Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

QUOTE(katee @ 2018 07 27, 09:34)
gaily - sunku ir isivaizduoti koki kosmara istveret. Po tokiu isbandymu i viska kitaip ziuri, viska kitaip vertini... Labai faina, kad pavyko mergaitei pasveikti ir atsistatyti!

Geras, as irgi ziurejau tas kuprines. Bet gyvai nesu macius. Kaip isivaizduoju, jos kietos? Radau kareiviskas. Turetu bernams patikti. Nes pas juos dabar toks laikas, kad visko kareivisko norisi😁 Rubus irgi turi kareiviskus. Labai noriai nesioja. Reikes parodyti jiems tas kuprines.

Laba.
Klaipedoj Juros Svente nuo siandien. Eisiu i muge. Gal ka gero rasiu. Pvz, odine kuprine sau. Dar kvapa namams noriu nupirkti. Bernai irgi AK-47 nori nusipirkti.

Albumo prisijumgimo ir as neprisimenu. Tiksliau slaptazodi prisimenu, daugiau nieko. Net svetaines pavadinimo neprisimenu. Nes nesinaudoju.

Tos kur su spygliais, lyg minkstesnes , o kitos kietesnes.
As sau odine kuprine is usa parsisiuntus, taip man patinka, kad ir vasara juoda tampau.
Albumas tai public fotki, as zinutese ir pasw randu, bet paties prisijungimo vardo nezinau..
Atsakyti
Laba diena 4u.gif

Gaily, labai džiaugiuosi už jus. Neapsakomo stiprumo tu man tuomet atrodei...

Aš gal turiu prisijungimą. Jei suveiks, išsiųsiu.
Atsakyti

Fėja, ačiū už prisijungimą. :4u:​ 

Atsakyti
Apie kuprinę prakalbot, pažasakosiu Turkijoj buvusią istoriją biggrin.gif Taigi, lauktuvių apsipirkt į Gioiniuko miestelį išsiruošėm. Ten centrinėj gatvėj krautuvėlės. Jau apsirūpinę, ėjom pro rankinių -krepšių - kuprinių krautuvėlę. Ką aš žinojau, kas ten per pasiųla. Užėjom, nes mano vyresnioji jau senokai prašo manęs kuprinytės, bet neišsiruošdavom jos pirkt kažkaip. Taigi, užsukam į parduotuvėlę, mano vaikas iškarto, per 1 minutę turbūt, dūrė pirštu ir sako - šitos noriu. Tada pardavėjas jai ala Guči siūlė, dar ten visokių "brendų" biggrin.gif Bet jai jie nieko nesako, ji nori TOS. O jis sako, ši labai brangi, rinkis pigesnę, klausiam kiek, jis sako 150$ Nu o tos Guči -Šanel 50$ Na, 150 tai mums labai per daug. Jis klausia, o kiek jūs galit išleist tokiai labai geros kokybės Turkiškai kuprinei? Nu jis sakęs 150... aš apskritai iki 30 mąsčiau išleist... Aš sakau, nenoriu Jūsų įžeisti, atleiskit, gal tiek to. O jis ma Ne ne ne, neįžeisit, o jei įžeisit nieko tokio- šalto vandens išgersiu ir atsigausiu biggrin.gif Aš jam tada 50. Na jis sako rinkitės kitą. Bet mano pana nė į kalbas. Nori tos. Ir jokia kita jai nepatinka. Ir sako, mama, varom iš čia, rasim tą kuprinę LT. Jau tokios kainos tai nemokėk, nesąmonė. Jis iki 130 nuleido greitai, bet mums nelabai skirtumo yra. Galiausiai jis pasako, kad 90, ar 80. Na, bet mes labai gražiai atsisveikinom. Mums kaina net ir tokia per didelė. Žardavėjas sako, ale ot mergytė, taigi pilna tų kuprinių, išsirinkt kitos negali. Tai va, sakom, nu nieko jai padaryti negalim. Jai TA ir viskas. Eina iš tos pardos, nereik jai kitų. Atsisveikinam. Išeinam. Vaikas sako, viskas ok, kaina ne mums. Rasim Kaune tikrai. Nueinam gal 30 metrų, girdim šaukia. Grįžkit. Aš sukuosi grįžt, šeima sako, ai, mama, gal nereik. Bet man įdomu, ką jis sakys. O jis sako. Aš parduosiu jūsų vaikui, mačiau labai norėjo, o ir pirmi klijentai būsit. 65$. Aš verčiu vaikui, kad už 60$ parduos. Vyras sako ne ne, 65$. Tada sakau 60 ir perkam. Ok, imkit sako.
Va tokios netikėtos derybos gavosi. Visai natūralios, neplanuotos, nevaidintos. Netyčia.
Aišku, Turkas sakė, kad čia nerealios kokybės Turkiška kuprinė, kad vaikui nusibos, kita mergaitė nešios ir galiausiai aš iki mirties jos nesutampysiu biggrin.gif Na, gyvenimas parodys. Nelabai nusimanau iš vis ar ten oda. Bet kas tipo nusimano, sako oda. Matysim, gyvenimas parodys, kaip ji nešiosis.
Atsakyti

