Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Almost, toki pirkau. Atsiliepimai geri, o ir pazistami turi, labai patenkinti.

Vakar sesuo buvo atvaziavus. Grizo i LT. Bet tuoj vel isvaziuos. Mokslus baige, dabar istojo i Magistratura, toliau i Doktorantura stos. Tokia suaugusi jau pasirode, o atrodo visai neseniai ja vezime po parka veziojau🙂

Atrodo gražiai, daugiau nieko neišmanau  :D 

Aš su broliu kai susitikus buvau, tai irgi jis man toks išaugęs pasirodė.. Aišku - nėr ko labai norėt, nes aš išvažiavau kai jam nei 10m nebuvo. Tai kur nebus išaugęs  :) 

Ką studijuoja Tavo sesė?

Dėkui  :4u:

Plaukai tikrai labai atsigavo. Sesuo trumpino galus čia kurią dieną, tai sako toks vaizdas, kad plaukų pas tave dvigubai  :bigsmile:

Tattoo meistras net i profilio nuotrauką mano feniksą įsidėjo  :rolleyes:

Viskas piešta iš rankos, tai antros tokios pat nebus.

Aha, bet tikrai labai daug atrodo. Geri vitaminus kokius ar ką darai?  :)  

Tas super irgi  :)​ 

Atsakyti
QUOTE(Almost. @ 2018 08 22, 12:46)
Ką studijuoja Tavo sesė?

Biochemija.
Atsakyti

Aha, bet tikrai labai daug atrodo. Geri vitaminus kokius ar ką darai?  :)  

Jau turbūt trečius metus geriu MaxiHair. 

Atsakyti

Laba,

 

jau Terezzos kates tai be komentaru. Pavydas juodas :D

 

Katee, ir kaip tau puodas? As savojo ir toliau sekmingai nenaudoju.

 

O mano pupa jau mokslu pradejo, pirma diena testa gavo, dabar jau sunkius namu darbus kartu darom. mokyklos lygis gan stiprus pagal uzduotis. Matematika tai staigiai susigaude, bet skaitymui uztrukom, o kol dar atsakymus i klausimus surase pati :mega_shok: Dar keliu anksti, tai vakar gailiai klause ar savaitgali gales ilgiau pamiegoti  :heart: 

 

Nu o pabaigai :nail:

 

[attachment=256289:Collage 2018-08-06 18_43_03.jpg]

 

 

Atsakyti

Eina sau, didžiausi sveikinimai jūsų šeimai, 8pm  :wub:  :wub:  :wub:  :4u:  :4u: 

Atsakyti
8pm - sveikinimai dideliausi!❤

Puoda dar tik kelis kartus naudojau. Reikia isigilinti man labiau i instrukcija. Tik laiko vis pritruksta.
Atsakyti

Kokios naujienos, 8.p.m.! sveikinimu glebys!!!  :wub:  :oro_buckis:​ 

Atsakyti

Almost, viskas kaip ir neblogai. 

Dukros irgi ok. Vyriausioji savo "klumpese", patinka jai jos darbas, boso ant galvos ner ( Svedijoj sedi, tai tik telefu pasneka/atsiskaito), studente vis dar Indonezijoj, dabar kaip tik Lombok saloj kur nuolat zemes drebejimai ( per pora savaiciu 3 trys , ana savaite 7 balu buvo, tai biski strioko turejo. Zo, gadina man nervus. :D

Atsakyti

8pm, sveikinimai dideliausi  :4u:  :4u:  :4u:​ 

Atsakyti

Wow kokios naujienos 😍

kiek savaiciu?

kaip jautiesi?

Atsakyti
Labas 4u.gif

8pm, sveikinu wub.gif wub.gif wub.gif
Jau žmogeliukas nemažas bigsmile.gif
Kaip smaguuuu clap_1.gif heart.gif

Papasakok, kaip jauteisi pradžioj, kaip jauties dabar, kada numatomas gimdymas bigsmile.gif Kaip Big Sis jaučiasi laukime bigsmile.gif wub.gif Kada ji sužinojo?tada kada balioniukus gavo, ar anksčiau?
Atsakyti

Wow kokios naujienos 😍

 

kiek savaiciu?

kaip jautiesi?

 

 

Labas 4u.gif

8pm, sveikinu wub.gifwub.gifwub.gif
Jau žmogeliukas nemažas bigsmile.gif
Kaip smaguuuu clap_1.gifheart.gif

Papasakok, kaip jauteisi pradžioj, kaip jauties dabar, kada numatomas gimdymas bigsmile.gifKaip Big Sis jaučiasi laukime bigsmile.gifwub.gifKada ji sužinojo?tada kada balioniukus gavo, ar anksčiau?

 


15 savaiciu, ir dabar jauciuos geriau (pradzia buvo nelengva), tik su maistu toliau liko problemos. valgau praktiskai tik kelis produktus ir tiek. Big Sis labai laiminga, dar nezino lyties, atskleisim tik kita penktadieni jai, kad bus sese (jos ir norejo). O suzinojo ta diena po balionu ir fotkinimo (nesakiau, kas uzrasyta, o ji tingi skaityt tai patiejo, ka pasakiau). Data vasario vidury, bet ziuresim kaip bus.

 

 

Ir aciu merginos. Visi seimoj labai laimingi, nes galvojo, kad mes (tiksliau kazkodel as) su vaikais uzrisom reikala :D

 

 

Siryt namu darbus darem, nes pupa prisimaste, kad nors niekur neuzsirasius dar kazkokius papildomus reikejo padaryti :dry2: :frusty:

Atsakyti