Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Ajna sau, kaip faina, 8.pm wub.gif wub.gif
Gaila, kad tau taip su maistu, na, gal yra tame pliusų, kad su tais keliais produktais svorio nepriaugsi tongue.gif
Bet man visgi gaila, kad bloga negera tau buvo ir yra. Tikiuosi, kad susinormalizuos tie reikalai.
Man asmeniškai visame nėštume baisiausias dalykas buvo tas blogumas. Ir labiausiai atbaidė nuo antrojo karto, bet pasirįžau, ką darysi.... O antras kartas buvo dar baisesnis.
Atsakyti

 Data vasario vidury, bet ziuresim kaip bus.

Ooooo, bus dovanele Valentinkei :D

Tai dabar dasusto, kodel anoj temoj sakei, jog tavo mergicka dideliu pilvu dyvijos :)

nes galvojau, nu cia dabar, kur jau ten tas tavo pilvas :D

Atsakyti

Gaila, kad tau taip su maistu, na, gal yra tame pliusų, kad su tais keliais produktais svorio nepriaugsi tongue.gif
Bet man visgi gaila, kad bloga negera tau buvo ir yra. Tikiuosi, kad susinormalizuos tie reikalai.
Man asmeniškai visame nėštume baisiausias dalykas buvo tas blogumas. Ir labiausiai atbaidė nuo antrojo karto, bet pasirįžau, ką darysi.... O antras kartas buvo dar baisesnis.

 

Nu ner gerai tas nepriaugimas, mano riebalus skaido kunas, vietoj angliavandeniu. Tai verciu save valgyt.

 

Viskas gerai, kas praeina :ax: Man irgi sitas nestumas blogiau (nors ir pirmas ne dovana buvo), bet vat ner nestumai pas mane lengvi. Zo, pavydziu toms kur kaip plunksneles laimingos laigo, nei bloga joms, zydi tiesiog :sleep:

Ooooo, bus dovanele Valentinkei :D

 

Tai dabar dasusto, kodel anoj temoj sakei, jog tavo mergicka dideliu pilvu dyvijos :)

nes galvojau, nu cia dabar, kur jau ten tas tavo pilvas :D

 

Nu, grynai Valentinkei. Bet gal ne :lol:

 

Ai tai ji dyvijos kai 8 savaites tebuvo. Labai jau didelis jai atrode :D  Dabar tai sako, kad vaikas auga :B

 

 

Atsakyti
8pm, o ką tu galėjai ir dabar gali valgyt? Kokie tie keli produktai?
Atsakyti

8 p.m man ir atrodo , kad vaiku klausimas pas tave uzdarytas 😁

nieko blogumai praeis 🌷

kaip tik su sunum ka tik pasnekejom , kad pries metus as jau vos ridenausi 😁 jau toks pilvuzas didelis buvo ir kasdien laukiau GAL JAU 😁

Atsakyti
8pm, tai nieko nuostabaus, kad visi galvojo, jog tema apie vaikus uzdaryta pas jus. Nes dukra sunkaus charakterio. Daug reikia kantrybes ir pan. Jau kai pasakoji apie ta nora/nenora rubus detis ir pan., tikrai atrodo isproteti galima. Bet...
Zodziu, nenustebau. Nes pas mane panasiai buvo. Kas mate kaip dvynukus sunkiai auginau, galvojo, jokiu budu daugiau vaiku nenoresiu 🙂 O cia bac, ir trecias yr😎 Net mano tetis uz galvos buvo susiemes, kai suzinojo, kad trecio laukiuosi😄 Para laiko tylejo😂
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 23 rugpjūčio 2018 - 21:49

Pabėgau namo, nes staigiai užklupo a la peršalimo požymiai. Guliu lovoj su vilnonėm kojinėm  :D

 

Fėja, galiu valgyti avietes, apelsinus, rūgščius obuolius ir beveik viskas. Visa kita nuo dienos priklauso, ar galėsiu nuryti makaronus, sūrį, jogurtą. Mėsa išbraukta kardinaliai iš sąrašo.

 

Dėl vaikų uždarymo, tai jo, dauguma matyt taip mąstė dėl dukros ir jos nelengvo auginimo, plius mano mokslai, darbai ir viskas įsuko. Bet dabar gerai tas skirtumas, pupa protingesnė, labai pagalbi, supratingesnė. Aišku su rūbais toliau problemos, bet bent voliojimųsi ant grindų neliko ir plaukai visad gražiai sutvarkyti.  :D Sprogimų irgi žymiai sumažėjo. 

 

 

 

 

 

 

 

Atsakyti

Siandien Drugeli buvau sutikus , pasilabinom ir tik nuejus prisiminiau , kad reikejo pakviest cia 🤦♀

Atsakyti

Siandien Drugeli buvau sutikus , pasilabinom ir tik nuejus prisiminiau , kad reikejo pakviest cia 🤦♀

 

Aš jai rašiau per FB seniau, tai žino  :mirksiukas:

Atsakyti

Ojej, koks skurdus racionas, 8.p.m., aina sau. Tai turbut, svoris ne auga, o krenta? o kodel taip nieko valgyt negali, kas daros?

Rasyte, uzdaret sezona Palangoj? tai ka, paskutine vasaros savaite :( sestadieni vaikams svente mokykloj.

nuostabi vasara praleke akimirksniu.

Sian studente isvare nardyt su baltaisiais rykliais.  :bijau2:  :fool: 

Labu.

Atsakyti
QUOTE(Blueta @ 2018 08 21, 17:03)
vis einam i koncertus Botanikos sode, sian va i Rhye, pirmad.i Mamontovo, faina labai.</p><p>Nepaprastas metas vasara, ilgi silti vakarai.

Taip pavydziu Mamontovo, labai norejau, bet ligoninej esam ;) nu kita vasara gal biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(8 p.m. @ 2018 08 23, 16:13)

15 savaiciu, ir dabar jauciuos geriau (pradzia buvo nelengva), tik su maistu toliau liko problemos. valgau praktiskai tik kelis produktus ir tiek. Big Sis labai laiminga, dar nezino lyties, atskleisim tik kita penktadieni jai, kad bus sese (jos ir norejo). O suzinojo ta diena po balionu ir fotkinimo (nesakiau, kas uzrasyta, o ji tingi skaityt tai patiejo, ka pasakiau). Data vasario vidury, bet ziuresim kaip bus.</p>


Sveikinu, kokios naujienos wub.gif
Atsakyti

Gaily, bus dar tu koncu, sveikit  :4u:​ 

Atsakyti