Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Bet gal jei tai būtų mano mama/tėtis manau lengviau būtų, ar bent tokios atmetimo reakcijos nebūtų,nes kaip sakai - artimiausi žmonės... Mano atveju - tai visiškai svetimas žmogus, su savo man svetimais įpročiais, kurie anaiptol nedžiuginantys... ką jaučiu - visišką abejingumą. Negražu ir gėda taip sakyt, bet taip yra.  :huh2:​ 

sunku. O vyras kaip? jam tai tevas. Padeda?

Atsakyti

sunku. O vyras kaip? jam tai tevas. Padeda?

Žinai, lengviau, kai apie tai daug nekalbi ir negalvoji.  :) 

Padeda, žinoma, jam viskas atrodo daug paprasčiau, nei man,nes kaip ir sakai - tėvas, jis prie jo įpratęs.

Atsakyti
Gal kuri dares keratina plaukams? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gaily @ 2018 08 08, 10:16)
Nusiblondinau vakar plaukus  biggrin.gif

Gaily, atu pasirodei, kaip atrodai daba? Keratininsies, gražinsies, jau bais smalsu man paSdarė bigsmile.gif

Labas iš ketvirtadienio ryto biggrin.gif
Atsakyti
Mano didžiajai mergytei vakar prasidėjo pirmasis jos gyvenimo ciklas. Tai vakar abi mergaitiškai bendavom bendravom bendravom biggrin.gif Atrodo, kad viską jau žino, kad viskas lyg ir aišku, ale kai tai atsitiko vėl klausimų daug iškilo. O man man toks rūpestis, kaip ji jaučiasi, ar nėr kokių skausmų ir pnš....
Ir MB įsijungė į šį reikalą- į jos ir mano mobilius įdiegė programėlę žymėjimui biggrin.gif Tai mano mobiliam dabar dvi tokio tipo programėlės smile.gif
Žodžiu, mano vaikui naujas etapas prasidėjo....
Atsakyti
QUOTE(Fėja* @ 2018 09 06, 06:04)
Gaily, atu pasirodei, kaip atrodai daba? Keratininsies, gražinsies, jau bais smalsu man paSdarė bigsmile.gif

Labas iš ketvirtadienio ryto biggrin.gif

Nieks neprase biggrin.gif

Kiek metu vyresnelei? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gaily: 06 rugsėjo 2018 - 07:00

Kazkaip nelabai norejus buciau, kad mano tetis i tokius reikalus jungtusi....

Labas rytas.

Atsakyti
QUOTE(gaily @ 2018 09 06, 07:59)
Nieks neprase  biggrin.gif

Kiek metu vyresnelei? smile.gif

Tai suSmylėk, paSrodyk biggrin.gif

Apie gruodį jao bus 13 metų

QUOTE(Terezza @ 2018 09 06, 09:28)
<p>Kazkaip nelabai norejus buciau, kad mano tetis i tokius reikalus jungtusi....
</p><p></p><p>Labas rytas.
</p>

Tai tu taip kaip tau atrodė darei.
Dukra pasikvietė mane. Mes ten susitvarkėm abi, pasitarėm, kaip ką. O tada ji nuėjo pas tėvą ir pasakė - tėvai, aš jau ne vaikas biggrin.gif Pasisakė pati. Tai dar ir pakalbėjom, kad fiziologiškai gaunasi, kad jau galės turėti vaikų, tai taip, bet psichologiškai dar ilgai vaiku bus. Tėvas sakė jai, kad ir dabar jis vis dar jaučiasi vaiku kartais biggrin.gif Nori sūpynių visokių žaidimų ... užeina, žo. Tai pasijuokėm.
Atsakyti

Tai suSmylėk, paSrodyk biggrin.gif

Apie gruodį jao bus 13 metų

Tai tu taip kaip tau atrodė darei.
Dukra pasikvietė mane. Mes ten susitvarkėm abi, pasitarėm, kaip ką. O tada ji nuėjo pas tėvą ir pasakė - tėvai, aš jau ne vaikas biggrin.gifPasisakė pati. Tai dar ir pakalbėjom, kad fiziologiškai gaunasi, kad jau galės turėti vaikų, tai taip, bet psichologiškai dar ilgai vaiku bus. Tėvas sakė jai, kad ir dabar jis vis dar jaučiasi vaiku kartais biggrin.gifNori sūpynių visokių žaidimų ... užeina, žo. Tai pasijuokėm.

O buvot apie tai kalbeja anksciau?

Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2018 09 06, 16:07)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Fėja*" data-cid="72196391" data-time="1536219661"><div><p>Tai suSmylėk, paSrodyk vartotojo įkelta nuotrauka

Apie gruodį jao bus 13 metų

Tai tu taip kaip tau atrodė darei.
Dukra pasikvietė mane. Mes ten susitvarkėm abi, pasitarėm, kaip ką. O tada ji nuėjo pas tėvą ir pasakė - tėvai, aš jau ne vaikas vartotojo įkelta nuotraukaPasisakė pati. Tai dar ir pakalbėjom, kad fiziologiškai gaunasi, kad jau galės turėti vaikų, tai taip, bet psichologiškai dar ilgai vaiku bus. Tėvas sakė jai, kad ir dabar jis vis dar jaučiasi vaiku kartais vartotojo įkelta nuotraukaNori sūpynių visokių žaidimų ... užeina, žo. Tai pasijuokėm.</p></div></blockquote><p>O buvot apie tai kalbeja anksciau?</p>

Buvom, Rasytee. Mes visos trys jei išeina kalba tai ir aptariam viską. Mažoji mano žino irgi.
Bet mokykloj irgi buvo lytinio švietimo valandėlių.
Atsakyti
Laba dienikė 4u.gif

Mano viena pažįstama man rekomenduoja nusidažyti blakstienas chemiškai (na, su antakiais kai einu). Sako, kad nieko nenukentės nuo to, galiu nebijot. O patogumas nisusvietnas biggrin.gif Niekad nebandžiau, o jūs?
Atsakyti

Laba dienikė 4u.gif

Mano viena pažįstama man rekomenduoja nusidažyti blakstienas chemiškai (na, su antakiais kai einu). Sako, kad nieko nenukentės nuo to, galiu nebijot. O patogumas nisusvietnas biggrin.gifNiekad nebandžiau, o jūs?

Laba laba,

esu kelis kart daziusis , aisku geriau , tamsesnes , bet as vistiek dazausi

Atsakyti