Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Sveikos.

Kazkaip neturiu laiko parasyti. Zodziu, kuo vaikai didesni, tuo daugiau reikalu😁 O as galvojau kitaip bus. Kiekvienas nori demesio, pasikalbeti, pasitarti ir t.t. Zodziu, isisukau i maratona nuo rugsejo. Uzpraeita savaite gimnastikos varzybos buvo. Kaliningradieciai buvo atvaziave. Mano bernas I vieta laimejo. O praeita sestadieni klaipedieciai vare i Kaliningrada su nakvyne. Sekmadieni varzybos vyko. II vieta parsiveze. Dabar ruosiasi LT Cempionatui Lapkricio gale. Tai kazkaip vis sportinem nuotaikom gyvenam. Dar visokiu kitu reikalu pilna.

gaily - smagu del mergaites👏

Po lupu permanento man tolygiai lupos buvo patinusios. Tik tiek, kad greit patinimas praejo. Uztat pamaciau, kaip baisia su pripustom lupom atrodyciau. Klaikuma🙄

Rasytee rase apie plauku salinima, tai pasigirsiu. Ilgai galvodama ir atsiliepimus skaitydama, nusprendziau nusipirkti Philips Lumea fotoepiliatoriu. Nu blem, as patenkinta! Jau po 2 proceduros ant koju ir ranku plauku minimaliai ataigo. Labai mazai! Pazastyse pas mane ir buvo keli plaukai, tad nesunkiai issinaikino. Bikinis pasiduoda sunkiau. Vietomis yra, vietomis nera plauku. Bet as dariausi dar tik 2 proceduras! Manau, tikrai isnaikinsiu po 5-6procesuru👌 Mokejau 430eu (su nuolaida). Apseis man zymiai pigiau, nei salone darytis. O ir palaikomasias proceduras galesiu darytis kada panoresiu. Dar ir vyrui isnaikinsim augmenija kur nereikia😁😎

Geras , nebuciau pagalvojus , kad toks buitinis daiktas irgi veiksmingas 😲

Atsakyti

Sveikos. Pargrįžau iš savo klajonių. Pavargus kiap šuva ir patenkinta, kaip slyva. Katės iškoliojo, paskui ant kelių sulipo ir nesitraukia. Tai tai ir sėdėjom visą vakarą apsikabinę. Lagaminų kraustymą palikau rytojui.

Atsakyti
Labas, merginos, na, pasiruošę šventėms? bigsmile.gif biggrin.gif


Terezza, faina, jaučiu, kelionė buvo?... Tu moki sau jas susiplanuoti. Tai kur kitąmet? bigsmile.gif Australija... Zelandija... Afrika... Antarktida bigsmile.gif bigsmile.gif

Negaliu pstikėti - 5 dienos atostogų laukia wub.gif sau pavydžiu biggrin.gif

Atsakyti

Sveikos. Su Šventėm visas. Meilės, laimės, sveikatos ir džiaugsmo jūsų namams!

Fėja, planuose Turkija pavasarį ir Afrika gruodį (Zambija, Zimbabvė, Botsvana, Namibija ir Pietų Afrikos Respublika). Užpildžiau prašymus, tikiuosi kad gausiu reikiamas laisvas dienas. 

Atsakyti
Sveikos.

Su Sventemis jus visas🌲🌲🌲

Kaip laikotes?

Terezza - smagiu kelioniu prisiplanavus👌
Kai noreciau dabar kur nors islekti. Na, bent jau pasiplanuoti kokia kelione🙂 Bet kol kas nera sansu.

