Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Bet svorio uzmete nemazai, matosi. Gan greitai jis cia.

Visos mes zinom, kaip tai paprasta. Bandele prie bandeles, torciukas prie torciuko ziurek ir nesueina sagos.

Bijojau svertis grizus, bet nieko tik +0,5kg. Galvojau bent 3 uzsimeciau. 

Po omaru, kreveciu, tuno steiku ir mangu kasdieniu puotu galima ir su grikiais padraugaut  :D 

Atsakyti

Attic, 05 Sau 2017 - 20:16, parašė: Visos mes zinom, kaip tai paprasta. Bandele prie bandeles,

 

Po omaru, kreveciu, tuno s :D

 

oi, žinom, žinom 😃

 

Va va, mane nuo  šito gėrio dviejų savaičių valgymo emė spuogeliai kilt, baltymų perteklius, matyt.

Atsakyti

Tai nuo baltymu nepastoresi. Nebent salia ju dar tortai/pyragai eina i trasa :D

As is atostogu su +400g grizravau. Nes mesa, zuvi, darzoves valgau. Aisku, ir pyrageliai buna. Bet ne nenormaliais kiekiais.

Blueta - supratau, kad tu apie ta foto. Na taip, matosi, kad leskos aptemptos ir uzpakalis isryskejes labai.

Atsakyti
QUOTE(Attic @ 2017 01 05, 21:16)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="katee" data-cid="71338470" data-time="1483638912"><div><p></p><p></p><p>Bet svorio uzmete nemazai, matosi. Gan greitai jis cia.</p><p></p></div></blockquote><p>Visos mes zinom, kaip tai paprasta. Bandele prie bandeles, torciukas prie torciuko ziurek ir nesueina sagos.</p><p></p><p>Bijojau svertis grizus, bet nieko tik +0,5kg. Galvojau bent 3 uzsimeciau. </p><p>Po omaru, kreveciu, tuno steiku ir mangu kasdieniu puotu galima ir su grikiais padraugaut  biggrin.gif </p>

Jaučiu man ryt reikia grikių pakirst, nes perlenkiu lazdą paskutines dienas su sausainiais...
Atsakyti

Tai nuo baltymu nepastoresi. Nebent salia ju dar tortai/pyragai eina i trasa :D

Tai aisku eina  :D  is pradziu trigubos porcijos vaisiu, o tada pyragai, ledai ir tai ko pavadinimu nezinau. O ka daryt, kai jau per pusrycius sokolado fondiu liedavosi. 

Bet as visada taip, per atostogas valgau is 3 leksciu su 2 saukstais.  :lol:  

Valgau ir siela dainuoja kaip skanu ir velniop tuos kilus.

Atsakyti

A man nereik nei grikiu. Pries sventes nesportavau 2 savaites ir -3kg. Va tep va. Raumenu mases netekau.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 05 sausio 2017 - 21:27

Tai aisku eina  :D  is pradziu trigubos porcijos vaisiu, o tada pyragai, ledai ir tai ko pavadinimu nezinau. O ka daryt, kai jau per pusrycius sokolado fondiu liedavosi. 

Bet as visada taip, per atostogas valgau is 3 leksciu su 2 saukstais.  :lol:  

Valgau ir siela dainuoja kaip skanu ir velniop tuos kilus.

Tavo metu budama vobse negalvojau ka valgyti ir ko ne. Ryjau viska is eiles, sportavau ir atrodziau ledas.

Atsakyti

Tai nuo baltymu nepastoresi. Nebent salia ju dar tortai/pyragai eina i trasa :D

Tai ne ne, aš sakiau, kad mane bert nuo jų pradėjo. 😊

Tortai tai man dzin, va bulkutės/švieži ir kvepiantys  "rageliai" ryte, božė kaip kviesdavo mane 😊

Ir dar saldūs vaisiai. Piktnaudžiavau papajų bliūdais, melionais ir t.t.

Atsakyti

Oj, tortu ir man gali nebuti. Ale bulkos, batonai - va, kam atsispirti sunku :D Sviezias batonas su pienu - nieko ner geriau.

Atsakyti

Sveikos, 

Bet tai jūs čia kalbat, ypač Attic, apie tuos kg, nei vienai jų nepriauga, grožis Attic kaip iš katalogo, tai net juokas ima, nekenkia tau tos trys lėkštės ir du šaukštai  :victory2: 


Katee, bet gerai tu čia užsimojai pasiprocedūrint, mano užmojai tai fiasko baigiasi dažniausiai.Nugi taupiaus po truputį papams, bet dabar nutariau, kad dar pataupysiu ir vasarą į kokią kelionę išvažiuosim, bus gerai ir be papų  :lol: Neturiu aš valios, bet pasakykit man, prašau, kad kelionė tikrai geriau mano atveju, please...  :laugh: 

8p.m. - o ko tau tas uždegimas kimba? peršalt kažkur sugebėjai? O pas jus tokio daikto, kaip spanguolės būna? tau vis reik užva;gyt jų, ar sulčių išgert, padės tikrai.

Fėja - reik tikėtis, kad trečias kartas pavyks.

Būna visko, žinoma, pvz MB sesuo neišlaikė iš tiek kartų, kiek galima bandyt. ir viskas, be teisių sėdi, palaidojo šį reikalą. bet neburiu aš čia tau, nepagalvok, jei sakė, kad gerai vairuoji tai ir išlaikysi.  :flirt2: 

Blueta - kažkokios karikatūrinės vestuvės  :hmm: Man tai išvis gaila jaunų moterų, kurios visą savo jaunystę ir gražiausias dienas atiduoda kažkokiems diedams.... Kad ir pinigingiems. Čia vistik svarbiausias faktorius tie turtai, ne kitaip... Aš nors ir ne pirmos jaunystės, nors ir dažnai vargstu nepriteklių ir t.t.. negalėčiau net įsivaizduoti savęs su kokiu 60 metų dėde  :unsure: Už jokius pinigus  :unsure:​ 

Atsakyti

drugelis. - tikrai kelione geriau! Tiek ari, tiek pavargsti. Net neabejok!

Atsakyti

Del jaunuju tai net nepastebejau Ramanausko kelniu , akis prikauste toks jaunuju nesuderinamumas , nekazka man jie abu atrodo  :rolleyes: vienas juodas kitas melynas , vienas dryzuotas , kitas taškuotas

Atsakyti