Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Terezza, aš džiaugiuosi, kad tau tiko ir įtiko tada. Nes visvien, kai rekomenduoji, tai smagu, kai viskas čiki būna biggrin.gif
Oho, kaip pasiruoši, Terezza, bet gerai gerai. Reikia. Jau ne dvyliktokės mes, kad tik kaspinėlis plaukuose puošia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Fėja* @ 2018 09 13, 07:27)
Gaily, o po mėnesio vėl daraisi? Ir nenuskursta, nenusilpsta jos?

Laba 4u.gif

As tik karta dariau smile.gif pirmadieni eisiu vel. Nezinau, jos pas mane po priauginimu, tai man sunku vertint.
Atsakyti

Labu , 

Feja , tikiuosi nieko rimto...🌷

as ir pasidariau ta laminavima , nes nebesidedu blakstienu , gaivinu savas , aisku ir efektas toks so so , nes maniskes nualintos , bet uzriete graziai

Atsakyti
Labas,

8pm. Sveikinu labai labai 4u.gif

Katee, su metinem. Mums kita geguze 10 metu blink.gif biggrin.gif

Rasytes mazyle su pirmuoju gimtadieniu 4u.gif

Maziukas miega, vakariene padariau ir laukiu vyro.
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2018 09 13, 22:20)
<p>Labu , </p><p></p><p>Feja , tikiuosi nieko rimto...🌷</p><p></p><p>as ir pasidariau ta laminavima , nes nebesidedu blakstienu , gaivinu savas , aisku ir efektas toks so so , nes maniskes nualintos , bet uzriete graziai</p>

As pasidariau antra karta, tai visai ne toks efektas, nesuprantu, nors ir ta pati meistre dare... unsure.gif

Kur visos nutilusios? ax.gif

Mano pupa baige pirma palaikoma gydyma, dabar skaitosi antrasis - beliko tik geriami vaistai ir kraujo tikrinimai wub.gif

Gal zinot kur kokie faini sedmaisiai? Ir gal kuri turir 2in1 skalbykle-dziovykle?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gaily: 06 spalio 2018 - 13:45

Aš vakar apturėjau antakių ir lūpų permanento atnaujinimą. Antakiai puikiai, o lūpos tai ne tik paryškintos bet ir pripūstos gavosi. Apatinė dar dar, o viršutinė atsikišus ir dar kreiva.  :oh:  :lol:  Džyzis, iš namų neisiu niekur, kol tinimas nepraeis.

Atsakyti

Aš vakar apturėjau antakių ir lūpų permanento atnaujinimą. Antakiai puikiai, o lūpos tai ne tik paryškintos bet ir pripūstos gavosi. Apatinė dar dar, o viršutinė atsikišus ir dar kreiva.  :oh:  :lol:  Džyzis, iš namų neisiu niekur, kol tinimas nepraeis.

Ar praejo 😁?

atsimenu kai mama dares lupas , tai irgi kelias dienas nesirode darbe 😂

Atsakyti

As pasidariau antra karta, tai visai ne toks efektas, nesuprantu, nors ir ta pati meistre dare... unsure.gif

Kur visos nutilusios? ax.gif

Mano pupa baige pirma palaikoma gydyma, dabar skaitosi antrasis - beliko tik geriami vaistai ir kraujo tikrinimai wub.gif

Gal zinot kur kokie faini sedmaisiai? Ir gal kuri turir 2in1 skalbykle-dziovykle?

Labai smagu girdet del mazes 🌷

o laminavimas man kazkokio ispudzio nedaro , kazin ar dar darysiuos 🤔

as siandien plaukus tiesinaus su keratinu ir gerokai nutrumpino . Kaip visada po gimdymo ziaurei slenka

Atsakyti

Aš vakar apturėjau antakių ir lūpų permanento atnaujinimą. Antakiai puikiai, o lūpos tai ne tik paryškintos bet ir pripūstos gavosi. Apatinė dar dar, o viršutinė atsikišus ir dar kreiva.  :oh:  :lol:  Džyzis, iš namų neisiu niekur, kol tinimas nepraeis.

