhaliatoriu savo nuveziau su vaistais. Baisuma, pagalvojus, jei abu serga ir nera kam maisto atvezti. Nes tokioj buklej tikrai pats nenusliausi iki pardes - temperatura, nenustojantis kosulys, kuris drasko plaucius, silpnumas.....Tokiu atveju supranti pasakyma "nebus kam senatvej stikline vandens paduoti" :( Baisu.

 

 Taip uzsimaniau zuvies siandien, bet negavau ryte. Teks dar karta vaziuoti i turgu.  

 

Atostogos baigtos. Vaikams. Nelabai laimingi ryte i mokykla nuvare :D Bet pasiruose... testams ivairiems.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 09 sausio 2017 - 09:03

Labas rytas ,

Katee , o ka testai iskart?

Atsakyti

Labas rytas , Katee , o ka testai iskart?

Aha. Buvo uzdave atostogoms ka pasiruosti.

Atsakyti