Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***


Blueta, man irgi TURI būt rausvas viduriukas ir je juostytė, o geras centimetras ( na, jei kepsnys storio kokių 3 cm)

Almost, turiu didelę bėdą- nemoku savelęs dalinti. Labai patinka darbas. Dirbu, nžn ar prisimeni, vaikų daržely. Labai gerai sekasi, aš vaikus labai myliu, jie mane tikrai mėgsta, labai sutariu su tėvais. Taigi.... Nukenčia mano vaikai, nes aš neturiu jėgų namie. Kaip anksčiau- namų darbus, papildomas užduotis galvodavau, maistas ne ryte paruoštas, o šviežias. Aš grįžtu išsunkta. Ir nemoku neišsisunkt. NEIŠEINA. Norėčiau dirbt ir visą save atiduoti namams. Mano širdis taip sako.
Atsakyti
Kai pasako "namu seimininke", tai man pries akis tokia uzguita moteryte su chalatu, prijuoste ir bizike 😁
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 16 liepos 2018 - 12:23
QUOTE(katee @ 2018 07 16, 13:22)
Kai pasako "namu seimininke", tai man pries akis tokia uzguita moteryte su chalatu, prijuoste ir bizike 😁

biggrin.gif Bet dabar, dar kai ir vairuoju, ir turiu savo mašiną, tai būtų iš vis nerealiai - kuistis namie ir skirti kažkurią savaitės dieną/as savo reikalams. .... Nes savaitgaliais man taip norisi atsigulėt, išsisnaust... O reikia irgi "atart" savaitgalio darbus. Tvarka, skalbimai, apsipirkimas. Šakės, ant kiek skuba tokia. Nėr net kada pasimėgaut atrodo. Bet aš randu laiko sau. Nes mes labai dalinamės su vyru tuos buities darbus. Žodžiu. Gyvenimas būtų lėtesnis be darbo. Tas man patiktų. ax.gif
Atsakyti
Ai, dar merginos, pvz mečiau sportą. O maniau niekada nemesiu.... Visų pirma mečiau, nes pervargus jaučiuosi, ir sporte pradėjau jaust, kad man jo nereik, kad kūnas nelaiko, kad aš nenoriu, man visko per daug. Ir antra - kažkaip nenoriu eit iš namų, ir vaikų tą dieną, kai sportas, praktiškai nepamatyti....
Atsakyti

Ai, dar merginos, pvz mečiau sportą. O maniau niekada nemesiu.... Visų pirma mečiau, nes pervargus jaučiuosi, ir sporte pradėjau jaust, kad man jo nereik, kad kūnas nelaiko, kad aš nenoriu, man visko per daug. Ir antra - kažkaip nenoriu eit iš namų, ir vaikų tą dieną, kai sportas, praktiškai nepamatyti....

Oi, aš tai žinai, ką supratau?

Kad labai mėgstu sportuoti, bet dar labiau mėgstu valgyti. Todėl sportuoju tam, kad būtų smagu ir kad galėčiau valgyti  :lol:  :lol: Tai žodžiu nu ir kas, kad kūno kultas - itin stiprus reikalas ir visada jaučiasi tarsi toks spaudimas iš socialinės medijos, ir internetų ir lietuviškos aplinkos. Bet vat susigyvenau su savimi ir nebesuku galvos.

Šiuo metu lankau bokso treniruotes, dar papildomai turiu per savaitę vieną asmeninę treniruotę su treneriu. Labai pasiilgau sunkių svorių (pritūpimų, kilnojimų ir pan.), bet mano buvęs treneris pakeitė sporto klubo vietą, kuri man absoliučiai netinka. Tai teko susirast kažką naujo. Kol kas boksą labai labai mėgstu, o toliau bus matyt  :) 

O Tu gal dar nemetei, gal tiesiog pertrauka reikalinga pagaliau. Ir tai absoliučiai normalu  :)​ 

Atsakyti

Sveikos. Sudomino tas TriColagen. Čia apie šitą kalbat?

https://fenoq.co.uk/

Atsakyti

Sveikos. Sudomino tas TriColagen. Čia apie šitą kalbat?

