Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

QUOTE(Blueta @ 2018 08 21, 13:45)
<p>Kaip tavo berniokeliai mokyklai pasiruose?  </p><p></p><p>Dieve, vasara i pabaiga....sitokio gerumo vasaros neatsimenu per savo pem metu smile.gif</p><p></p><p>Labu.</p>

Bernai pasiruose, kas liecia apranga, mokyklines priemones, kuprines ir pan. Bet siaip jie visiskai nenori i mokykla ir svarbiausia, kad net nebando tai slepti🙄 Ir mazylis i darza nenori. Kur nores, kai duodasi su broliais ir ju vyresniais draugais iki isnaktu kaip paseles. Viskas jam idomu, visur su jais dalyvauja, pas vyresnius broliu draugus sveciuojasi😎
Bernai jau 2 savaites vaiksto i treniruotes. Reikia keltis 8.30 kiekviena diena. Tad jau po truputi pratinasi anksciau keltis, ir as kartu su jais. Paskui bus lengviau🙂

Jooo, vasara gera buvo ne tas zodis👌 Dabar 10 metu reikes bent panasios laukti, ko gero😁 Neapsakomai gera, kai vakarais iseini ir zinai, kad tau tikrai neprireiks jokio megztuko. Labai smagus silti vakarai buvo, be jokiu siurprizu, kaip, pvz., vejas, skvalas, lietus ir pan. 😍
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 21 rugpjūčio 2018 - 14:39

Mano irgi nenori. :D is rezimo issimuse absoliuciai, be 12 neuzmiega, be 10 neatsikelia :D

as pati 1-2 miegot ein :D

Jooo, vakarai nuostabus, vis einam i koncertus Botanikos sode, sian va i Rhye, pirmad.i Mamontovo, faina labai.

Nepaprastas metas vasara, ilgi silti vakarai.

Vakar buvom kine po zvaigzdem Valdovu rumu kieme. Prasidejes lietus vos neisvaike, tai aciudiev, kad nustojo greit :)

Atsakyti

Laba.
Man sunku vertinti tatuiruotes... dar tokio didumo... ant moters kuno. Bet atmetus mintis apie tatoo, pats piesinys grazus.
Katinai nerealus😍

 

Įkėliau šitą nuotrauką į kačių temą FB. Tai katės nepastebėtos liko. Visi pagyrimai tattoo  :D

 

Labas 4u.gif

Terezza, WAU. Drąsu, mano manymu. Piešinys tikrai gražus.
Jatau, kiek atkentėjai, jei sakai, kad tau skaudėjo. Tu lyg pakanti skausmui labai, tokią nuomonę aš susidarius, kai apie permanentą kalbėjot kažkada.
Tai dabar laiminga, patenkinta rezultatu?

 

Jo, aš irgi galvojau, kad esu pakanti skausmui. Dabar nebežinau.... :D  Nors meistras sakė, kad atlaikiau puikiai.

 

Man žiauriai blogai SM temas verčia. Lūžta pastiviai, kai į favoritus einau. Užknisa.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Terezza: 21 rugpjūčio 2018 - 17:21

Ir man luzineja. Is 10 karto atidaro kita tema. Uzknisa.

Atsakyti
Terezza, man tavo katytės tai wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif tam kadre Harpija į viršų žiūri, tai lyg į temą, kad feniksas pakils biggrin.gif

Gal būt sunkiai temas varto, nes puslapių jau beveik 500 temoj g.gif Gal apkrovimas gaunas didelis...? Nžn...
Man pvz, tai viskas normaliai. Niekas nelūžta. Naudoju seną versiją. Niekaip tos naujos nenoriu.
Papildyta:
Aaa, lūžinėja ne temoj vartant, o tiesiog SM.....
Man sakau, viskas čiki.
Tik iš Favoritų negaliu ištrinti nereikalingų man temų. Netrina nei per kompą, nei per mobilką.
Papildyta:
MB man ką tik perinstaliavo mobilų-tai vartosi viskas mygom tiesiog. Kaip laikrodukas.
Atsakyti
QUOTE(Blueta @ 2018 08 21, 18:03)
<p>Mano irgi nenori. biggrin.gif is rezimo issimuse absoliuciai, be 12 neuzmiega, be 10 neatsikelia biggrin.gif</p><p>as pati 1-2 miegot ein biggrin.gif</p><p></p><p>Jooo, vakarai nuostabus, vis einam i koncertus Botanikos sode, sian va i Rhye, pirmad.i Mamontovo, faina labai.</p><p>Nepaprastas metas vasara, ilgi silti vakarai.</p><p></p><p>Vakar buvom kine po zvaigzdem Valdovu rumu kieme. Prasidejes lietus vos neisvaike, tai aciudiev, kad nustojo greit smile.gif</p>

Paskaiciau, kaip fainiai laika ledziat ir pagalvojau, kad seniai dviese nebuvom su vyru kazkur iseje. Galvoju, rugseji gal i Vytauta Birstone palekti porai dienu🤔

Terezza - neisivaizduoju, kaip galima siuos du grazuolius nepastebeti🙊

Fui, siandien man labai sunki diena buvo emociskai. Tai tik dabar pradedu atsigauti. Issimiegosiu ir viskas bus gerai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 21 rugpjūčio 2018 - 21:40

Paskaiciau, kaip fainiai laika ledziat ir pagalvojau, kad seniai dviese nebuvom su vyru kazkur iseje. Galvoju, rugseji gal i Vytauta Birstone palekti porai dienu🤔


Fui, siandien man labai sunki diena buvo emociskai. Tai tik dabar pradedu atsigauti. Issimiegosiu ir viskas bus gerai.

Su dukrom leidziu, vyras kitam pasaulio kraste, dabar kaip tik skrenda namo, tai po paros bus cia  :)

Kad viskas liktu kaip blogas sapnas  :4u: 

Atsakyti
Dekui, Blueta🙂 Miegojau kaip uzmusta, atsibudau, ir itampos kaip nebuvo👌

Kalbejome kazkada apie daugiafunkcinius puodus. Tai nusipirkau pagaliau. Dar kelis kartus tik gaminau jame. Vis laiko pritruksta isnagrineti instrukcija.

Labas rytas.
Atsakyti

Katee, tegul viskas būna gerai  :4u:  

Atsakyti

Sveikos  :) 

Terezza - wow, tiesiog wow! Darbas labai gražus, meistriškai atliktas. Tavo plaukai  :wub: Mane labai žavi didelės, masyvios tatuiruotės su reikšme. Pati sau tokio stiliaus nesidaryčiau, tiesiog ne mano, kas yra normalu ir suprantama - kiekvienam piešiniui atsiras savininkas. Bet apskritai tai labai gražu  :wub: Aš labai labai noriu dar bent vienos ir turiu jau vietą sugalvojus. Liko tik įtikint vyrą  :D  :D 

katee - tikiuosi, kad viskas gerai  :4u: 

kokį puodą pirkai?  :) 

Blueta - kaip Tavo dukroms sekasi? kaip vyrui?  :4u: 

Fėja - aš labai stebiuosi, kad SM komanda vis dar palaiko senąją versiją. Kiek skalambyjo, kad pilnai paleidus naują, senoji jau viskas bus išjungta. O vis tiek laiko. Nesuvokiama man  :) Labai pripratau prie naujos ir jau prie senos nebegrįžčiau  :D 

Mes buvom praėjusią savaitę kelioms dienoms grįžę gimtinėn. Vyras krikšto dukrą gavo, aš pailsėjau, pakapojau visko  :D Dabar jau rimtai į darbus kimbam iki kitų atostogų  :)​ 

Atsakyti
Terezza, Almost - dekui 4u.gif Jau viskas gerai. Kaip sakant, "nado znat vraga v lico".

Almost, toki pirkau. Atsiliepimai geri, o ir pazistami turi, labai patenkinti.
vartotojo įkelta nuotrauka

Vakar sesuo buvo atvaziavus. Grizo i LT. Bet tuoj vel isvaziuos. Mokslus baige, dabar istojo i Magistratura, toliau i Doktorantura stos. Tokia suaugusi jau pasirode, o atrodo visai neseniai ja vezime po parka veziojau🙂
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 22 rugpjūčio 2018 - 10:26

Terezza - wow, tiesiog wow! Darbas labai gražus, meistriškai atliktas. Tavo plaukai  :wub: Mane labai žavi didelės, masyvios tatuiruotės su reikšme. Pati sau tokio stiliaus nesidaryčiau, tiesiog ne mano, kas yra normalu ir suprantama - kiekvienam piešiniui atsiras savininkas. Bet apskritai tai labai gražu  :wub: Aš labai labai noriu dar bent vienos ir turiu jau vietą sugalvojus. Liko tik įtikint vyrą  :D  :D

Dėkui  :4u: 

Plaukai tikrai labai atsigavo. Sesuo trumpino galus čia kurią dieną, tai sako toks vaizdas, kad plaukų pas tave dvigubai  :bigsmile: 

Tattoo meistras net i profilio nuotrauką mano feniksą įsidėjo  :rolleyes: 

Viskas piešta iš rankos, tai antros tokios pat nebus.

Atsakyti