Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Mes namie irgi istisai arbatas visi geriam , tai vakare einu puodelius rinkt  :D 

Atsakyti
QUOTE(Blueta @ 2017 01 07, 15:17)
<p></p><p>Nebüttų taip nusipenėjęs, visai dailių bruožų diedas. Mergaitė tai graži.</p><p>beje, metų skirtumas dvigubas ( jam 46, jai 23) Nu standartas dabar.😃</p>

Man lb nesimpatiškas net smile.gif))

Arbatų nemėgstu... kava ir vanduo 😀 kartais kakava
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gaily: 07 sausio 2017 - 20:32

As arbata tik ryte nebent. Diena - vanduo.

Ai, dar bare kokiam galiu arbatos atsigerti.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 07 sausio 2017 - 20:48
Labuka😘

Aš jau po antakių.Lb ilgai užtrūkom blink.gif
Įkėliau foto 4u.gif

Dabar vakarojam prie filmo su arbata wub.gif
Papildyta:
ATTIC,tu labai graži wub.gif
Vaizdai irgi grieko verti! wub.gif
Atsakyti
Labas rytas bigsmile.gif
Miegat bigsmile.gif
Atsakyti

Laba.

As tai verdu makaronus. Vaikai pavalgys ir varysim i spektakli.

Anila, koks kaifas, kai paisaliot nereikia tu antakiu, pajausi.

Atsakyti
QUOTE(*Anila* @ 2017 01 08, 13:29)
Labas rytas bigsmile.gif
Miegat bigsmile.gif

Svajonėse biggrin.gif
Atsakyti

Sveikos, merginos,

šaltis kaip reikiant įsismarkavo, bet nenustojat gražintis, šaunuolės 4u.gif
O aš norėčiau patarimo- planuoju pirkti fotoepiliatorių ax.gif Gal kuri girdėjot kokios firmos geriausias arba gal pati kokį nors turit?

Fėja>>> jei Tave tai paguos, aš irgi iš trečio karto praktiką išsilaikiau, nes iki pirmųjų 20-ies vairavimo pamokų nesu gyvenime mašinos vairavusi. Tad pasiseks Tau tikrai mirksiukas.gif

Blueta>>> tas Karosas ne su šia jaunąja vaikelio susilaukė. Neturėdama ką veikti permečiau akim ką rašo apie juos, tai perskaičiau, kad turėjo kelias moteris, su viena susilaukė vaikelio ir išsiskyrė, o po to vedė kitą. Man irgi visiškai jie nesižiūri kaip ir Užkalnis (su dama), kuris toks arogantiškas ir bjaurus tipelis...

Aš irgi pritarčiau katee, kad jau geriau rinktis atostogas užsienyje su užtikrintu oru bei nauja aplinka nei mūsų pajūryje. Kiek kartų esu atostogavusi Palangoje, tai būtinai pasitaikydavo nemažai šaltų ir lietingų dienų. Gerai tas, kad dažniausiai daugiau nei savaitę atostogaudavau, tai dar gaudavau ir gražių dienų, nors kuo toliau, tuo labiau galvoju apie užsienį, nes ir kainos pajūryje jau nebenormaliai didelės...

Katee>>> jei nepaslaptis, kodėl dieną arbatų negeri? Kiek visokiausių skanių yra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gaily @ 2017 01 08, 13:44)

Svajonėse  biggrin.gif

😘 biggrin.gif

AKACIJA,laba!Kur dingus?🤔

KATE,smagaus jums spektaklio mirksiukas.gif
Jo,tikiu kad kaifas!
Šįryt jau keistai pažiūrėjau į veidrodį į save biggrin.gif o dar jeigu blakstes užsidėti,tai vapšie full make up'as biggrin.gif

Mano visi bernai išėjo prie pajūrio pasivaikščioti.
Aš muziką užsileidau ir kavytę ramybėj geriu.Truputi tvarkinėjuos.
Atsakyti
QUOTE(*Anila* @ 2017 01 08, 13:55)
AKACIJA,laba!Kur dingus?🤔


Labutis 4u.gif gyvenimas įsuko į reikalų, darbų, rūpesčių verpetą ax.gif o jūs plepat pašėlusiu tempu doh.gif
Kaip Tavo gražuoliai laikosi? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Akacija-: 08 sausio 2017 - 14:16
Oj gerai mano berniukai wub.gif Mažius jau irgi į mokyklą einą,į paruošiamąją(reception),nors dar tik keturi metukai biggrin.gif studentauja bachūriukas wub.gif o dičkis tuoj mane praaugs rolleyes.gif nors tik 11 rolleyes.gif bet ilgas,kaip sliekas biggrin.gif
Atsakyti
Smagu 4u.gif

Kas čia per stebuklas, kad jau gerokai virš 50 puslapių temos? bigsmile.gif
Atsakyti