Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Blueta - grazios foto!

Balta suknele kokia grazi!

O ka ten, meduoliu namelius maciau? Ar ten siaip dekoracijos?

Atsakyti
BLUETA,labai gražios nuotraukos wub.gif Ir tu su vyru wub.gif o vaikai tavo,tai man vOpšie wub.gif visada man patiko jūsų šeima smile.gif

Hihihi😘
Lekiu į darbelį😎
Papildyta:
51 puslapis? bigsmile.gif Kažkas naujo SM'e? biggrin.gif
Atsakyti

O man vyresni vyrai visada patikdavo. Aisku, ne 30-40metu vyresni. Bet 15-20 m  visai nebaisiai man skamba.

Atsakyti

Ojojoj kokios diskusijos :D  Sorry, as nors ir laikau save nemazai apkeliavusia, bet vis vien papu nesirinkciau - imciau kelione. LT esu atostogavus n kartu su tevais, ir tas neprognozuojamas oras su kainom - aciu, bet ne, aciu. Turkija/Egiptas man dabar atkristu del neramumu (taip, taip, as paranojike), bet Drugeli, ar tikrai Kroatija brangu? Man viena graziausiu Europos saliu. Kreta irgi patiko, bet ziureciau aplink Rethymno miesteli kazka.

Ai, ir Katee, sakei, rask vaika, kuris 8 metu grozetusi architektura, bet ne jura/baseinu. Tai, zinok, cia as - vaikystej :B 

Del tu vyru. Nesigincysiu - vyras, kuris islaiko seima, del jos stengiasi ir sudaro moteriai galimybe dirbti/nedirbti, man itin patrauklu. Bet man taip pat itin svarbu savo savivertei isirodyti, kad as galiu irgi taip pat. T.y. galiu islaikyti seima, esu reikalinga, kaip darbuotoja, ir galbut galiu dar didesni mamuta nukauti :D :D 

Del vyru amziaus, tai man nesvarbu, svarbiau, kaip tas vyras atrodo. Sutinku cia poru su 10 ir 20 metu skirtumu, ir tie vyrai daznai atrodo 100 kartu geriau uz mano lietuvius trisdesimtmecius klasiokus (ups...), taip kad :B

Laba!

Atsakyti

8pm - kazkokia moteris joukavo, kad jei nori sau pasikelti nuotaika, nueik i buvusiu klasioku susitikima :D

Kalbama daznai apie vyrus. Bet moteru irgi yra nemazai subobiejusiu anksciau laiko.

O ir ne visos pasitempusios, strainos. Bet jos mylimos ir yra savo vyrui pacios paciausios. Nes vyru skoniai, kaip ir moteru, skirtingi. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 06 sausio 2017 - 15:58
QUOTE(Attic @ 2017 01 06, 11:27)
<p>[attachment=238436:FB_IMG_1483694778302.jpg]</p>
<p> </p>
<p>As siemet atradau roju musu pajuryje. Vasaros pradzioje, arba rudens pradzioje. Vaziuoji sau pusynu 6.30, nei zmogaus, saule sviecia, pusynas kvepia, jura osia. Atrodo visi dievai ten gyvena.</p>

Mes Juodkrantėj atostogaujam. Aš vyturys-atsikeliu 7 sakykim, pasiimu Belą ir mes einame į kalną į mišką link jūros. DIEVE< KOKIA GAMTA!!!! Storos samanos, seni medžiai, kalnai kalneliai, skardžiai, vingiai vingeliai, mėlynių, aviečių krūmai wub.gif Tas miškas kaip iš pasakos apie elfus. Aš tiek juo grožėjaus, kad net MB visiškas pelėda,kėlėsi su manimi 7 ir ėjo. Vaikai ėjo porą kartų biggrin.gif Jos susižavėjo, todėl kėlėsi kelis kartus. Eidavau mišku bet kokiu oru. Buvo ir lietaus ... ne itin didelio, bet buvo. wub.gif

QUOTE(Attic @ 2017 01 06, 13:32)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="katee" data-cid="71339961" data-time="1483695549"><div><p>As su klecku (kai jis keliu menesiuku buvo), 6.00val jau budavau prie juros. Kai dar nei vienos dvasios nebuvo. Nuo 7.00val jau ateidavo viena moteris. Paskui ir kiti zmones pradedavo rinktis. Labai uzburia ta ramybe ir juros osimas toki ankstu ryta.</p></div></blockquote><p>Tai va. Myli ir tu musu pajuri  wub.gif </p><p></p><p>Blueta, sutinku su tavo kiekvienu zodziu. Tiek vyru tiek papu   friends.gif </p><p></p><p>Papai dziugins bent 10m, o tos turkijos pasimirsta per 3men. Bet jei reik taupyt 3m be atostogu, tada tikrai geriau visai seimai dziaugsmas.  vacation1.gif </p>