A man tai nieko visai buvo, tos lupos tokios, aisku, patine, ryskios, bet nebaisiai. A kodel kreiva? isryskino asimetrija?

o laminavimas man kazkokio ispudzio nedaro , kazin ar dar darysiuos 🤔

as siandien plaukus tiesinaus su keratinu ir gerokai nutrumpino . Kaip visada po gimdymo ziaurei slenka

Gal tavo is saves juodos? nes mano, kai galai sviesus, tas dazymas/laminavimas oho kaip gerai. Juodos, riestos, net dazytis nereik, nebent jau ten vakarui.

Kiek tau laiko keratinas? eisiu kita savaite ir as, nuo praeito praejo 8 men.tai jau puciasi, siausiasi.

Atsakyti

Ar praejo 😁?

atsimenu kai mama dares lupas , tai irgi kelias dienas nesirode darbe 😂

Praėjo per pora dienų. jau ir šašiukai nusilupo. Vaikštau visa graži.  :rolleyes: 

A man tai nieko visai buvo, tos lupos tokios, aisku, patine, ryskios, bet nebaisiai. A kodel kreiva? isryskino asimetrija?

Ne, asimetrijos pas mane nėra. Bet kažkaip keistai ištino - dešinė pusė gerokai labiau atsikišus buvo, nei kad kairė. 

Atsakyti

A man tai nieko visai buvo, tos lupos tokios, aisku, patine, ryskios, bet nebaisiai. A kodel kreiva? isryskino asimetrija?

Gal tavo is saves juodos? nes mano, kai galai sviesus, tas dazymas/laminavimas oho kaip gerai. Juodos, riestos, net dazytis nereik, nebent jau ten vakarui.

Kiek tau laiko keratinas? eisiu kita savaite ir as, nuo praeito praejo 8 men.tai jau puciasi, siausiasi.

Ne nejuodos , retkarciais nusidazau kai antakius dazo . Nes kad ir su permanentu bet man vis reik padazyt antakius , visai kitaip atrodo !

keratinas dabar atlaike mazdaug 8 men gal 7,5 tiksliai nepamenu kada dariausi , bet zinau kad nubegau iskart nustojus maitint 😁

o pries nestuma tai man dar ilgiau islaimydavo , nes kuo ilgiau daraisi tuo ilgiau ir laikos . As labai patenkinta 👍

ir lazeriu nereikalingus plaukus ipusejau naikint , pasinaudojau rekomendacijom tai ir labai dziaugiuos . Jau pazastys tai geriu geris

Atsakyti
Sveikos.

Kazkaip neturiu laiko parasyti. Zodziu, kuo vaikai didesni, tuo daugiau reikalu😁 O as galvojau kitaip bus. Kiekvienas nori demesio, pasikalbeti, pasitarti ir t.t. Zodziu, isisukau i maratona nuo rugsejo. Uzpraeita savaite gimnastikos varzybos buvo. Kaliningradieciai buvo atvaziave. Mano bernas I vieta laimejo. O praeita sestadieni klaipedieciai vare i Kaliningrada su nakvyne. Sekmadieni varzybos vyko. II vieta parsiveze. Dabar ruosiasi LT Cempionatui Lapkricio gale. Tai kazkaip vis sportinem nuotaikom gyvenam. Dar visokiu kitu reikalu pilna.

gaily - smagu del mergaites👏

Po lupu permanento man tolygiai lupos buvo patinusios. Tik tiek, kad greit patinimas praejo. Uztat pamaciau, kaip baisia su pripustom lupom atrodyciau. Klaikuma🙄

Rasytee rase apie plauku salinima, tai pasigirsiu. Ilgai galvodama ir atsiliepimus skaitydama, nusprendziau nusipirkti Philips Lumea fotoepiliatoriu. Nu blem, as patenkinta! Jau po 2 proceduros ant koju ir ranku plauku minimaliai ataigo. Labai mazai! Pazastyse pas mane ir buvo keli plaukai, tad nesunkiai issinaikino. Bikinis pasiduoda sunkiau. Vietomis yra, vietomis nera plauku. Bet as dariausi dar tik 2 proceduras! Manau, tikrai isnaikinsiu po 5-6procesuru👌 Mokejau 430eu (su nuolaida). Apseis man zymiai pigiau, nei salone darytis. O ir palaikomasias proceduras galesiu darytis kada panoresiu. Dar ir vyrui isnaikinsim augmenija kur nereikia😁😎
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 30 spalio 2018 - 21:22