Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Uztat Kalpokaite kaip pasikeite, sukudus😲 Kitas zmogus!

Atsakyti

Nebüttų taip nusipenėjęs, visai dailių bruožų diedas. Mergaitė tai graži.

beje, metų skirtumas dvigubas ( jam 46, jai 23) Nu standartas dabar.😃

Mergina tikrai simpatiska , o jis toks burundukas  :rolleyes: 

bet jie man kazkaip neidomus , ta straipsni tik permeciau

Atsakyti

Uztat Kalpokaite kaip pasikeite, sukudus😲 Kitas zmogus!

Nu! 👍 O ko ji ten taip sukūdo? Neskaičiau žurnalo dar, tik perverčiau.

kartais, kai vyras susitvrakęs, formoj, absol nekliūna akis už to ~20 metų skirtumo, nu bet kartais 😱

Iki šiol, labiausiai nesuderinta pora amžiuas skirtumu man atrodo tas seimo narys kur su studente susituokė. Nes ji jauna, daili, liekna panelė, o jis susenęs labai, tai net ne kaip su tėvu, o su seneliu atrodo.

Atsakyti

Jis mane net ne isvaizda atstumia (kas kaip nori, tas taip ir atrodo), o budu savo. Peza nesamones apie sudus (per tv maciau) ir pan....Fui.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 07 sausio 2017 - 14:31

As dat irgi nieko neskaiciau. Tai nzn ko Kalpokaite sudziuvo taip. Bet sprendziant is straipsnio pavadinimo, tiesiog blogai jautesi.

Buvau jos spektaklyje. Tada dar stambi buvo. Tikrai stambi. Reikejo kazka daryti.

Atsakyti

Bet, pagalvojus, didele ta apsiryjimo kaina. Ypac vyresniame amziuje. Labai oda nukencia. Matosi.

Atsakyti
O kas ant virselio sia savaite, nemaciau ax.gif

Labukas 4u.gif
Atsakyti

Bet, pagalvojus, didele ta apsiryjimo kaina. Ypac vyresniame amziuje. Labai oda nukencia. Matosi.

Turi omeny, numetus svorį?

Fėja, Užkalnis su savo širdies dama.

Atsakyti

Turi omeny, numetus svorį?
Aha. Moterims ypac. Vyrams kitaip. Jei, aisku, 250kg nesvere pries numetima. Tokiu atveju irgi nieko gero. Odos perteklius ir t.t.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 07 sausio 2017 - 14:53

Labas, damackos

Blueta, 07 Sau 2017 - 13:27, parašė: "Spragtukas" vakar buvo nuostabus. Kokia muzika, kokie rūbai, balerinos 😊😍
Mmm, mano megstamiausias spektaklis. Bet kokiu keistu laiku, ji paprastai sventiniu laikotarpiu rodo. Atsikeliu ryte, po nosim varveklis. Vakare ne i ta puse siluma pasukau ir isjungiau isvis :D :D tai dabar irgi prie lauzo sedim.

 

[attachment=238463:2017-01-07 04.11.43 1-756x1008.jpg]

 

Dar sventem gavau dovana- arbatu dideli rinkini. Vaje, kokia gera dovana, kaip as tas arbatas geriu  :super:

 

Atsakyti

Fb paziurejau ta virseli. Visai dar neblogai jis ten atrodo, nes realiai tikras bekoniukas. Atstumianti persona. 

Atsakyti

As megstu dovanoti arbatas. Imbierine ar su saltalankiais kokia Kaledu proga.

Per sias Kaledas ir pati gavau rinkini is Skonisnir Kvapas: Saltalankiu+ zenseniu+juoda su migdolais.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 07 sausio 2017 - 16:34