Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

As tai kazkaip nuo tu grafiku nelabai ir pailsejau. Nes visa birzeli (apart 10 dienu, kai i TR buvom isvyke), lanke gimnastika. Paskui ta stovykla krepsinio. Ir visa rugpjuti krepsinio treneruotes, kiekviena diena. Penktadienis-sekmadienis laisvi. Net 2 trenkes per diena! Pirma trenke 10.00, kita 14.30. Tai tik spek suktis.

drugelis. - smagu, kad parasei. Ir del darbelio smagu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 04 rugsėjo 2018 - 15:34

 

 

nusprendziau jau grysti i sporta 🙄 na manau metus visa savo laika atidaviau mazei , dabar pi truputi jo galiu skirti ir sau

 

Nemažai paaukojai, aš grįžau po trijų mėnesių.  :D Šįkart nežinia kaip bus.

 

Drugeli, kaip tavo riešas?

 

 

Šiandien suleido man pirmą progesterono injekciją, įspėjo, kad gali būti skausminga prieš pat suleidžiant. Ai, galvoju pakentėsiu, tikrai neskaudės. Oi brolyti, atsiimu visus žodžius.  :unsure:

Atsakyti

Sveikos,

Taigi, ir aš sveikinu visas su naujais mokslo metais, kam prasidės rutina, kam laisvė - svarbu, kad būtų gerai  :D 

Man tai menkas džiaugsmas, vos sudėlioju savo darbus, o dar prasidės mažei dailės pamokos, baleto repeticijos - kol kas sunkiai suvokiama, kaip reiks visur suvežioti...  :huh2: Gerai, kad vyresnė pati visur nuvažiuoja - bet jau laiko tas atima... Kada persikraustėm į rajoną, tai iki būrelių pačiai nuvažiuoti gaunasi apie 45min į vieną pusę, laiko gaišatis...

Rasytee - pavydžiu Kretos, būtinai pasiimkit automobilį, bent kelioms dienoms, verta pamatyti Kretos daugiau, nei tik viešbučio teritoriją.  :wub:  :wub: 

8p.m - panašiai su riešu, saugau, mankštinu - tiesiog silpna vieta, bet susigyvenau su tuo, svarbiausia, nors ir nedideliais krūviais, bet grot galiu. 

Atsakyti

Zinok as ir dziaugiuosi 😁 vaikai to nezino.... 😁

Siandien uzsisakem kelione i Kreta 😎 menesio gale dar truputi pasilepinsim.

nusprendziau jau grysti i sporta 🙄 na manau metus visa savo laika atidaviau mazei , dabar pi truputi jo galiu skirti ir sau

mhm, as saviskiams irgi nedeklaravau :D

su vaikais? kaip su pamokom bus? siaip tai faina. 

Geras sprendimas. Ir tikrai, GALI slirti sau laiko, nesijausdama kalta.

Drugeli, tiesa, kaip jusu tas bendras gyvenimas su uosviu ( parasei "issikelem i rajona-prisiminiau)?

Mes su maze i pajuri atvarom ketvirtadieni, ilgam savaitgaliui. Ora zada gera, tikimes bent. Katee, gal kavos noretum susibegt koki penkt? ar sestadieni?

Atsakyti

Ai, tu gi sakei, vestuviu metines, tai turbut turit planu. Pamirsus buvau.

Sveikinimai!!!

Atsakyti
QUOTE(Blueta @ 2018 09 04, 19:26)
Katee, gal kavos noretum susibegt koki penkt? ar sestadieni?</p>

Oi, Blueta, mielai! Bet jauciu, varysim su vyru i Druskininkus (dabar sedziu bookinge). Dviese. Vestuviu metiniu proga.
Papildyta:
QUOTE(Blueta @ 2018 09 04, 19:32)
<p></p><p>Ai, tu gi sakei, vestuviu metines, tai turbut turit planu. Pamirsus buvau.</p><p>Sveikinimai!!!</p>

Jo, kazka veiksime tikrai. Taip nusprendem. Vyras sako, gal tiesiog tevus pakviesti vakarienei Klaipedoje. O as linkusi kazkur isvaziuoti. Nemegstu as tu stalu😎
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 04 rugsėjo 2018 - 18:09

Oi, Blueta, mielai! Bet jauciu, varysim su vyru i Druskininkus (dabar sedziu bookinge). Dviese. Vestuviu metiniu proga.

 nusipelnet. Mes visad per metines dviese dingstam, jei negalim kur ilgiau, tai bent kur graziai, ramiai papietaut.

Atsakyti

 Vyras sako, gal tiesiog tevus pakviesti vakarienei Klaipedoje. O as linkusi kazkur isvaziuoti. Nemegstu as tu stalu😎

pritariu tau, islekit. Ne tevu svente.

Atsakyti
Dekui uz sveikinimus!
Atsakyti

Katee, sveikinimai metinių proga!!  Aš irgi už tai, kad kažkur išlėkt...  :4u: 

Blueta - pati turi patirtį su tuom, kiek pamenu, todėl, manau, numanai, kad didelio džiaugsmo nėra. Tik mes jokio pasirinkimo kito neturim, stengiuos atsiriboti tiesiog, mažai namuose būnu, o kai būnu - užsiimu savais reikalais. 

Atsakyti

Blueta - pati turi patirtį su tuom, kiek pamenu, todėl, manau, numanai, kad didelio džiaugsmo nėra. Tik mes jokio pasirinkimo kito neturim, stengiuos atsiriboti tiesiog, mažai namuose būnu, o kai būnu - užsiimu savais reikalais. 

Tikiu, kad sunku. Mano patirtis buvo tik su savo tevais, tai buvo labai skaudu ir jautru, atsiribot negalejau anikaip, nes tai mano artimiausi zmones.

Atsakyti

Tikiu, kad sunku. Mano patirtis buvo tik su savo tevais, tai buvo labai skaudu ir jautru, atsiribot negalejau anikaip, nes tai mano artimiausi zmones.

Bet gal jei tai būtų mano mama/tėtis manau lengviau būtų, ar bent tokios atmetimo reakcijos nebūtų,nes kaip sakai - artimiausi žmonės... Mano atveju - tai visiškai svetimas žmogus, su savo man svetimais įpročiais, kurie anaiptol nedžiuginantys... ką jaučiu - visišką abejingumą. Negražu ir gėda taip sakyt, bet taip yra.  :huh2:​ 

Atsakyti