https://fenoq.co.uk/

Taip

Atsakyti
QUOTE(Almost. @ 2018 07 16, 18:12)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Fėja*" data-cid="72154937" data-time="1531753277"><div><p>Ai, dar merginos, pvz mečiau sportą. O maniau niekada nemesiu.... Visų pirma mečiau, nes pervargus jaučiuosi, ir sporte pradėjau jaust, kad man jo nereik, kad kūnas nelaiko, kad aš nenoriu, man visko per daug. Ir antra - kažkaip nenoriu eit iš namų, ir vaikų tą dieną, kai sportas, praktiškai nepamatyti....</p></div></blockquote><p></p><p>Oi, aš tai žinai, ką supratau?</p><p>Kad labai mėgstu sportuoti, bet dar labiau mėgstu valgyti. Todėl sportuoju tam, kad būtų smagu ir kad galėčiau valgyti  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Tai žodžiu nu ir kas, kad kūno kultas - itin stiprus reikalas ir visada jaučiasi tarsi toks spaudimas iš socialinės medijos, ir internetų ir lietuviškos aplinkos. Bet vat susigyvenau su savimi ir nebesuku galvos.</p><p>Šiuo metu lankau bokso treniruotes, dar papildomai turiu per savaitę vieną asmeninę treniruotę su treneriu. Labai pasiilgau sunkių svorių (pritūpimų, kilnojimų ir pan.), bet mano buvęs treneris pakeitė sporto klubo vietą, kuri man absoliučiai netinka. Tai teko susirast kažką naujo. Kol kas boksą labai labai mėgstu, o toliau bus matyt  smile.gif </p><p></p><p>O Tu gal dar nemetei, gal tiesiog pertrauka reikalinga pagaliau. Ir tai absoliučiai normalu  smile.gif​ </p>


Oj, Almost, tu rimtai sportuoji. Boksas žiauriai faina. O trefkė su treneriu-liuks nu. Aš išviso šiais mokslo ketais nesportavau.

Niu taip, nemečiau. Grįšiu tikrai kažkada.

Beje, šiais ketais vėl praėjau 25 km žygį. Liepojoje. O va taip va, nesitreniravus. Ištvermę turiu ir taip biggrin.gif

O valgyti irgi labai mėgstu. Todėl nenumetu to savo priaugto svorio jau keli metai. Nusprendžiau, kad aš sau tokia patinku. Kas vakarą po darbo sau leidžiu deserto dovanų. Save taip palepinu. Man tai yra dovana sau. Gal turėtų būt kitaip, bet yra kaip yra. Aš to noriu ir taškas. Dabar vasarą valgau daug uogų. Nenumetu anei kiek irgi. Jos saldžios. Bet tai ką nevalgyti jų? Jos gi tik kelis mėnesius čia. Va taip save teisinu ir baigta. ax.gif
Atsakyti

Suprantu tave, Feja, absol. Labai sunku rasti laiko ir valios lekt po pilnos darbo dienos sportuot, kai namie seima, mokyklinio amziaus vaikai ir t.t.

Ir del uogu suprantu. Valgau irgi kasdien, ne tik kad nenumeciau, bet net ir priaugau siek tiek, kilais braskes, vysnios,silauoges eina :D

Nepastebejau as kazi kokio ten odos pagerejimo sugerus Trikalogeno pora dezuciu, gal as pliam, nepastabi :D

Atsakyti
QUOTE(Terezza @ 2018 07 16, 19:57)
<p>Sveikos. Sudomino tas TriColagen. Čia apie šitą kalbat?</p><p><a data-ipb='nomediaparse' href='https://fenoq.co.uk/'>https://fenoq.co.uk/</a></p>

Dar yra MicroHyaluron, kuri galima vartoti is karto po TriVolagen kurso. Bandysiu. Nes dauguma atsiliepimu 👍
Atsakyti

Dar yra MicroHyaluron, kuri galima vartoti is karto po TriVolagen kurso. Bandysiu. Nes dauguma atsiliepimu 👍

As sita irgi turiu , bet vis neprisiruosiu pradet gert . Bet reiks pradet , nes pajuri tas vejas saule odai nedovana

Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2018 07 16, 23:42)
As sita irgi turiu , bet vis neprisiruosiu pradet gert . Bet reiks pradet , nes pajuri tas vejas saule odai nedovana</p>

As jei tureciau, jau seniai isgerciau😄 Pas mane neuzsiguli🙂

Na ir dusnybe siandien. Bet man gerai🙂 Saule lyg pro ruka. Zadejom vazioti berna aplankyti stovykloj. Bet paskambino ir sako: Ner cia ko vaziuoti. Greit namo. Reikalu pilna, matyt😎

Amzinas jaunikis😎
https://www.15min.lt...source=Facebook
Papildyta:
QUOTE(Blueta @ 2018 07 16, 22:09)
Nepastebejau as kazi kokio ten odos pagerejimo sugerus Trikalogeno pora dezuciu, gal as pliam, nepastabi biggrin.gif</p>

Gal geriau jau buti negali😁
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 17 liepos 2018 - 10:27