Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Ot žbitkininkė biggrin.gif
Uodegos ilgumas bigsmile.gif
Atsakyti

37919857_2050605118285511_77530869977904

Atsakyti
Fainuoles biggrin.gif
Atsakyti

Issislapsciusios visos nuo karscio 🤔?

as atvaziavau pavalgyt VIENA 🙄

Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2018 08 01, 13:05)
<p>Issislapsciusios visos nuo karscio 🤔?</p><p></p><p>as atvaziavau pavalgyt VIENA 🙄</p>

Karstis ne tas zodis. Ale man vis tiek geriau taip, nei lietus, saltis, dregme ir vejas👌 Kiekviena vakara varom su seima i karjera issimaudyti. Bernai su vyru dar futbola palosia tenai, as pamedituoju🙂

As megstu valgyti viena👍
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 01 rugpjūčio 2018 - 15:50

Karstis ne tas zodis. Ale man vis tiek geriau taip, nei lietus, saltis, dregme ir vejas👌 Kiekviena vakara varom su seima i karjera issimaudyti. Bernai su vyru dar futbola palosia tenai, as pamedituoju🙂 As megstu valgyti viena👍
As ir megaujuosi tokiu oru 👍 namie kondikai tai nematau bedos 😁 o kad visur kitur karsta tai man ok. I siltus krastus nuvykus lygiai taip pat buna ir dar mokam pinigus uz tai 😁

 

cia matyt daugiavaiku mamu pomegis 😂

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasytee: 01 rugpjūčio 2018 - 21:02

As ir megaujuosi tokiu oru 👍 namie kondikai tai nematau bedos 😁 o kad visur kitur karsta tai man ok. I siltus krastus nuvykus lygiai taip pat buna ir dar mokam pinigus uz tai 😁

cia matyt daugiavaiku mamu pomegis 😂

OI, palaima tokia vasara Lietuvoj. Ir namie ir sodyboj turim kondicionierius, tai naktimis jungiam, kad miegot butu gerai, bet dienos kokios  :wub: , vaikai ir suo is ezero neislipa po 2 valandas, nes vanduo kaip arbata.

Antra savaite gyvenam sodyboj, dziaugiames graziu oru. Remontai i pabaiga, tai savaitgali grisim i Vilniu.

Mhm, ir as megstu viena. Man butinas laikas pabut vienai, tai "pasigraibau" :D

Atsakyti

OI, palaima tokia vasara Lietuvoj. Ir namie ir sodyboj turim kondicionierius, tai naktimis jungiam, kad miegot butu gerai, bet dienos kokios  :wub: , vaikai ir suo is ezero neislipa po 2 valandas, nes vanduo kaip arbata.

Antra savaite gyvenam sodyboj, dziaugiames graziu oru. Remontai i pabaiga, tai savaitgali grisim i Vilniu.

Mhm, ir as megstu viena. Man butinas laikas pabut vienai, tai "pasigraibau" :D

Mes ir sodyboj , mirkstam visi vandeni 😍 . Dabar vakare pries miega isokau , taip gera 👍. Mes su kondiku ir cia . Kazkaip iprate taip . Va ir palangoj kalbinau , kad kabintu tai zirze vyras , kad ten sudetinga , o dabar jau pats sake , kad statyt reiks rudeni 

Atsakyti

Mes ir sodyboj , mirkstam visi vandeni 😍 . Dabar vakare pries miega isokau , taip gera 👍. Mes su kondiku ir cia . Kazkaip iprate taip . Va ir palangoj kalbinau , kad kabintu tai zirze vyras , kad ten sudetinga , o dabar jau pats sake , kad statyt reiks rudeni 

Maniskis irgi visokiu ten "minusu" bande ieskot, kad sodyboj nereik, nes "pavogs ir bla bla bla", bet kai pries keleta metu iskeliau ultimatuma, kad nevaziuosiu ten kol nepastatys, tai greit iskviete meistrus ir suorganizavo. Nepindeju, dzievaz, nu bet negaliu miegot kai +30, vasarnamis tamsiai rudos spalvos, prikaitina tolka tak, saule prikeldavo nuo 5 ryto. 

Neissimiegojus as ziezula konkreti.

Atsakyti
QUOTE(Blueta @ 2018 08 02, 01:19)
Neissimiegojus as ziezula konkreti.</p>

As irgi. Jei neissimiegu, visi kencia😎 Todel zino, kad ryte, jei uz mane anksciau atsikelia, reik buti tyliai. Miegas man sventas dalykas.

Del valgymo... As pazistu nemazai zmoniu, kurie neaupranta, kaip galima ateiti pietauti vienai. Juk neidomu, ner su kuo pasisneket arba net geda😮 Man tai jokiu problemu nera. Nueinu viena ir labai gerai jauciuosi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 01 rugpjūčio 2018 - 23:36

Del valgymo... As pazistu nemazai zmoniu, kurie neaupranta, kaip galima ateiti pietauti vienai. Juk neidomu, ner su kuo pasisneket arba net geda😮 Man tai jokiu problemu nera. Nueinu viena ir labai gerai jauciuosi.

Jie nesupranta kiek mes atsisnekam :D

Atsakyti
QUOTE(Blueta @ 2018 08 02, 01:41)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="katee" data-cid="72168047" data-time="1533159322"><div><p>Del valgymo... As pazistu nemazai zmoniu, kurie neaupranta, kaip galima ateiti pietauti vienai. <strong>Juk neidomu</strong>,<strong> ner su kuo pasisneket</strong> arba net geda😮 Man tai jokiu problemu nera. Nueinu viena ir labai gerai jauciuosi.</p></div></blockquote><p>Jie nesupranta kiek mes atsisnekam biggrin.gif</p>

Tai jau tikrai.
Mane ziauriai isvargina vaiku kalusimai visokie. Net paciai kartais nesmagu. Norisi uzrekti: Atsikniskit! Kartais pratrukstu. Paskui gailiuosi. Milijonas klausimu. Viens per kita kalba, pasakoja, klausia. Jetau, nusisauti norisi. Kazkoks pastovus chaosas ir triuksmas namie. O jei dar musasi, problemas reik spresti🙄Arba kokia mamka is kiemo ateina su durnom "problemom". Tada dar ir ja pasiusti norisi😄 Bet suprantu, kad niekur nedingsi. Reikia bendrauti, isklausyti ir pan. Buna tikrai smagu, bet kartais ir kantrybes truksta. Nes tai vyksta diena is dienos. Negali pareguliuoti, kad, va, siandien kalbames, rytoj ne. Todel ir reikia to pabuvimo su savimi, kad atstatyti savo energija issekusia😁
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 02 rugpjūčio 2018 - 00:08