Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

QUOTE(Rasytee @ 2018 08 01, 22:01)
<p>cia matyt daugiavaiku mamu pomegis 😂</p>

Matyt, nes man tai per karsta biggrin.gif

Labas rytas, su kava lovoj, maze filmukus ziuri salia ax.gif buvau vakar pirma karta ultragarsiniam veido valymui, svari tokia oda faina biggrin.gif ir blakstienas augintas nuemiau, pavargau nuo ju, pasidariau laminavima, nors kiek akys ryskesnes.

Ryt su drauge su vaikais lekiam i Palanga savaitfaliui ax.gif
Atsakyti

Matyt, nes man tai per karsta biggrin.gif

Labas rytas, su kava lovoj, maze filmukus ziuri salia ax.gifbuvau vakar pirma karta ultragarsiniam veido valymui, svari tokia oda faina biggrin.gifir blakstienas augintas nuemiau, pavargau nuo ju, pasidariau laminavima, nors kiek akys ryskesnes.

Ryt su drauge su vaikais lekiam i Palanga savaitfaliui ax.gif

Ka per ta laminavima daro 🤔?

Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2018 08 02, 10:36)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="gaily" data-cid="72168084" data-time="1533183030"><div><p>Matyt, nes man tai per karsta vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas, su kava lovoj, maze filmukus ziuri salia vartotojo įkelta nuotraukabuvau vakar pirma karta ultragarsiniam veido valymui, svari tokia oda faina vartotojo įkelta nuotraukair blakstienas augintas nuemiau, pavargau nuo ju, pasidariau laminavima, nors kiek akys ryskesnes.

Ryt su drauge su vaikais lekiam i Palanga savaitfaliui vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Ka per ta laminavima daro 🤔?</p>

Kazko pritepa, uzriecia, nudazo biggrin.gif vaizdas geresnis nei tik iskart nuemus priaugintas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gaily @ 2018 08 02, 12:36)
Kazko pritepa, uzriecia, nudazo  biggrin.gif  vaizdas geresnis nei tik iskart nuemus priaugintas smile.gif

Na ir kaip savos blakstienos? Nenukentejo nuo priauginimo? Kiek laiko nesiojai?
Mane tai itariu jos nervintu. Dar sukuoti tej jas reikia, eina sau biggrin.gif Maciau per Juros Svente viena mergina sustojo, issitrauke sepeteli, ir sukavo blakstienas. Juokingai atrode😁
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 02 rugpjūčio 2018 - 13:51

Na ir kaip savos blakstienos? Nenukentejo nuo priauginimo? Kiek laiko nesiojai?
Mane tai itariu jos nervintu. Dar sukuoti tej jas reikia, eina sau biggrin.gifMaciau per Juros Svente viena mergina sustojo, issitrauke sepeteli, ir sukavo blakstienas. Juokingai atrode😁

Jei padarytu gera meistre tai nei sukuot nei jaustum , viskas idealiai .

dariausi keleta metu iki kol mano meistre neissikrauste , kiek kitur bandziau tai tragedija 🤦♀ Tiek vaizdas , tiek jausmas 

Atsakyti
QUOTE(katee @ 2018 08 02, 14:51)
Na ir kaip savos blakstienos? Nenukentejo nuo priauginimo? Kiek laiko nesiojai?
Mane tai itariu jos nervintu. Dar sukuoti tej jas reikia, eina sau biggrin.gif Maciau per Juros Svente viena mergina sustojo, issitrauke sepeteli, ir sukavo blakstienas. Juokingai atrode😁

Apie pusmeti gal... man sita meistte labai patiko kaip padaro, bet is principo pavargau as nuo ju biggrin.gif akiu patrint negali, tas korekcijas eit... pavargusios man mano tokios db biggrin.gif nors po to laminavimo tai ok, kazkaip va net tusu nedazau ir nieko
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gaily: 02 rugpjūčio 2018 - 20:16

Jie nesupranta kiek mes atsisnekam :D

 

 