As taip pavargau per tas sventes. Ypac judesis prasideda nuo Gruodzio 10d. Kosmaras. Iki Kuciu buvau pavargus kaip ciucis. Net Sventes nemielos atrode. O tas dovanu pirkimas veda is proto. Anksciau viska pamazu supirkdavau. O siais metais esu kazkokia issiblaskius, nieko nespejau. Gerai, kad bernai tiksliai zinojo, ko nori, tai nereikejo sukt galvos. Dar bilietu i visokius renginius buvau pripirkus, net atsibodo vaikscioti😄 Kuciu vakara jau atsipalaidavau. Dar vaikai pas teti mano 3 dienas prabuvo, tai pailsejau ir viskas kitom spalvom nusvyto. Dabar jau ramesnis laikotarpis prasidejo.
Jei pamenat, rasiau, kad vaikis mano ruosiasi Cempionatui... Tai va, turim namie LT sportines gimnastikos Cempiona😎🥇🏆🎉 Ruosesi puse metu intensyviai ir pasieke savo tiksla. Dabar dirba toliau.
Mazylis (5 metu Jubilieju pries 2 sav svente)ir pradejo sportine gimnastika lankyti😁 Ziuresim, kaip seksis. Bet kuriuo atveju sis sportas gera pagrinda duoda.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 29 gruodžio 2018 - 13:11

Sveikos. Su Sventemis jus visas🌲🌲🌲 Kaip laikotes? Terezza - smagiu kelioniu prisiplanavus👌 Kai noreciau dabar kur nors islekti. Na, bent jau pasiplanuoti kokia kelione🙂 Bet kol kas nera sansu. As taip pavargau per tas sventes. Ypac judesis prasideda nuo Gruodzio 10d. Kosmaras. Iki Kuciu buvau pavargus kaip ciucis. Net Sventes nemielos atrode. O tas dovanu pirkimas veda is proto. Anksciau viska pamazu supirkdavau. O siais metais esu kazkokia issiblaskius, nieko nespejau. Gerai, kad bernai tiksliai zinojo, ko nori, tai nereikejo sukt galvos. Dar bilietu i visokius renginius buvau pripirkus, net atsibodo vaikscioti😄 Kuciu vakara jau atsipalaidavau. Dar vaikai pas teti mano 3 dienas prabuvo, tai pailsejau ir viskas kitom spalvom nusvyto. Dabar jau ramesnis laikotarpis prasidejo. Jei pamenat, rasiau, kad vaikis mano ruosiasi Cempionatui... Tai va, turim namie LT sportines gimnastikos Cempiona😎🥇🏆🎉 Ruosesi puse metu intensyviai ir pasieke savo tiksla. Dabar dirba toliau. Mazylis (5 metu Jubilieju pries 2 sav svente)ir pradejo sportine gimnastika lankyti😁 Ziuresim, kaip seksis. Bet kuriuo atveju sis sportas gera pagrinda duoda.
Mazyliui 5 😳😳😳 omg ! O cempionas saunuolis! Ot darbstus vaikis! 💪

 

 As ir siemet paskendau svenciu laikotarpyje , kazkaip man jos atejo netiketai . Prastai buvo ir su dovanom ir su laiku 😁. Bet praejo viskas puikiai . nebepamenu ar rasiau , bet gryzau i sportus nuo spalio 1 d 😍 . Sportuoju 2-4kart per savaite , pradejau nuo pilateso , dabar jau nueinu i intensyvesnes . O sportuoju per dvi vietas 😁 . Einu i tokia naujove Kaune tai pilatesa su reformeriais . Jau du menesiai du kart per savaite einu . Smagi kompanija , geros treneres . Zodziu pagaliau atradau laiko sau . o siaip su 3 vaikais tai reikalu “kaip kiaule pasipjovus “ 😂

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasytee: 15 sausio 2019 - 23:24
QUOTE(Rasytee @ 2019 01 16, 00:23)
nebepamenu ar rasiau , bet gryzau i sportus nuo spalio 1 d 😍 . Sportuoju 2-4kart per savaite , pradejau nuo pilateso , dabar jau nueinu i intensyvesnes . O sportuoju per dvi vietas 😁 . Einu i tokia naujove Kaune tai pilatesa su reformeriais . Jau du menesiai du kart per savaite einu . Smagi kompanija , geros treneres . Zodziu pagaliau atradau laiko sau .

