Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

mes buvom pernai rudenį Kretoj, mano gimtadienį paminėjom  :) labai patiko!!  :wub: norėčiau grįžti dar, tik į kitą pusę  :)

Tikiu, kad ir mums ten labai patiks :)

Atsakyti

Kreta brangiausia iš Graikijos salų, gal kokia Korfu žiūrėkit, nes šiurpsit nuo kainų. Turkija būt geriausia kainų ir serviso kokybe, bet va neramumai ten... mes Turkijoj atsibuvę iki kaklo, atostogavom 13 ar 14 kartų, net nepamenu, bet čia buvo anksčiau, kol buvo ramu ten, o ir vaikai kelių mėnesių, tai arti lb. Katee, Mes tada 15 parų apartamentuose sėdėjom kai lijo 😱 Gerai, kad židinys buvo-kūrenom. 😊 Noriu šiemet dar Kroatijoj atostogaut, visi giria nerealų jos grožį, mes nebuvę. Plius, atsirado charteriai👍

Atsakyti

As su klecku (kai jis keliu menesiuku buvo), 6.00val jau budavau prie juros. Kai dar nei vienos dvasios nebuvo. Nuo 7.00val jau ateidavo viena moteris. Paskui ir kiti zmones pradedavo rinktis. Labai uzburia ta ramybe ir juros osimas toki ankstu ryta.

Tai va. Myli ir tu musu pajuri  :wub: 

Blueta, sutinku su tavo kiekvienu zodziu. Tiek vyru tiek papu   :friends: 

Papai dziugins bent 10m, o tos turkijos pasimirsta per 3men. Bet jei reik taupyt 3m be atostogu, tada tikrai geriau visai seimai dziaugsmas.  :vacation1: 

Atsakyti

<..>

Almost, kad aš nelabai fotografuojanti žinok. Mieliau mėgaujuos vaizdais a live, o ne pro objektyvo akį. Turiu biškį telefoniniu nuotraukų, galėsiu įmest 🎈

aš žinok Tavo postus galėčiau skaityt ir skaityt. nu taip man patinka visados, kad ir ne visados sutinku su viskuo  :wub:  :4u:  :D 

aš irgi, ypač paskutiniu metu.. padarau, būna, kelis kadrus ir viskas tuo baigiasi. o seniau viską pyškindavau, ale kai kas paklausdavo, kaip tos atostogos praėjo, tai belikdavo atsakyt "Praėjo"  :rolleyes:  :D 

Tai va. Myli ir tu musu pajuri  :wub:

:sutinku: 

visi jaučiu jį myli, tik visi skirtingai  :D​ 

Atsakyti

Įkeliau šiek tiek, kokybė žinot tokia, nu su telefu. 😃

Nors tipo 7-o kamera jau ten super duper, bet nereik norėt labai gerų nuotraukų, telefonas yr telefonas.

Kur su mėtine suknele (nuotraukose balta atrodo) iš Naujų metų vakaro, rodau kaip buvau pasipuošus. 😊 Nu čia, kad derintojų temą pateisint 😃

Naktį nuotraukos darytos iš aukščiausio pasaulio pastato, kelėmės į 500 metrų aukštį, nafik, kaip aukštai,man nejauku buvo. Man ir vaikams užgulė ausis net.

Kalėdų senis atjojo ant kupranugario pas vaikus. Irgi įmečiau.

Atsakyti

Ai, va dar kas fainai buvo. Viešbutis stovi ant vandenyno kranto, langai ir mūsų terasa visą parą atdari iki galo, neuždarėm nei kart per tas dvi savaites (žinok gi, kad emyratuose vagysčių nebūna, ane? Tai mes vis tampėm liūtą už ūsų 😉) tai koks kaifas buvo tas vandenyno bangų ošimas naktimis, božė 😊😍

 Gyvenom ramioj kurortinėj zonoj ( 140 km) nuo Dubajaus, tai taip patiko mums, cikados duoda koncertų vos tik saulė nusileidžia, paukšteliai  vos prašvitus. Nu žo, ramybė 😊

Ir ta vandenyno didybė, tad garsas 😍

Kodyškių nei kart įjungę nebuvom, nenorėjom prarast to bangų ošimo. 

Viena nuotrauka iš mūsų kambario terasos, kur matos gultai pro palmę ir pležas. 

Mes su vyru, atsikėlę, kol vaikai miega, eidavom abu išsimaudyt į bangas-nuostabi dienos pradžia 😊

Iš Dubajaus, praleidus jame dieną, norėjom sprukt neatsisukdami, ten toks chaosas, net ausyse tvinksi, žmonių melejonas, visi lekia, skuba, rėkia.

23.30 išvažinėjom iš miesto į savo kurortinę zoną, tai Dubajus ošė kaip bičių avilys, kamščiai kaip prieš kalėdas Vln piko valandom. Tas miestas niekad nemiega. 😱

Kaip ten galima ilsėtis? Siaubas man kažkoks. Pamatyt tuos žymiausius stebuklus vieną kart  verta, bet grįžt į tą megapolį mes nenorėjom.

ai, nu ir brangu visur bezbožnai. 😎

Almost, ačiū.

Atsakyti

Eisiu nuotraukas apžiūrėt.  :) 

Blueta, ne kartą iš tavęs tą frazę esu girdėjus, kad ne moteris turi, o vyras uždirbt, taupyt, moterį lepint.

