Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Blueta - visiskai suprantu del sodybos. Mano tetis siemet pardave savo sodyba. Aisku, gaila. Bet jau nebeturi tiek jegu. 65 metai jam, po 5 metu - jau 70. Tai kiek cia dar privazinesi. Kelias ilgas, 60km. Prieziuros reikia ir namui ir teritorijai. Nes pas ji ten plantacijos ohoho buvo kokios. Nieko jis ten nesodino. Laukus isnuomuodavo ukininkams. Bet kiema didziuli turejo, kur zole nupjauti su traktoriuku uztrunka apie 5val. Tada vaikstai kaip per kilima👌 Ir pruda priziureti reikia (didziuuuli) - valyti, zuvis maitinti ir t.t. Nuosava miska irgi "valydavo". Aisku ne pats. Pasamdydavo. O ziema.... Reikia vaziuoti nama pasildyti. Zodziu, jau ne tie metai, sunku. Gerai, kad vaikai spejo ten uzaugti. Mazyliui kiek maziau teko, bet vis tiek. Meile gamtai iskiepyta visiems. Visas vasaras ten gyvendavo, miskais naktimis duodavosi...

Dabar tetis mano su dviraciu kiekviena ryta varo i kelta. Ir 8.00 jau buna prie juros. Ten vaiksto, manksta daro😁 11.00 jau grizta namo. Kai blogas oras - eina i Impulso sale ir baseinus, dzakuzi. Zodziu, sugalvojo, kaip laika leisti naudingai.

paskaiciau ir net juoktis pradejau :D bliaka, man nei 65 metu nereik as nenoreciau sitiek pachalint kaip papa Karlas! cia gi ne poilsisi o lazas! :D 

no no no, vaziuoju cia ilsetis, jokiu lauko darbu ( turiu lavandu plota ir tai viskas :D ), valgyt padarau ir tai kaip paprasciau stengiuosi prasisukt, nuperku is kaimieciu naminiu suriu, kiausu ir pan :D

Va, cia jau poilsis ir laikas sau. Sitai suprantu.

Jo, dvi operacijas kelenui. Cia po to, kai sodyboj nuleke nuo kopeciu. Is keleno nieko nebeliko. Chirurgas jam sake (as tik neseniai suzinojau, nepasakojo, kad nepergyvenciau), kad xren znajet ar bepavaikscios. Tai per didziausius skausmus tempimus visokius dare pats namie. Salej dvirati mine per skausmus. Atsistate. Buna, kad jei ne taip koja pastato, skausmas staigus uzeina. Bet paskui pasuka kazkaip ir praeina.
Tai dar ir peties op turejo neseniai. Su raisciais jam ten bedos buvo. Cia avarijos pasekme, i kuria pateko gal 40-ties budamas. Tai irgi ten gelezim sutvirtinta viskas. Bet eina, sportuoja ir negalvoja apie tai.

Gryn mano dieds, viskas valios ir uzsispyrimo pastangom.

Atsakyti
QUOTE(Blueta @ 2018 07 25, 12:29)
bliaka, man nei 65 metu nereik as nenoreciau sitiek pachalint kaip papa Karlas! cia gi ne poilsisi o lazas! biggrin.gif 

Gryn mano dieds, viskas valios ir uzsispyrimo pastangom.

Nu va, buvo laikas, kai jam tai malonumas buvo. Nors, sakau, niekada jis ten laukus neravejo, nesodino. Bet ta namo prieziura atima laiko ir jegu.

Va, va, tik valia ir uzsispyrimas. Kaip tetis sako: Dabar galeciau atsigulti ir dejoti. Tada is vis suakmeneciau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 25 liepos 2018 - 10:50
As ir apsidziaugiau ilindusi ir pamaciusi tiek zinuciu wub.gif

Labas visoms,

mes jau keturiese. Geguzes 4 susilaukem sūnelio wub.gif musu visu dziaugsmas. Zandai nubuciuoti po 100 kartu per diena. Dar neatsiziuriu i ji. Kartais suspaudzia sirdi, nes panasus i Simuka, bet dekoju, kad atsiunte mums sveika broliuka.
Didysis myli beprotiskai. Vis nori palaikyti, panesioti wub.gif

Einu paskaityti kuo gyvenot tuos puse metu.
Atsakyti

MB nori pirkti kabina kalnuose, as spardaus, nes nei atostogu tiek turim, kad lekioti i tuos kalnus, nei mums ten jo reikia. Tevai va turi sodyba ir manes visai netraukdavo ten. :D

 

Atvaziavau siryt i darba, ir staiga pajauciau, kad puse akies nematau. Is pradziu galvojau, vaidenasi, pasikeiciau linzes, ale ne - akurat.  Ir staiga imu akies sonu zigzagus matyti, koleges klausia, ar galvos neskauda, neigiu, ir mintyse sukasi tik mintys: atsoko tinklaine (turejus sita mini 16 metu atgal), insultas ir pan. Ir staiga bliam kirto migrena is jegu. Fantastika. :frusty: Akiu gydytoja pripaise migrena su aura. Pirma karta va taip gyvenime. Bent jau vel matau zo.

 

Blueta, tokie mini remontai, tai malonus rupesciai. T.y. baldu supirkimas ir pan.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 8 p.m.: 25 liepos 2018 - 17:13

Terezza - mes pernai rugsėjį Kretoj buvom. Nuostabu  :wub:  :wub: Kelios lankytos vietos paliko įspūdžius visam  :)

Papasakok. Ką būtent rekomenduotum pamatyt.