o siaip su 3 vaikais tai reikalu “kaip kiaule pasipjovus “ 😂</p>

Smagu, del sporto👍

Prajuokinai su ta kiaule😂 Bet taip ir yra. O kai pas visus dar treniruotes skirtingu laiku, skirtinguose vietose, tai nusisauk. Su vyru pasidalinam, aisku. Bet karta i kokias dvi savaites paciai reikia suvezioti visus. Nors dvyniai pirmyn patys nuvaziuoja. Bet ziema vakare pasiimu, nes buna tamsu, ir eiti reikia per toki parka nemaza atstuma, tai parsivezu. Kovo men jau ir pirmyn ir atgal patys vaziuos. Tai sakau, gerai kad dabar centre gyvenam. Viena parsivezu, palieku namie, pabunu 40min, vaziuoju kita parsivezti. Parsivezu antra. Palieku abu namie, jie gsli pamokad pabaigti ruosti, ko jei orirs trenke nespejo. Tada mazyli vezu i trenke (pas ji velai prasideda). Taip ir gyvenam. Jeinuzmiesty gyventumem, butu ragas. Gyvenciau su vaikais masinoj, o namai butu skirti tik permiegojimui ir sekmadieniui😄
Rasytee - kaip tavo mazoji?

As tai pries Naujus plaukus nusireziau gerokai. Kadangi tiesinausi keratinu, tai nebaisu buvo. Tai, zinokit, po kirpyklos jausmas toks, lyg ispazinties buciau nuejus😄 Nemoku paaiskinti, kazkoks palengvejimas. Matyt, tiesa sako, kai nuriezi plaukis, kazkas ten ivyksta😄

gaily, kaip dukryte?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 16 sausio 2019 - 09:39

Smagu, del sporto👍

Prajuokinai su ta kiaule😂 Bet taip ir yra. O kai pas visus dar treniruotes skirtingu laiku, skirtinguose vietose, tai nusisauk. Su vyru pasidalinam, aisku. Bet karta i kokias dvi savaites paciai reikia suvezioti visus. Nors dvyniai pirmyn patys nuvaziuoja. Bet ziema vakare pasiimu, nes buna tamsu, ir eiti reikia per toki parka nemaza atstuma, tai parsivezu. Kovo men jau ir pirmyn ir atgal patys vaziuos. Tai sakau, gerai kad dabar centre gyvenam. Viena parsivezu, palieku namie, pabunu 40min, vaziuoju kita parsivezti. Parsivezu antra. Palieku abu namie, jie gsli pamokad pabaigti ruosti, ko jei orirs trenke nespejo. Tada mazyli vezu i trenke (pas ji velai prasideda). Taip ir gyvenam. Jeinuzmiesty gyventumem, butu ragas. Gyvenciau su vaikais masinoj, o namai butu skirti tik permiegojimui ir sekmadieniui😄
Rasytee - kaip tavo mazoji?

As tai pries Naujus plaukus nusireziau gerokai. Kadangi tiesinausi keratinu, tai nebaisu buvo. Tai, zinokit, po kirpyklos jausmas toks, lyg ispazinties buciau nuejus😄 Nemoku paaiskinti, kazkoks palengvejimas. Matyt, tiesa sako, kai nuriezi plaukis, kazkas ten ivyksta😄

gaily, kaip dukryte?