Kalbant apie savo šeimą konkrečiai, Mb nėra kažkoks latras, kur tinginiauja, beveik nieko neveikia, o aš dvejuos darbuos dirbu. Jis, kaip ir aš yra valstybės tarnautojas, ne joks vadovas, direktorius ir k.t.  Jis nei verslininkas, nei kažką, tai dabar turėčiau aš aikštytis ir zyzt, kad mestų darbą ir eitų verslus kažkokius kurt iš kažko, iš nieko? Nieko aš iš jo negaliu reikalaut, kai pasitaiko papildomo uždarbio - iškart ir griebia.

Atostogoms taupau iš abiejų uždarbių. Papų noriu, taip, visada norėjau, jau kokius 10m., na, bet ką daryt....

Atsakyti

Aš breketų noriu  :D  :D Jau nuo vaikystės, kai buvo gal 13 - 15 metų, norėjau breketų. Kai dauguma, ką žinau, bodėjosi jų, aš vis sakydavau "Jooo, man taip gražu, taip noriu breketų". 

Nu ir ką, susikaupiau čia kurį kartą pas savo dantistę būdama ir paklausiau, ar reikia man breketų. Pažiūrėjo ir sakė "Nemanau. Nu nebent labai jau trumpam, bet Tavo atveju breketai nebūtini - kitų būdų užtektų"  :D  :D  :D Nu tai ką, taip ir sugriuvo praktiškai mano noras breketams  :D  :D  :D​ 

Atsakyti

 Drugeli, kiekvienam savo. Aš kalbu kaip man yra.

Tai ir sakau, man vyras turi būti stipri asmenybė, užuovėja, autoritetas, galintis pasirūpinti manim  ir vaikais, tai yra tas kuris tempia mamutą namo, randantis sprendimus iš sudėtingų situacijų, galintis apginti (nebūtinai fiziškai) , leidžiantis man jaustis moterim. Silpno vyro aš negerbčiau. Ne tik negerbčiau, bet užlipčiau ant sprando ir nuleisčiau kojas.

 

 Maniškis toks buvo jau 16-os. Ne viską suprask pažodžiiui (aišku, kad nieko jis neuždirbo ir nieko netempė, bet mačiau koks valingas, globėjiškas) , bet toks vyras man imponavo.

Aš buvau jauniausias vaikas šeimoj, gal iš to man kyla tas noras, kad manim rūpintųsi, palepintų, o gal ir ne.

ir jeigu jam kokia liga ar kas (kaip žinia visko büna) stipri tapsiu aš ir viską tenpsiu, rūpinsiuos šeima, bet širdy aš žinosiu, šalia manęs yra stiprus ir garbingas, mane mylintis vyras, kuriam gal šiuo metu reikia peties.

Taip aš suprantu partnerystę.

Atsakyti

m

Nu bet o kodėl Tu žiūri tik į tas atostogas, kur viskas įskaičiuota???

 

Nu ne visi ir ne visur gi ima tokį malonumą  :) Nidoj ima? Neima.  

 

Lygint reikėtų ten, kur imi vienodai. Imi Nidoj kokį butuką ar viešbutį su pusryčiais, tai lygini kažkur Ispanijoj butuką ar viešbutį su pusryčiais, kur ledai neįskaičiuoti. Ispanijoj leisi sau ledais lepintis, nes gi atostogos, o Lietuvoj - ne, nes gi brangu, ai nu ir kas, kad atostogos. Aš tik tai turiu minty  :) O kai jau nori lėkt ten, kur viskas įskaičiuota, kartu ir oras, tai net ir nesvarstai ar čia gerai pailsėsi toj Lietuvoj, ar ne, nes nesidomėsi net tokiais dalykais  :D​ 

Pleeee.... Todel, kad su vaikais ir UAI yra patogiau. Ir pasirinkimas didelis visko.

 

Nidoj to ir nera.

 

Man nereikia lyginti butuka Nidoj ir butuka Ispanijoj uz ta pacia kaina, nes as matau geresni varianta uz TA PACIA KAINA - kur galesiu gauti daugiau (maisto pasirinkimas, pramogos, oras ir t.t.), nors sumokesiu tiek pat, nu.

O tiek, kiek vaikai visko paragauja, tai Nidoj dar ir brangiau gautusi.

 

Musu pajuri, zinoma, myliu. Bet jei gyvenciau Vilniuj, neplanuociau i prieki cia jokiu atostogu. Kai gyveni Klaipedoje - kitas reikalas. Pamatai ryte, kad saule sviecia ir per 10min buni prie juros. Ir tai daznai po pietu tenka krautis manatkes ir ciuozti namo, nes ar vejas pakila ar lietus prasideda. Labai permainingi orai paskutiniu metu pas mus.  As megstu siluma, saule, jura... Kad gaminti maisto nereiketu. Kad viskas butu cia pat.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 06 sausio 2017 - 14:25

Pleeee.... Todel, kad su vaikais ir UAI yra patogiau. Ir pasirinkimas didelis visko.

Nidoj to ir nera.

aha, tikrai kad pleeee - nes matau, kad mes nesusikalbam, kadangi kalbam apie skirtingus dalykus  :rolleyes:  :D  :D bet tiek to, kaip ir nebeturiu ką pasakyt daugiau, nes viską išsakiau  :)​ 

Atsakyti

aha, tikrai kad pleeee - nes matau, kad mes nesusikalbam, kadangi kalbam apie skirtingus dalykus  :rolleyes:  :D  :D bet tiek to, kaip ir nebeturiu ką pasakyt daugiau, nes viską išsakiau  :)​ 

:D

Atsakyti