Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Nesu bandžius, bet norėčiau. Reikės prieš atostogas pasidairyt tokios procedūros.

Atsakyti

As tai vien nedazyciau, bet kartu ir chemiskai uzriesciau. Efektas matytu nuotrauku labai ispudingas (palyginus kaip pries atrodo). Ir maziau darbo kasdien :D

Atsakyti
Laba 4u.gif

Tai jaučiu reiks išbandyt. Kažkada mama man sakė, kad nutrupės biggrin.gif Gal taip ir bždavo prieš 30-40 metų....
Atsakyti

Esu darius ta rietimo/dazymo procedura pries vienas atostogas, man tai super. Labai paryskina akis, tas blakstienu riestumas taip "atveria" jas, labai patogu, kai nenori dazytis tusu.

Katee, kaip atsventet?

Turejom tokias jaukias mini atostogas Palangoj, koks oras mums nuskilo, tai neturiu zodziu.

Grizom, tai nuo pirmos dienos problemos/sprestini klausimai uzgriuvo, kad keliai sulinko. Nuzliumbiau gerai vakar.

Bet kaip sakoma, viskas praeina...

Labu.

Atsakyti
Sveikos.

Blueta, atsidurem Anyksciuose. Beje, su vaikais. Nebuvo kam palikti juos si karta. Taip neplanuotai kartu vaziavom. Bet labai labai smagiai pasibuvom! Su vyru tiesiog papietavom dviese.
Nesu buvusi Anyksciu kraste. Kaip ten grazu! Ir vaikams veiklos yra👌Paemem nameli, ten grizdavom miegoti. O siaip maldavames visas dienas, nuo ryto iki vakaro.
Aplankem Laju Taka, Puntuko akmeni, Basakoju taka (patiko ir mums ir vaikams👌), Labirintu parka, Siauruko Sanaja stoti (man ten patiko labiausiai), vazinejomes senu traukiniu, aplankem muzieju, zaidem ir pramogavom XIII amziaus Pramogu komplekse (vyrams mano patiko😄). Na, ir siaip, po apylinkes vazinejomes.
Grizdami, uzsukom i Karpyne pavakarieniauti. Tai toks musu savaitgalis. Oras buvo pasakiskas😍

Ikeliau foto.

Blueta, uz stresa 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 12 rugsėjo 2018 - 07:44

Blueta  :4u:​ 

Atsakyti

Nu va ėmiau ir nusipirkau kuponą LVL treatment + tint. Prieš atostogas pasidarysiu.

Kiek laiko efektas matosi?

Atsakyti
Labas 4u.gif

Blueta 4u.gif
Man dabar sunkus metas. Bet bandau save įtikinti, kad tai tik smulkmenos. Bandau sau sakyti, kad praeis laikas, atrodys viskas juokas.

Terezza, o, išbandysi. Aš šeštadienį einu plaukų spalvą atgaivint. Tada užsirašysiu ir antakiams su blakstienom. Dar ten pasikalbėsiu su meistre. (Aš beje, vis dar į tą patį saloną vaikštau, kur ir tau lyg kažkada rekomendavau biggrin.gif ) A, ir manau, kad man raityt jų nereiks. Maniškės ilgos ir užsiraitę sakyčiau...
Papildyta:
Ai, dar apie Anykščius- labai smagu su vaikais vasarą nusileisti nuo kalno su "rogutėm". Ten tokios kaip mašinytės ant bėgių. Tikrai smagu. mirksiukas.gif
Atsakyti

QUOTE(Fėja* @ 2018 09 11, 15:15)
Laba dienikė 4u.gif

Mano viena pažįstama man rekomenduoja nusidažyti blakstienas chemiškai (na, su antakiais kai einu). Sako, kad nieko nenukentės nuo to, galiu nebijot. O patogumas nisusvietnas biggrin.gif  Niekad nebandžiau, o jūs?

As daziau kartu su laminavimu, tai man lb patiko, nesidaziau tuo metu, nes buvo tamsios ir riestos smile.gif

Terezza, man sake iki 2 men laikosi, bet tiek gal ne, koki menesi graziauskas efektas buvo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gaily: 12 rugsėjo 2018 - 23:57
Gaily, o po mėnesio vėl daraisi? Ir nenuskursta, nenusilpsta jos?

Laba 4u.gif
Atsakyti

Liuks, kaip tik kelione truks menesi, tai kad per ta laika atlaikytu, butu pats tas. O namie galiu ir tusu tepliotis.

 

Tuo paciu dar kirpimui kupona nusipirkau. Ir gelini pedikiura pasidarysiu. Dar spalio pradzioj atvaziuoja mergaite is Lt, tai permaneta atnaujins. Atostogaut isvaziuosiu visa pupa uoga :D

 

Feja, as tada labai patenkinta kirpimu buvau. :4u:

 

Ai, dar Harpija sterilizacijai uzrasiau uz poros savaiciu.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Terezza: 13 rugsėjo 2018 - 08:03

Man blakstienu rietimas laikesi kokias 6 savaites. Kai nesidazai tusu tai viskas ok, bet kai norisi vakarui biski tas blakstienas papildomai tusu padazyt, tai per ta riestuma neimanoma buvo, voka tepliojo.

 Blakstienom tikrai nepakenke ta procedura. Maniskes baltais galais, tai tikrai labai matesi efektas, kai nudaze.

Aciu uz balionus.

Labs.

Atsakyti