Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Grįžau iš albumo,

 

Attic - grožis neišpasakytas. Tiek gamtos, tiek pačios :) Tavo suknelė dryžuota labai miela  :super: Nenuostabu, kad TB toks pavydus, aš irgi pavydėčiau  :hihihi:

Blueta - aha, aš irgi plaukus pastebėjau, kokie gražūs, blizgantys  :flirt2:

Suknelė lb lb graži, vaikučiai irgi labai stilingi. O nuotraukos labai gražios todėl, kad jose - laimingi žmonės. Iš kart matosi.

 

Duok čia apie tas keliones pridiskutavom, daug nuomonių išgirdau. Esu buvus su tėvais Taize vienuolyne, paauglystėje, iki šiol su nostalgija vartau nuotraukas, brošiūrėles, įsigytas miestelio suvenyrų parduotuvėje. Iki šiol man Taize - kažkoks nepaprastas prisiminimas. Dėl to aš taip noriu keliauti, ir noriu, kad ir mano vaikai tą patirtų. Jei tas neišdildomas įspūdis iš prancūzijos man nepasimiršo, tuo labiau nepasimirš ir kelionė su šeima :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo drugelis.: 06 sausio 2017 - 20:54

Aciu uz komplimentus. Siuo metu labai malonu, nes jauciuosi kaip niekad prastai atrodanti..  :) 

Katee, mano supratimu turima galvoh, kad zmones ten krauna maista i lekstes milziniskais kiekiais, nesuvalgo ir jis keliauja i siukslyna. As irgi negaliu pakest to vaizdo. 

Bet gamint irgi nelabai, man gerai su pusryciais viesbutis. Pavalgai normaliai ir visa diena gali keliaut, vakare i restoraneli. Tokiu budu ir paragauji visko, nepersivalgai ir neapsikrauni ruosa maisto. 

Atsakyti

Feja, ten toks papludimys ir yra, vaziuojant motoroleriu isukom ir radom, nei vieno zmogelio.

Atsakyti

G

Jei tas neišdildomas įspūdis iš prancūzijos man nepasimiršo, tuo labiau nepasimirš ir kelionė su šeima :)

Tai tik parodo, kad nesi islepusi ir atbukusi paprastiems dalykams.

Atsakyti

A

Katee, mano supratimu turima galvoh, kad zmones ten krauna maista i lekstes milziniskais kiekiais, nesuvalgo ir jis keliauja i siukslyna. As irgi negaliu pakest to vaizdo. 

man gerai su pusryciais viesbutis. Pavalgai normaliai ir visa diena gali keliaut, vakare i restoraneli. 

Ai, tokiu zmoniu, kurie prikrauna pilnasnlekstes ir nesuvalgo, ir Druskininkuose pilna.

Jei keliauti po sali, tai viesbutis su pusryciais - tobulas vatiantas. Nes nebuni priristas prie pietu, vakarienes ir t.t.

Atsakyti

aaaa, kazkoks idiotas susaude kazkiek tai zmoniu mano pagrindiniam naudojamam oro uoste :unsure: :blink: amerikieciams su tom ju ginklu kontrolem reikia gerokai padirbet.

siaip gal jus panos ne vienodai lyginat dalykus. Gali nuvykti i Meksika ir sedet tik viesbuty nieko nematydamas, ir ispudis bus toks pat kaip Egipte ir Turkijoj sedint. Bet jei imsi keliaut ir apziurinet tokias vietas kaip Pamukale, Istanbulas, ar Chichen-Itza piramides tai jau kitoks ir ispudis bus. Tai jei jus lyginat nieko neveikima all includive Egipte ir blaskymasi po salas Tailande, tai ne obuolius su obuoliais lyginam.