zinok, labai suprantu. As irgi sunu pagimdzius pabegdavau i darba pusdieniui, auklei palikus. Tai visu pirma pasijauti normalia moterim, pasidazai, pasikvepini, rubai atitinkami, ofise kavos padaro, atnesa, zmogum pasijauti. Na, kuriam laikui, bent. :D

Rasyte, jus kotedza turit Palangoj? ramioj vietoj? as kartais pagalvoju apie buta kur atokiau nuo Basanavkes, jei sodyba parduotume.

Taip kotedza su vaizdu i vandeni ( ne i jura 😁) salia pusynas , plezas prie pat . Man vieta ideali , o ir ta pati basanke pasiekiama per kokias 15min pesciom

Atsakyti

Pasiknisau po atminti, zinokit, atsimenu ir prisijungima ir pasworda.  Nors metus, turbut, nejau i fotki. Geras! dar ne alzhaimeris :D

Rasyte link Vanagupes ar i priesinga puse? Attic nesutinki? ji gi ten kazkur netoli su draugu nama statesi, kiek pasakojo.

Dar Anila galetu atsisaukt. Ir Drugelis! butu sena kompanija back :D

sveikos.

Atsakyti

Mano ismanus prisimine slaptazodi 👍einu ikelsiu foto.

Gaily , labai dziaugiuos del Jusu !

Attic , tai maciau karteli , Palangos kaimynes mes 😁 bet ji sportavo tai prabego , o as tik tada supratau kad tai ji 😁 kita kart griebsiu 

Atsakyti

Pasiknisau po atminti, zinokit, atsimenu ir prisijungima ir pasworda.  Nors metus, turbut, nejau i fotki. Geras! dar ne alzhaimeris :D

Rasyte link Vanagupes ar i priesinga puse? Attic nesutinki? ji gi ten kazkur netoli su draugu nama statesi, kiek pasakojo.

Dar Anila galetu atsisaukt. Ir Drugelis! butu sena kompanija back :D

sveikos.

Link vanagupes , bet ten gaunas pusiaukele tarp Basankes ir Vanagupes .

siaip dabar pasiula didziule ten , pazystami pristate ten nemazai , ne taip puikiai parsidavineja kaip tikejosi

Atsakyti

Link vanagupes , bet ten gaunas pusiaukele tarp Basankes ir Vanagupes .

siaip dabar pasiula didziule ten , pazystami pristate ten nemazai , ne taip puikiai parsidavineja kaip tikejosi

imesk nuoroda man cia arba az.

 

Skaiciau spaudoj, kad zada sprogt palangos burbulas, pristate daug, nera tiek norinciu isigyti. Nu, ar galinciu.

Pazejau "aruode" daug butu/kotedzu visai neblogu.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Blueta: 27 liepos 2018 - 16:13
Dekui uz prisijungimus 4u.gif

Rasytes abi dukros - mamos kopija! Mazoji burbuliuke🙂

Ikeliau ir as kelias foto.
Atsakyti


Rasytes abi dukros - mamos kopija! Mazoji burbuliuke🙂

Ikeliau ir as kelias foto.

 

Rimtai? Man mazoji i teti.

 

Beje, tiek tu, tiek Rasytee puikiai atrodot. Vaikai labai grazus :wub: 

 

 

Atsakyti
Rasyte, kokia mazoji wub.gif ir kur tu ta svori mesi nesuprantu ax.gif biggrin.gif

Kokie Katee vaikai dideli!!

Negaliu as kazko ikelt, nesuprantu, bandysiu ryt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gaily: 27 liepos 2018 - 19:00