Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Katee grazinasi, o man bomzauti noras. T.y. i patogius rubus susisupti, nesidazyt ir namie tunoti :hmm:  

:D Man uzeina karts nuo karto. Tada uzsirasau visur, kur imanoma ir einu :D Tas ziema dazniausiai buna :D

Labas rytas.

Dvyniai dar miega. Mazylis darze. As vafles kepu vaikams.

Atsakyti

Rasytee, bet paskui tie plaukai gal silpnesni, plonesni atauga?

Atsakyti

Rasytee, bet paskui tie plaukai gal silpnesni, plonesni atauga?

Man tikrai ne , ataugo viskas kaip buve , tokias lopais vis pildesi  :D 

Atsakyti
Tigriau, puikūs pokyčiai!

Labas! Mano tel rodo real feel -31, rimtai čia?!

Katee, kokias ten vafles kepi smile.gif))) vaflius smile.gif)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gaily: 05 sausio 2017 - 10:00

Ti

Labas! Mano tel rodo real feel -31, rimtai čia?!

Katee, kokias ten vafles kepi smile.gif))) vaflius smile.gif)

:bijau2: Klaipedoj buvo ryte -9C.

:lol:

Atsakyti

Sveikos! Grįžau. Bliaaa, kaip šalta. Skirtumas per 40 laipsnių, tai adaptacijos reik 😃

 

Katee, aš dariausi su Aleksandritu prieš kokius gal 5 metus, pažastis ir bikini. Reikėjo 5 ar 6 kartų ( 6 sav.intervalu maždaug), dabar darausi kartą metuose profilaktiškai.

man išnaikino absol visus juodus. Kartais atauga keli balti pūkeliai, kurie nesimato, nebent įdegus oda, tai prieš saulę pamatau. Patogumas neišpasakytas, procedūra verta kiekvieno cento, labai ja džiagiuos.

skausminga, nusiteik, kad teks pasikankint.  Dukra pasidare jau virš 10 procedūrų, bet jai dar vis auga, jaunesniam amžiuj sunkiau sunaikint tuos plaukelius. Be to, ji gerokai plaukuotesnė, nes tamsiaplaukė. 

 

Rasyt, o tau su Aleksandritu darė? Kad sakai ataugo 🤔

 

Katee, pradėk, jei gali anksčiau, kad iki deginimosi sezono spetum pasidaryt 6 proc.,nes ant įdegusios odos neima tų plaukų, degintis negalima.

 Terezza, atsimenu irgi darėsi. Kaži, ar jai išnaikino.🤔

Atsakyti

Taip, Blueta, as ir noriu dabar pradeti, nes sake, kad degintis nei iki nei po proceduros negalima. Kainele tai didele, blecha. Ir jei, kaip tavo dukrai, 10 proceduru reiketu, tai nu naciort :D Bet galvoju, neturetu taip buti. O ir patogumas neispasakytas, isivaizduoju!

Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Maniškis nuvežė vaikus į mokyklą,pats į gym'ą,o aš su kava čia.

Eisiu maudytis,galvą plaut.
Šaltoka ir pas mus,bet labai gražus ir saulėtas rytas.Aplomai labai gražus ruduo čia buvo ir žiema wub.gif be didelių vėjų ir lietų,kaip įprasta.

Ryt jau penktadienis bigsmile.gif Super bigsmile.gif Šeštadienį važiuoju antakius daryti.Nerimauju truputi rolleyes.gif

Panos,taip ir neatsakėt ką manot apie hialiurono injekcijas? ax.gif labai įdomi jūsų nuomonė ax.gif Ar bandėt kuri?Noriu išlyginti kaktoje,tą 'pykčio' raukšlę biggrin.gif nuo raukimosi saulėje lb išryškėja unsure.gif Nors ir dažnai nuo saulės akinius nešioju,bet vistiek....

8PM,man irgi būna tokių momentų......bet praeina....ir tau to linkiu kuo greičiau mirksiukas.gif

BLUETA,nesušalkit mirksiukas.gif Kaip vyro sveikata?😉Tikiuos viskas praeity...😚
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Anila*: 05 sausio 2017 - 11:06

Anila - as tai nesidariau nieko panasaus, tai ir komemtuoti negaliu.   Pas mane yra horizontalios rauksles kaktoje. Nera ryskios, bet matosi. Labai nepatinka man. Tik tokias, mimikos rauksles, nepildo haliuronu. Tik gilias rauksles. Jau domiejausi. Pasiule biorevitalizacija. As ja dariausi anksciau. Dar iki domiejimosi del siu kaktos rauksliu. Nepasakyciau, kad efektas wow. Mezoterapija man net efektyvesne pasirode. Nors... dariausi tik viena karta. O reikia lyg kursa pasidaryti. Dar prp tiktu mano atveju.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 05 sausio 2017 - 11:20

As tikrai nezinau su kokiu dare , gal kitokiu , kad ataugo

Atsakyti

Man kaip zyrafai tik dabar dasilo. Gi nereikes is karto visos sumos pakloti uz ta plauku salinima. Ten gi pertraukos 4-6sav. Tai taip nesijaus :D

Atsakyti

Labas  :angel2: 

Kaip gyvenate?

Sveikinu visas su naujais metais, linkiu produktyviu ir sekmingu 2017  :bigsmile: 

Rasyte jusu seimai atskiri sveikinimai su pagausejimu!!!  :soske: 

Mes vakar grizom. Vesoka cia visai. Suba teko traukt  :D 

Atsakyti