Tai jau tikrai.
Mane ziauriai isvargina vaiku kalusimai visokie. Net paciai kartais nesmagu. Norisi uzrekti: Atsikniskit! Kartais pratrukstu. Paskui gailiuosi. Milijonas klausimu. Viens per kita kalba, pasakoja, klausia. Jetau, nusisauti norisi. Kazkoks pastovus chaosas ir triuksmas namie. O jei dar musasi, problemas reik spresti🙄Arba kokia mamka is kiemo ateina su durnom "problemom". Tada dar ir ja pasiusti norisi😄 Bet suprantu, kad niekur nedingsi. Reikia bendrauti, isklausyti ir pan. Buna tikrai smagu, bet kartais ir kantrybes truksta. Nes tai vyksta diena is dienos. Negali pareguliuoti, kad, va, siandien kalbames, rytoj ne. Todel ir reikia to pabuvimo su savimi, kad atstatyti savo energija issekusia😁

 

Ojetus. Savo dukra kartais as vadinu " sutalpink milijona klausimu i 10 s" mergina. Bunant su ja suvokiau, kiek pas mane issiliavinimo spragu, nes pvz., klausimai buna nuo iki. Neseniai klause ar ryklys, gyvate ar vezlys gyvena ilgiausiai (pasirodo atsakiau neteisingai, tetis si savaitgali mane apsviete). Jei bunu labai pavargus, as jai kartais ir pasakau: prasau nesnekek, nes man labai negera. Tai ji uzsiima savim. Ignoruot jos kalbu neiseina, nes jie neatsakai klausimo per 5 s, iskart buna: Maaaaaam, ar tu klausai, ka as dabar pasakiau? Kodel as tau nuolat turiu kartoti?" (cia jau galite nusipiesti mano vartomas akis).

 

 

Pietauti viena megstu. Ir pabuti vienai man yra didziulis poreikis, vyras visad sita zino.

 

 

Del priauginamu blakstienu, jei kada ir svarsciau, tai pazistama pasigavo kazkokia akiu infekcija, kur vos neapako. Ale ji snobe ir "krutuose, super higieniskuose  salonuose dares" (anot jos). Tai kazkaip fantazija atsoko.

 

Atsakyti
Perskaiciau ir sirdi suspaude. 31 metu sveika vyra istiko insultas. Baisu. Anksciau insultas buvo pensininku liga. Dabar tokios ligos vis jaunesnius zmones aplanko.
https://m.delfi.lt/v...php?id=78733227

Net kaip daznai futbolininkai mirsta tiesiog aiksteleje🙁
Atsakyti

Perskaiciau ir sirdi suspaude. 31 metu sveika vyra istiko insultas. Baisu. Anksciau insultas buvo pensininku liga. Dabar tokios ligos vis jaunesnius zmones aplanko.
https://m.delfi.lt/v...php?id=78733227

Net kaip daznai futbolininkai mirsta tiesiog aiksteleje🙁

Labai baisu.....

Labas dienas. Mano kašarnyčios siunčia linkėjimus:

38284366_2058954837450539_59717354605049

Atsakyti
Terezza, bet tos baltos grožis - lyg nupiešta-nušėšėliuota... ombre biggrin.gif ar kažkas tokio. Super style kiska wub.gif Bestijos akys kaip migdolai įstrižos... nu šakės graži veislė wub.gif

Aš tai alergiją katėms turiu. Jei ne tai, katę tikrai turėčiau....
Atsakyti

Terezza, bet tos baltos grožis - lyg nupiešta-nušėšėliuota... ombre biggrin.gifar kažkas tokio. Super style kiska wub.gifBestijos akys kaip migdolai įstrižos... nu šakės graži veislė wub.gif

Aš tai alergiją katėms turiu. Jei ne tai, katę tikrai turėčiau....

Orientalai ir siamai yra vienos iš tų kačių veislių, kurios alergijos nekelia. Yra tokių ir daugiau. Pasigooglink.

Atsakyti
KraNsavicos kates😍 A jau visai drauges?

Praryjau 1 kg silauogiu. Tad iki vakaro buvau soti😁 O dabar, va, sveika vakariene. Kepiau lasisa tame griliuje. Tikrai, tiesiog tirpsta burnoje👌
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti