Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Sveikos. As su klausimu.
Gal kas gali pakomentuoti ka nors apie zidini, kuris yra dvipusis? Gal turite pacios ar jusu pazistami/draugai? Norime patraukti viena siena, kad butu daugiau sviesos. Tokiu atveju zidinys stovetu pats sau vienas, neimontuotas i siena. Ar praktiska, kazin🤔

Pas mus dvipusis . Man tai labai grazu ir toks namu akcentas gaunasi . Pas mus jis namo centre tai is visu kambariu bent jau kazkokiu kampu matos . Bet ne toks kaip cia ikeliai , pas mus atrodo , kad imontuotas kolonoj , nes as norejau klasikinio

Atsakyti


Kainele😮 Vyras man sako, kad kai renkuosi kazka ir nematau kainos, tai butinai tai bus vos ne brangiausias daiktas 🙄

Ispudinga. Man atrodo ziauriai daug.

pats remontas jau baigtas , uzuolaidos uzsakytos , sviestuva turi kabint kazkada... keliu baldu reiks , bet dar nesugalvojau ko noriu ir plius laiko paieskot net nera . Atidedu rugsejui

ai, va dar kuo norejau pasidalint, uzuolaidu skalbimu. Ziauriai gera paslauga. Siaip, kai reik uzuolaidas skalbt, tai po viena/du kambarius nukabinu/skalbiu/lyginu/pakabinu. O dbr reikejo viso namo uzuolaidas nukabint, o po remonto sukabint. Grandiozinis darbas, kai pas mane vitrininiu langu sitiek, uzuolaidu/portjeru kruva. Vyras sako, neisprotek, ka cia knisies.

 http://www.silkus.lt...aidu-skalbimas/sita firma man labai superiniskai pasirode, atvaziavo du bachuriukai, pyst pyst viska nusikabin, sutarta diena atveze, sukabino, dar garais palygino per sulenkimus vezant, kaip naujos atrodo!

Atsakyti

Ispudinga. Man atrodo ziauriai daug.

ai, va dar kuo norejau pasidalint, uzuolaidu skalbimu. Ziauriai gera paslauga. Siaip, kai reik uzuolaidas skalbt, tai po viena/du kambarius nukabinu/skalbiu/lyginu/pakabinu. O dbr reikejo viso namo uzuolaidas nukabint, o po remonto sukabint. Grandiozinis darbas, kai pas mane vitrininiu langu sitiek, uzuolaidu/portjeru kruva. Vyras sako, neisprotek, ka cia knisies.

 http://www.silkus.lt...aidu-skalbimas/sita firma man labai superiniskai pasirode, atvaziavo du bachuriukai, pyst pyst viska nusikabin, sutarta diena atveze, sukabino, dar garais palygino per sulenkimus vezant, kaip naujos atrodo!

Aha super ! Dar paciai baisu ir sugadint tas uzuolaidas. Man kai pasiuvo iskart sake , kad kai reiks skalbt tai atvaziuos ir viska padarys

Atsakyti
Labas. Savaitgali pajury su drauge su vaikais buvom, mazei emociju kiek wub.gif pirmadieni leksim keliom dienom dar su vyru su draugu keliom seimom..
Nusiblondinau vakar plaukus biggrin.gif
Atsakyti

Tadaaaam:

42320315050_0499d0b1a8_b.jpg

Atsakyti

Tadaaaam:

42320315050_0499d0b1a8_b.jpg

Grazus plaukai 😁

Atsakyti

Wow, Terezzka, kaip pavarei! kad per mazai nepasirodytu :)

Skaudejo? gi sitoks plotas  :blink:​ 

Atsakyti

Wow, Terezzka, kaip pavarei! kad per mazai nepasirodytu :)

Skaudejo? gi sitoks plotas  :blink:​ 

Skaudėjo. Žiauriai. Nebūčiau dariusis, jei žinočiau kad taip pjaus.  :D​ 

Atsakyti

Skaudėjo. Žiauriai. Nebūčiau dariusis, jei žinočiau kad taip pjaus.  :D​ 

Ir negali mest vidury proceso, nors ir kankinama jauties :D ale ko gi nepadarysi del grozio :D

Atsakyti
Laba.
Man sunku vertinti tatuiruotes... dar tokio didumo... ant moters kuno. Bet atmetus mintis apie tatoo, pats piesinys grazus.
Katinai nerealus😍
Atsakyti

Kaip tavo berniokeliai mokyklai pasiruose?  

Dieve, vasara i pabaiga....sitokio gerumo vasaros neatsimenu per savo pem metu :)

Labu.

Atsakyti
Labas 4u.gif

Terezza, WAU. Drąsu, mano manymu. Piešinys tikrai gražus.
Jatau, kiek atkentėjai, jei sakai, kad tau skaudėjo. Tu lyg pakanti skausmui labai, tokią nuomonę aš susidarius, kai apie permanentą kalbėjot kažkada.
Tai dabar laiminga, patenkinta rezultatu?

Atsakyti