Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Jaunikis. 

Neduoda kažkodėl nuotraukų įkelt. Nu tiek to. Kas nores, straipsny pažiūrės.

 Graži Algio žmona, elegantiška tokia atrodo.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Blueta: 05 sausio 2017 - 15:58

Dar viena nauja šeima 

http://www.delfi.lt/...i.d?id=73361752

dvigubai jaunesnė mylimoji 😉

Jo dukra vyresnė. Karosas tai ne kažką atrodo.....o tik 53 metai.

Algiui Greitai reiketų savo dydžio kelnes pirkt, bo pats pasiauginęs masės tai kelnės kaip išaugtinės atrodo, aptemptos per leškas ir dupcę kaip pas paną. Gi ne džinsai.

Atrodo bent 10m vyresnis vyrukas. 

Isaugo kelnytes 😄 bet zmona jo kokia grazi. Super.

Atsakyti
Labas 4u.gif

Tas jaunikis tai nelabai man... Iš nuotraukų arogancija sklinda, bet gal čia tik man taip atrodo smile.gif Aš jo gi nepažįstu.
Jaunųjų kūno kalba lyg per atstumą abu, lyg nemieli viens kitam, bet nuotrauka..., tai tik akimirksnis, ką gali žinoti...

Algis Greitai papilnėjo tikrai biggrin.gif Bet kažkodėl nenorėjo nusipirkti naujo kostiumo. Atrodo labai ne itin, švelniai tariant biggrin.gif
Žmona labai graži :bokalai:
Papildyta:
Laikiau Regitroj šiandien antrą kartą. Neišlaikiau. Reiks trečio dublio doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fėja*: 05 sausio 2017 - 18:39

Feja, nenusimink  :4u:  kokias klaidas padarei? 

Atsakyti
QUOTE(Attic @ 2017 01 05, 18:48)
<p>Feja, nenusimink  4u.gif  kokias klaidas padarei? </p>

Stengiuosi.... Bet...
Kad tik tokios bėdos gyvenime būtų, iš tiesų...

Aikštelėje nepasistačiau lygiagrečiai. Buvo per didelis atstumas nuo bortelio. Man atrodė geras, bet visgi...
Į gatvę vis tiek važiavau. Viskas gerai buvo. Egzaminuotojas sakė, kad matosi mano geras įdirbis gatvėje. Sakiau, kad nemažai valandų pravažiavus esu.... Tai sakė jau greit, tikrai greit išlaikysiu biggrin.gif
Atsakyti

Tai jei jau egzaminuotojas taip sako, ner ko jaudintis. Dabar dar tas laikas, kai ir geriem vairuotojam sunkiau vazinet.

Pagalvojau, kad sausio 9d islaikiau teises. Jau 7 metai praejo  :blink:  

Atsakyti
QUOTE(Attic @ 2017 01 05, 20:08)
<p>Tai jei jau egzaminuotojas taip sako, ner ko jaudintis. Dabar dar tas laikas, kai ir geriem vairuotojam sunkiau vazinet.</p><p>Pagalvojau, kad sausio 9d islaikiau teises. Jau 7 metai praejo  blink.gif  </p>

Mano jau 10, šią savaitę atkentėjau Regitroj eilę ir užsisakiau naujas.

Fėja, man ir koją kišdavo aikštelė rolleyes.gif išlaikysi kažkada smile.gif)))

Kokia graži Ramanausko žmona
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gaily: 05 sausio 2017 - 20:06

Feja - nenusimink. Trecias kartas nemeluos ;)

Algis pastambejo, tikrai. Bet kai man pavalge patinka, tai visai gerai atrodo :D

Atsakyti

Algis pastambejo, tikrai. Bet kai man pavalge patinka, tai visai gerai atrodo :D

 

man irgi gerai jis atrodo. Aš tik sakau, kad kelnės per mažos . Matei nuotrauką iš nugaros?

 

fėja 🎈

Atsakyti

man irgi gerai jis atrodo. Aš tik sakau, kad kelnės per mažos . Matei nuotrauką iš nugaros?
Aha, Blueta, kelnes negerai sedi. Arba modelis gal netinkamas. Ne tik dydis.

 

Bet svorio uzmete nemazai, matosi. Gan greitai jis cia.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 05 sausio 2017 - 19:56

Mano jau 10, šią savaitę atkentėjau Regitroj eilę ir užsisakiau naujas.

Fėja, man ir koją kišdavo aikštelė rolleyes.gifišlaikysi kažkada smile.gif)))

Kokia graži Ramanausko žmona

Man irgi reiktu pasikeist, nes nuotrauka padek dieve. Mb vis juokias, kad viena karta nepraslysiu su tom teisem sustabdyta 😄😄

Atsakyti

cia ne modelis, cia MAZOS! :D

 

apie sita nuotrauka sneku.

 

[URL=http://www.part.lt/perziura/64189f32c87b55e4ea6b59a18b607312661.PNG]64189f32c87b55e4ea6b59a18b607312661.PNG[/URL]

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Blueta: 05 sausio 2017 - 20:16