Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

QUOTE(katee @ 2016 11 29, 17:07)

gaily - paro palta.


Seniai albume įkeltas tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Almost. @ 2016 11 29, 13:26)
Parka tai kaip čia pvz:

<p>O pūkinis paltas man iškart asocijuojasi su tom <em>dešrinėm</em> striukėm  biggrin.gif Nu kaip čia panašiai:

Pasirodo, mano irgi parka. Nežinojau kad taip vadinasi. biggrin.gif
Pūkiniu (nes toks ir yr )paltu vadinu ir psio.

Oi, su "dešrinėm" itin nefainai atrodo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Blueta: 29 lapkričio 2016 - 16:35
Omg, mano dešrinis tada... nežiūrėkit verysad.gif
Atsakyti
Nu neidomius rubus jus cia man dabar renkates biggrin.gif

Ir dzinsai gerai yra bet kokiu oru tongue.gif

Drugeli, uz mergytes vargus 4u.gif Del lovos - pabandykit paziuret plonu ciuzinuku (ne kokie stori, o tokie per kelis pirstus), issprestu tavo problemas.

Del lektuvo katastrofos, tai ziauru, bet ziuriu yra isgyvenusiu unsure.gif Tie charter'iniai reisai man niekad nepatikimi: ir del lektuvu prieziuros, ir del pilotu pasirinkimo. MB kursioke kazkada skrido su charteriniu, ir nukrito visas lektuvas, nes pilotas nezinojo kaip elgtis ledejant sparnams (atvirksciai kazka padare). Baisu. Mano universitetas irgi samde charter'ine kopanija savo futbolo komandai. Tai va, praeitais metais pranese, kad nepatikimiausia ta kompanija visoj JAV.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 8 p.m.: 29 lapkričio 2016 - 17:05
Bepigu tau kalbėt, kiek laipsnių lauke turit biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gaily @ 2016 11 29, 17:32)
Bepigu tau kalbėt, kiek laipsnių lauke turit  biggrin.gif



Va va.

Mūsų vyriausia dukra lb blogai toleruoja šaltį, jai visad šalta.
Sakė, kai bus Amerikoj gruodį, pirks tą Canada goos parką. Tipo, su ja niekad niekad nebūna šalta ir čia jau absolutly tobulai šiltas paltas.
Atsakyti
Nu pleeee, parka uz stuka eu blink.gif


gaily - tavo irgi trumpas desrinis biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 29 lapkričio 2016 - 18:12
QUOTE(katee @ 2016 11 29, 18:10)
Nu pleeee, parka uz stuka

Nepirks už tiek. Jinai gi per kalėdines nuolaidas tikisi nučiupt.
Atsakyti
QUOTE(Blueta @ 2016 11 29, 19:15)
Nepirks už tiek. Jinai gi per kalėdines nuolaidas tikisi nučiupt.

Ten tai nuolaidos kaip nuolaidos. Ne pas mus 20% duoda ir dziaukis unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 29 lapkričio 2016 - 18:34

Pas mane tai irgi striukė dešrinė, bet nepūkinė...  :D Turiu ir pūkinę, bet ji trumpa, man su ja per šalta net tokiu oru, apskritai - man visada šalta, aš jau spalio pradžioj su žieminiais batais ėjau ir man nei kiek ne per šilta buvo. O dabar išvis šalta nuolatos, kiek beapsirengčiau. 

Nebedaug jau liko ant tos sofos kentėt, kelsimės į naują būstą ir pagaliau miegąmąjį pirmą kart gyvenime turėsim, savo, asmeninį, su normalia lova  :yahoo: 

Bet man visvien dilema, MB naktim labai prakaituoja, tai gal net ant normalaus čiužinio verta būtų tą čiužinuką ploną dėt, kad skalbiamas būtų, nes juk nevalinėsi kas kart to didelio čiužinio.  :hmm: 

Atsakyti
Taip taip neaktualu man silumoj gyvenant puchavykai tongue.gif Bet va si savaitgali siluma bus itin aktualu biggrin.gif


Drugeli, jei taip, tada ne ciuzini ziurek, o ciuzinio spec paklode ciuzinio paklode Skalbiasi gerai, nepraleidzia ir pan. Mes savo ir mazes ciuzini taip apvilke.


Atsakyti
Drugeli, pajudėjo reikalai su būstu? Išsisprendė? Liuks.

Ant čiužinio po paklode dėk čiužinio apsaugą, kuri yra skalbiama Pvz.
. Arba higieninį čiužinuką.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Blueta: 29 lapkričio 2016 - 19:07