Atvaziavau siryt i darba, ir staiga pajauciau, kad puse akies nematau. Is pradziu galvojau, vaidenasi, pasikeiciau linzes, ale ne - akurat.  Ir staiga imu akies sonu zigzagus matyti, koleges klausia, ar galvos neskauda, neigiu, ir mintyse sukasi tik mintys: atsoko tinklaine (turejus sita mini 16 metu atgal), insultas ir pan. Ir staiga bliam kirto migrena is jegu. Fantastika. :frusty: Akiu gydytoja pripaise migrena su aura. Pirma karta va taip gyvenime. Bent jau vel matau zo.

Ir man taip yra buvę. Puse akies nemačiau, tam nematančiam šone a la muusytės skraidė. Galvojau, kad vonioj persikaitinau. Bet kai dėjo galvos skausmas, supratau, kad čia aura buvo.

Tigriuss, sveikinimai  :4u: 

Atsakyti
QUOTE(tigriuss @ 2018 07 25, 18:10)
As ir apsidziaugiau ilindusi ir pamaciusi tiek zinuciu  wub.gif

Labas visoms,

mes jau keturiese. Geguzes 4 susilaukem sūnelio  wub.gif  musu visu dziaugsmas. Zandai nubuciuoti po 100 kartu per diena. Dar neatsiziuriu i ji. Kartais suspaudzia sirdi, nes panasus i Simuka, bet dekoju, kad atsiunte mums sveika broliuka.
Didysis myli beprotiskai. Vis nori palaikyti, panesioti  wub.gif

Einu paskaityti kuo gyvenot tuos puse metu.

Kaip sveikinu wub.gif wub.gif wub.gif Be galo džiaugiuosi 4u.gif


8 pm unsure.gif blink.gif unsure.gif nu šakės blink.gif O tai dabar pasiilsėsi porą dienų? Beje, ta migrena gal nesibaigia per dieną....?
O TB gal į kalnus nori, kad per karščius ten vėsiau? Turkas pasakojo mums, kad nemaža dalis jų turi kalnuose namelius ir liepą rugpjūtį ten bando praleisti vaikų atostogas.
Atsakyti
tigriuss - dziugu😍

8pm - pazistamas jausmas. Man tokie dalykai paauglystej daznai budavo. Tada vedziojo pas gyd. Bet niekas taip ir nenustate nieko. Nurase paauglystei. Man gan daznai kartodavosi tas dalykas. Sedziu pamokoj ir prasideda... nematau viena akim. Tada jau zinojau, kad reikia skubeti namo ir is karto gerti tablete, nes bus didziulis galvos skausmas. Isgerdavau tablete ir tada galvos skausmas budavo labai nezymus. Paskui praejo tie priepuoliai. Ilgai nebuvo. Gal 20 metu. O pries 1-1,5 metu pasikartojo ir vel keleta kartu. Netrukus nustate anemija. Manau, ji ir turejo itakos. Nes issigydziau ir 3*tfu nesikartoja tokie priepuoliai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 25 liepos 2018 - 18:53

Aš esu turėjus tris migrenos priepuolius per visą gyvenimą. Maždaug kas 10 metų. Nežinau, su kuo tai sieti.

Atsakyti

MB nori pirkti kabina kalnuose, as spardaus, nes nei atostogu tiek turim, kad lekioti i tuos kalnus, nei mums ten jo reikia. Tevai va turi sodyba ir manes visai netraukdavo ten. :D

Atvaziavau siryt i darba, ir staiga pajauciau, kad puse akies nematau. Is pradziu galvojau, vaidenasi, pasikeiciau linzes, ale ne - akurat.  Ir staiga imu akies sonu zigzagus matyti, koleges klausia, ar galvos neskauda, neigiu, ir mintyse sukasi tik mintys: atsoko tinklaine (turejus sita mini 16 metu atgal), insultas ir pan. Ir staiga bliam kirto migrena is jegu. Fantastika. :frusty: Akiu gydytoja pripaise migrena su aura. Pirma karta va taip gyvenime. Bent jau vel matau zo.

Blueta, tokie mini remontai, tai malonus rupesciai. T.y. baldu supirkimas ir pan.

Kas tas yr?

 skamba kraupiai. As, kai neturejus migrenos, su siaubu skaitau kokie baisus buna migreniniai skausmai, iki vemimo ir t.t.

Laikykis  :showoff: 

mhm, viska supirkom, palikom surinkt/sujungt. Smagu.

Buvau islekus i bliuzo koncerta Botanikos sode, turejom faina laika su dukra.

Atsakyti

Tigriau, labai labai dziaugiuosi uz jus!

kur Drugelis, Attic? gal kas bendraujat/zinot kaip jos laikosi?

Ir labai rupi Gaily mazoji. Ir ji pati, kas be ko.

Atsakyti

Na va, kiek likimo draugių. :huh2: Aš esu turėjus migreną dukart gyvenime. Su vėmimais, ir akių neatvėrimu, bet kad matymą iš dalies prarasčiau tai pirmą kartą. Plius migrenos priepuolio jau 12 metų neturėjau, tai buvo labai netikėta. Fėja, nea, net nepavyko anksčiau išslinkti iš darbo, nes darbas buvo neatidedamas, tad išlikau iki galo. Galvą skaudėjo, bet po vaistų pagerėjo. Matymo problemos truko 20 min.

 

 

Blueta, kabina - namelis kalnuose.

 

Tigriau, jaukios naujienos  :wub:

 

Gaily mažylė ir mane domina labai, tikiuosi tik stiprėja dienomis.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 8 p.m.: 26 liepos 2018 - 00:29
Aciu visoms 4u.gif

Gaily mergaite vis instagrame matau. Auga grazi damute. Parasysiu, kad uzeitu cia.
Atsakyti