Mano mazyle jau nebe leliukas 😊 merginai jau 1m5men , labai judri , linksma , dziaugsmas visu.

o as zinok ir vezioju taip 🤦♀Dar pirma pusmeti visai neblogai tie laikai issideliojo , o va dabar Ievos plaukimo treniruociu laika pakeite , nu tai nekazka gaunasi. Buna paimu kazkuri is mokyklos 2val ir tik 17:30 bunam namie.

kaip tavo sportai?

as vis dar kankinuosi su likusiais kg , kad man taip sunkiai su jais seksis nesitikejau 🤬 pradzioj tai siaip bandziau tai vakare ko lengviau valgyt , tai baltymu daugiau ir nieko . Nu dabar galvoju ner cia ko reik susimt su mityba rimtai . Tai jau 3sav ismeciau cukru ir angliavandeniu nuo maziau ir nu nejuda tas svoris. Nesuprantu ka ne taip darau 😳

Atsakyti

Sveikos. Su Naujais :)

vaiku veziojimai, ech pazistama :). Mano  mazoji nuo siu metu  baseina lanko, tai pora kart savaitej vezu i treniruotes, bet susideliojau taip, kad tuo metu ir as ir sunus sporto salej pasportuojam ( tam paciam sporto klube viskas ), tai dar dar.   Sunus emesi rimtai sportuot, sudare treneris sistema, zo, tampo gelezis, ir po pusmecio rezultatas jau matosi :)

Almost, kaip tu? gaily? ir visos kitos atsiliepkit, nu  :4u:​ 

Atsakyti

Sveikos. Su Naujais :)

vaiku veziojimai, ech pazistama :). Mano  mazoji nuo siu metu  baseina lanko, tai pora kart savaitej vezu i treniruotes, bet susideliojau taip, kad tuo metu ir as ir sunus sporto salej pasportuojam ( tam paciam sporto klube viskas ), tai dar dar.   Sunus emesi rimtai sportuot, sudare treneris sistema, zo, tampo gelezis, ir po pusmecio rezultatas jau matosi :)

Almost, kaip tu? gaily? ir visos kitos atsiliepkit, nu  :4u: 

Maniske irgi plaukia nuo siu mokslo metu pradzios 😊 ziaurei norejo 

o sunus nenori kazko siaip is sporto lankyt? Toks mazas man dar atrodo i sale 😊

Atsakyti

Ne mažas, penkiolikti eina. Išaugo labai, lai stiprina raumenyną. Nedaro jokių ten pritūpimų su štanga ar pan. pratimų kas slegia stuburą, treneris sustatė programą jo amžiaus grupei.

Atsakyti
Laba.

Tai kai pora kartu per savaite nuvezti i trenke, tai dar dar. Yoac kai toj pacioj salej trenkes👌 O mano gimnastas 6 kartus per savaite sportuoja😮 Kiekviena miela diena, isskyrus sekmadieni. Po 2-2,5val. Ir nebandai praleisti! Toks moralas is treneriu, kad geriau nueiti😄 Bet jis net minciu neturi praleisti. Ta gimnastikos sale jam kaip antri namai.
Krepsininkas 5 kartus per savaite sportuoja. Kartais pasilieka antrai treneruotei su vyresniais. Nes turi savu tikslu. Zodziu, to veziojimo kasdien yra (ziema).

Blueta, nu fainiai, kad vaikis sportuoti taip nori👍 Bus tvirtas😎
Mano gimnastas - 10 metu bernas - jau toki rema uzsiaugino😎 Taip juokingai atrodo toks vaikas ir toks atletiskas😄 Gimnastu virsutine kuno dalis juk ypatingai isvystyta. Bet, kad islaikyti proporcija, gauna pratimu ir kojom. O ir suolius ten visokius daro, tad darbo kojom irgi yra.
Krepsininkas irgi tvirtas, juk 4 metus irgi gimnastika atlankes. Tvirtas, bet kuno sudejimas kiek kitoks, nei brolio. "Sausesnis" toks.
Blueta, ir teisingai, kad sruburo neapkrauna. Nes turim aplinkok pvz labai nekoki, kai papildomai tevas apkraudavo sunu stangom visokiausiom. Nu ir ka. Su slanksteliais vaikui dabar beda. Vaikas suzalotas. Ateity gal operacijos reikes. Nesuprantu, kaip taip neatsakingai reikia elgtis.


O kaip nestuke 8pm laikosi? Nepamenu, kada gimdyti🤔 Ar jau?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 18 sausio 2019 - 15:09