Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Rasytes abi dukros - mamos kopija! Mazoji burbuliuke🙂


Man tai i vyra abi dukros. Mazyle dar jaukus putlus kudikelis  :wub:

Rasyte tokia pati kaip ir pries gimdyma, nei lysno gramo nematau.

Katee vaikai irgi isauge. Net mazasis jau vyrukas! dvyniai kad paauge, sakes, kokie! 

Katee, grazuole kaip ir anksciau.

Ikeliau ir as naujausiu nuotrauku.

Atsakyti

Dekui uz prisijungimus 4u.gif

Rasytes abi dukros - mamos kopija! Mazoji burbuliuke🙂

Ikeliau ir as kelias foto.

Aha jos abi vienodos 😁

Atsakyti
Nzn, man Rasytes dukros gryn i mama. Apatine veido dalis, nosis....
Lisnu gramu ir as nematau pas Rasyte hmm.gif

Blueta, grazios seimos foto mirksiukas.gif Man tavo mazoji darrai panasi i broli labai. Berniukas su vidurinele panasus. O vyresnele dukra visai kitokia. Bet gyvai, aisku, gal kitaip.


Grizom is Juros sventes tik dabar. Zmoniu mases. Jau antri metai, kai Juros Svente kur kas grazesne, ispudingesne, nei anksciau. Nes pora metu pries nu visai nusivaziavusi buvo. Bambaliniu sou.
Atsakyti

Zinokit dar turiu tu kg 🤦♀ Siaip daug kas sako , kad buvau tokia pat , bet mes moterys zinom savo idealias formas . Dar 2-3 kg turiu priedo 😁

Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2018 07 28, 00:15)
<p>Zinokit dar turiu tu kg 🤦♀ Siaip daug kas sako , kad buvau tokia pat , bet mes moterys zinom savo idealias formas . Dar 2-3 kg turiu priedo 😁</p>

As tai bandau susitvarkyt su savo galva ir suprast kad su 56-57 atrodau gerai biggrin.gif

Labas, damos 4u.gif
Atsakyti

As tai bandau susitvarkyt su savo galva ir suprast kad su 56-57 atrodau gerai biggrin.gif

Labas, damos 4u.gif

Oho tu tiek 😁kas cia per naujove 😁

as nuo rudens ciuošiu sportuot , tai gal sutvirtesiu , biski pakoreaguosiu kas nepatinka ir bus ok 🤔

Atsakyti

Blueta , jau sunus koks “bernas” , o dar ta sypsena 👍 visai pamirsau , kad gi suni isigyjot , kaip jum sekasi su juo?

 

maze jau irgi labai išaugus ! 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasytee: 28 liepos 2018 - 07:48
QUOTE(Rasytee @ 2018 07 28, 08:44)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="gaily" data-cid="72164154" data-time="1532756367"><div><p>As tai bandau susitvarkyt su savo galva ir suprast kad su 56-57 atrodau gerai vartotojo įkelta nuotrauka

Labas, damos vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Oho tu tiek 😁kas cia per naujove 😁</p><p></p><p>as nuo rudens ciuošiu sportuot , tai gal sutvirtesiu , biski pakoreaguosiu kas nepatinka ir bus ok 🤔</p>

Nu man toki svori normaliai iseina palaikyt, vis tiek xs-as biggrin.gif tik as visa gyvenima pamisus kuo kudesnei but, tai noriu ta isvaryt is galvos. Po gimdymo savaime iki 53 nukrite buvo, paziuriu, nezinau ar lb grazu rolleyes.gif sportuot ir as noriu, n kartu bandziau namie, nu niekaip man neiseina, galvoju eisiu su rudens kelis kartus per sav kur su vaikais galima, vis geriau nei nieko smile.gif
Atsakyti
Laba 4u.gif

Aš visą laiką labai kūdena buvau. Kol nžn kas pasikeitė ir priaugau. Net nžn kiek, nes nesisvėriau niekad. Tik žinojau, kad mažiausias dydis kabėjo kaip ant pagalio. Siaurindavau viską. Kai priaugau, sukneles, kitus rūbus perku 36 dydį. Pradžioj maniau mesiu svorį, ale nefaina visai, aš noriu valgyt. Buvau numetus porą kg. Bet suvokiau, kad neišlaikysiu aš to svorio. Supratau, reikia taikytis su savimi, keist kažką galvoj, suprasti, kad aš kaip pagaliukas nei graži nei ką. Kad nesamonė mažiausią dydį siaurint buvo. Na, kad ir 38 dydžio būčiau, nu ir ką? Aš žinau, kad laimingesnė numetus 5 kg nebūčiau.... Raidėm dabar S dydį perku.
Atsakyti
Va, su tuo svoriu idomiai kazkaip. Kazkada mano riba buvo 56kg. Veliau tik su 58 atrodziau neperkarus. O dabar ir su 60kg labai gerai jauciuosi. Rubai nevarzo, tad manau, jog tai raumenu svoris dasidejo. Valgau ka noriu, kada noriu ir nesuku galvos. Aisku, visokius s... jau atpratus valgyti, rai savaime sveikai maitinuosi. Bet ir blynu bulvyniu uzvalgau, ir desertu. Bet nieko blogo nesidaro. Gerai, kai nereikia sukti galvos del svorio. Kai nesuki galvos, tai jis ir neauga kazkaip😁
Atsakyti

Va, su tuo svoriu idomiai kazkaip. Kazkada mano riba buvo 56kg. Veliau tik su 58 atrodziau neperkarus. O dabar ir su 60kg labai gerai jauciuosi. Rubai nevarzo, tad manau, jog tai raumenu svoris dasidejo. Valgau ka noriu, kada noriu ir nesuku galvos. Aisku, visokius s... jau atpratus valgyti, rai savaime sveikai maitinuosi. Bet ir blynu bulvyniu uzvalgau, ir desertu. Bet nieko blogo nesidaro. Gerai, kai nereikia sukti galvos del svorio. Kai nesuki galvos, tai jis ir neauga kazkaip😁

Tai su metais kazkaip dideja tas svoris tikrai , pas mane irgi tas pats . Bet dabar tai tas likes svoris po gimdymo. Aisku reiktu pasistengt ir baigt ta tema , bet as nieko nedarau tai savaime labai po mazai krenta 

Atsakyti
QUOTE(katee @ 2018 07 28, 13:01)
Va, su tuo svoriu idomiai kazkaip. Kazkada mano riba buvo 56kg. Veliau tik su 58 atrodziau neperkarus. O dabar ir su 60kg labai gerai jauciuosi.  Rubai nevarzo, tad manau, jog tai raumenu svoris dasidejo. Valgau ka noriu, kada noriu ir nesuku galvos. Aisku, visokius s... jau atpratus valgyti, rai savaime sveikai maitinuosi. Bet ir blynu bulvyniu uzvalgau, ir desertu. Bet nieko blogo nesidaro. Gerai, kai nereikia sukti galvos del svorio. Kai nesuki galvos, tai jis ir neauga kazkaip😁


Zinok as ir ta pati esu pastebejus su svoriu smile.gif su mityba man ir panasiai smile.gif kazkaip iprotis pasidares toks jau...

Tik sian taip gerai desertu su kava pakirtau pas mama biggrin.gif

Ikeliau ir as kelias foto, per progeamele kazko neveikia, tai per puslapi iejus...
Papildyta:
Ziuriu albuma, bet tai kaip tie svetimi vaikai greitaj auga, ane biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gaily: 28 liepos 2018 - 14:30