Atsakyti

Butent. Daug kas sako, jog Turkijoj s... Nera ka pamatyti ir t.t. Nes prasedi viesbutyje ir nuo to salis, suprask, tampa neidomi. Nors is tikruju ten galima pamatyti labai daug. Cobre parodo labai daug nenuvalkiotu turistais vietu. Vaziuoji ir sustoji prie tokio tipo papludymio, kaip Attic foto. Ju tenai daugybe. Net su laivu plaukiant matem. O kiek dar nematytu atokesniu vieteliu. O konjonai, Kleooatros papludymis, Pamukale baltoji su Kleopatros baseinais ir daug visko. Noreciau pakeliauti be vaiku ir pamatyti daugiau.

Zinoma, Turkija ir asociacijas kelia tokias, kad ten tik UAI, daug maisto, gerimu ir rusiu-keksiu, kuriuos atvaziuoja su vienu tikslu :D Daugiau nieko gero :D 

Egiptas irgi ale nieko gero. Siukslynas ir ne kitaip. Lyg kokia egzotiskesne salis Indija labai jau svari. Savartynas grynas.  Kaip ir Palanga musu, kuriems ji dar ir siandien patinka su visokiais jos girtais snukiais, siukslem ir mase zmoniu.

O Maldyvai.... Siandien kaip tik FB straipsni maciau, kiek ten siuksliu, buteliu, kuriuos bangosni pakrante isnesa.Tik turistai to nemato, nes viskas nucackinta tam tikroj vietoj. Bet kaina keliones skiriasi :D Nors pamatyti nera ka tenai.

Egiptas irgi kazkada nebuvo toks masiskai lankomas. Tai ir nuomone buvo kitokia apie ji - piramides, Kleopatra, Tutanchamonas ir t.t.. Egzotika, blyn :D Ale nebeliko su laku egzotikos...   Nes paprasciausiai atsibodo. Nes nu visi gi vaziuoja, daug kas leisti sau gali, tai ne lygiu patapo :D 

O kalba tai prasidejo nuo seimos, kuri nori aplamai pabegti nuo kasdienybes, pirma karta. Ir su ne beryyyybiu biudzetu.     

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 06 sausio 2017 - 22:51

8pm - tai va, visur neramumai siais laikais pasauly.... Siaubas!

Atsakyti

Tai visur yra ka pamatyt. Zinai, man kartais juokas ima paskaicius, kai kas uzsuka i kokia viena vidurio JAV valstija ir ima pasakot apie karves, hamburgerius ir nieko gero ta amerikE. O jei imsi keliaut ir apziurinet Yellowstone national park, Death valley, Monument Valley, Grand Canyon ir t.t., Tai nuo gamtos groziu taip kvapa uzgniauzia, kad oi... Taip ir su kiekviena salim galim sakyt. Ispudi man kelia bet kas, kas pazintinis. 

Drugelis, manau nuostabiai pailsetu bet kur. Tik svarbu rasti gera kainos ir kokybes santyki.

Atsakyti


Tai visur yra ka pamatyt. Zinai, man kartais juokas ima paskaicius, kai kas uzsuka i kokia viena vidurio JAV valstija ir ima pasakot apie karves, hamburgerius ir nieko gero ta amerikE. O jei imsi keliaut ir apziurinet Yellowstone national park, Death valley, Monument Valley, Grand Canyon ir t.t., Tai nuo gamtos groziu taip kvapa uzgniauzia, kad oi... Taip ir su kiekviena salim galim sakyt. Ispudi man kelia bet kas, kas pazintinis. 

 

 Tik svarbu rasti gera kainos ir kokybes santyki.

Tai taip. 

 

Va, butent. Nuo to ir prasidejo kalba. O gavosi, kad vos ne LT geriau atostogauti, nei Egipte. Tik, palyginus viska, s... gautusi tuoj LT uz tokius pinigus.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 06 sausio 2017 - 22:57

Kalba man rodos gavosi, kad papai geriau nei Egiptas :D

Bokalai del visko.

Atsakyti

Nemanau , kad cia vis dar snekam apie Drugelio seima , siaip tema issirutuliojo apie atostogu ipatumus , pasirinkimus ir tt . O kad ner vienos nuomones tai naturalu , taip ir turi buti . Ir nei viena nuomone ner bloga .

Atsakyti