Man pvz nuostabios akimirkos su šeima nepasimiršta. ax.gif Ir visada rinkčiausi būsimus prisiminimus ax.gif
Atsakyti

Feja - pritariu. Vaikams ypac niekas nepasimirsta. Vaikai, isauge, labai net prisimena laika, kuri leido su tevais. Bent jau as tikrai. O jei dar kitoj saly, tai tuo labiau. Nes tai nera kasdienybe.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 06 sausio 2017 - 17:09

Feja - pritariu. Vaikams ypac niekas nepasimirsta. Vaikai, isauge, labai net prisimena laika, kuri leido su tevais. Bent jau as tikrai. O jei dar kitoj saly, tai tuo labiau. Nes tai nera kasdienybe.

 

o aš nelabai.. neprisimenu daug kurių kelionių iš vaikystės su šeima.. prisimenu dalį, prisimenu laiką gamtoj kartu praleista, atrakcionu, prisimenu tokias nu kaip nuotrupas kai kurių kelionių, bet kad viską ar bent daugumą iš tų kelionių su šeima - ne..  :unsure:

Atsakyti

Bet tai Blueta teisingai priminė, pirmą kart kai taupiau, nupirkau šunį, antrą - ruošiuos kelionę į tai iškeist. Gal vistik trečias bandymas pavyks?  :D 

Gražios tavo mintys, Blueta, bet ne kiekvienai taip pasiseka sėkmingai visomis prasmėmis ištekėt - kad ir meilės netrūktų, charakteriai tiktų, pagarbos nestigtų, finansai nevaržytų, būtų bendras rūpestis vaikais ir t.t... Kažkurio elemento dažnai pristinga, deja.

Atsakyti

Drugeli, kiekviena tokia santuoka visgi irgi yra darbas ir daug kompromisu. Niekas nebuna tobula iskart, kad bac - ir gavai. Ale nebutu kitaip idomu. Blueta buvo minejus, kad jauni budami turejo jie visokiu dienu, manau, dazna musu taip gali pasakyti.

Atsakyti

Drugeli, kiekviena tokia santuoka visgi irgi yra darbas ir daug kompromisu. Niekas nebuna tobula iskart, kad bac - ir gavai. Ale nebutu kitaip idomu. Blueta buvo minejus, kad jauni budami turejo jie visokiu dienu, manau, dazna musu taip gali pasakyti.

 

Tai žinoma, tą ir noriu pasakyti. Bluetos šeima man yra tobula visomis prasmėmis. Ir pati, ir vaikai, ir santykiai, na viskas labai gražiai. Ir pasisakymai visada labai gražūs, verčiantys pamąstyti.

Bet kadangi visos šeimos skirtingos, tai nereiškia, kad jei kitas vyras neišgali visokeriopai lepinti šeimos ir moters, - yra naudingas tik nusišluostyti kojoms.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo drugelis.: 06 sausio 2017 - 17:57
Almost, tai tos nuotrupos yra didziausia vertybė. Bent man. Jei ju nebutu...?... Papai yra papai. As ju irgi labai noriu. Pacios matėt, kokia padėtis pas mane pvz., nes buvau idėjus. Bet kokia maziausia loemenėlė man per didelė. Savasias vadinu protezais.... Bet as UZ tas akimirkas, UZ tas nuotrupas. Taciau nesidyvinciau, jei kas nors rinktusi atvirksciai. Daug zmoniu, daug pasirinkimu.


Gavau savo egzamino protokola. Egzaminuotojo vardas Dangerūtis smile.gif
Apakus esu-visus posukius parodziau. Wau, nemaniau, net svajot nesvajojau biggrin.gif vis tiek kazkiek praleidziu. O cia bigsmile.gif

4nekritinės:
Stabdymas vienas kazkurioj vietoj nepatiko,
stebėjimas ir zvalgymasis,
stebėjimas per peti,
signalai - zenklai- zenklinimas (neisivaizduoju kas cia do biesas, nes jei nepaisytum zenklu, tai butu kritinės klaidos, jei nepaisytum sviesoforo signalu irgi kritinės)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fėja*: 06 sausio 2017 - 18:25