Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Su strioku laukiau sms, bo kai vakar ryte isskrido, va tik dabar parase is hostelio.  Ai, dar persedime singapure parase, kol lauke keist lektuva. Zo, sunki kelione, kai skrydziai non stop tesiasi 13-14 val.,na bet ji jauna, jai dzin. "Pasiface"timinom ka tik, jaunam veide nei gramo nuovargio zymiu :D sako, einu valgyt kur nors, bo isbadejus :D

Keliauja viena, tarp kitko.

Gamint patinka kai nereik skubet ir nepavargus. Jeigu reiktu po darbo, supaprastinciau viska. Ir siaip, kai ne noras, neagaminu, iseinam kur vis nauju vietu isbandyt.

Labu.

Atsakyti

Tiesa, Kate, bulvinius blynus mano sunus jau pats moka issikept, tai man faina. Bo JIS VIENAS tik ir valgo juos. Tai skuta, tarkuoja, viska pats. Beje, taip skaniai jam gaunasi, sakes. Privaro prieskoniu ( cilli flakes, cesnakines druskos, visu rusiu pipiru) bet super skanu. Vyras paragavo, sako, nesu skanesniu valges :D

Vo taip va.

Atsakyti

Vakar ant griliaus kepiau. Terezzka, labai skanu žinok, verta grilių pirkt.

Atsakyti
QUOTE(Blueta @ 2018 07 16, 11:45)
<p>Vakar ant griliaus kepiau. Terezzka, labai skanu žinok, verta grilių pirkt.</p>

Ka kepei?


8pm - oj ne ne ne, man gaminimas yra didziausia kancia. Nemegstu, noro neturiu, ale reikia ir viskas. Bet savaitgaliais daznai vaziuojame kur pietauti. O vasara - ne tik savaitgaliais. Tai buna sioks toks poilsis nuo gaminimo.

Blueta - saunuolis tavo bernas. Mano vienas is dvyniu megsta virtuvej suktis. Vis praso kazka nuskusti, sutrinti ir pan. O kitam nerupi a nei biskio. Bus i vyra. Jis irgi i virtuves puse net ziureti nenori.

Laba.
Atsakyti

Lasisos file smota. Cia kilas nuotraukoj.

 Gale kepimo padruskinau, svieziu pipiriuku uzmaliau, pries valgant citrinos kas norejo uzsispaude, sultinga, burnoj tirpo.   :wub:​ 

Atsakyti
QUOTE(Blueta @ 2018 07 16, 12:02)
<p>Lasisos file smota. Cia kilas nuotraukoj.</p><p> Gale kepimo padruskinau, svieziu pipiriuku uzmaliau, pries valgant citrinos kas norejo uzsispaude, sultinga, burnoj tirpo.   wub.gif </p>

Nematau foto. Gal kad senoj versijoj esu. Kokia programa kepei?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 16 liepos 2018 - 10:13

Nematau foto. Gal kad senoj versijoj esu. Kokia programa kepei?

ta, kur zuviukai nupiesti. Bet as atidarau, paziuriu, man patinka kai viduj ciut ciut rausva dar buna.

Atsakyti

Sveikos  :)

Aš nei veidui, nei plaukams, nei kūnui jokių įmantrių procedūrų nesu dariusi. Kažkaip kol kas dar ir poreikio didelio nejaučiu kažkokio. Kartą kai padarė mechaninį odos valymą ir masažą, tai susitvarkė oda ir viskas, užteko  :D Aišku, ateity neatmetu, kad tikrai reikės imtis visokiausių ten reikalų, o bet tačiau šiai dienai džiaugiuos jauna oda, naudoju tik įvairius serumus (The Ordinary produkciją) ir tiek žinių  :)

Blueta - labai smagu dėl dukros, tokia kelionė, tokie įspūdžiai  :wub:  :wub: Jergus, norėčiau ir aš taip. Kuo toliau, tuo labiau kirba kažkas viduj imt, viską mest kokiam pusmečiui ir pakeliaut. Bet mes abu su vyru tokie karjeristai esam, mums reik darbų. Atsibostų keliaut tiek jaučiu  :D O ir šiaip vyras mano praktiškas žmogus, stabdo dėl finansų - neužtektų mums tiek, kad pusmetį be galvos sukimo leistume sau keliaut. Tai tenka tik atostogas trupiniais planuotis ir tiek  :D Bet smagu labai, kai jaunas žmogus keliauja, atranda, pamato, susipažįsta - geriausios dovanos tokios, tikrai  :wub:

8pm - aš gaminti labai nemėgstu. Labai. Gaminu tik iš reikalo ir retkarčiais užeina noras kažką naujo išbandyti. Todėl labai džiaugiuosi, kad vyras kasdien gamina pusryčius. Aš kartais savaitgaliais palepinu kuo nors. Vakarienes gaminam kartu dažniausiai, bet jeigu aš sportuoju, tai jis suruošia viską ir pagamina, kol grįžus nusimaudau. Žodžiu tikrai nesibritkija gaminti, nors ir jam pačiam nelabai patinka. Ale mūsų problema dar ir ta, kad mudu abu labai, labai išrankūs maistui. Tai žodžiu nenoras gaminti ir išrankumas tikrai savo padaro..

katee - pasidalink savo atradimais, kur valgot pajūry  :) mes būsim grįžę kelioms dienoms ir vis norisi kažką atrast, pabandyt. Užsikepus esu nulėkt į "Onorė" degustacinio meniu. Dar būtinai noriu Palangoj į "Šilelis" - labai patinka man ta vieta  :wub: Ir pats interjeras, ir maistas liuks. Galvoju, aišku, į "Pušų paunksnėje" užlėkt pavalgyt - man ten sentimentai visad apima  :wub:  :) Kur dar lekiat valgyt Klaipėdoj, kur rekomenduot galėtum?  :)

Tiesa, nauja versija naudojimui žymiai patogesnė  :) Tikrai pabandyk prisijaukint ją. Aš stebiuosi, kad senoji versija vis dar palaikoma..

Fėja - o kodėl geriau grįžtum namų šeimininke būti, nei dirbti? Tiesiog šiaip smalsu  :) Nepatinka darbas?

Gražios dienos visoms ir skanios kavos  :4u:​ 

Atsakyti
QUOTE(Blueta @ 2018 07 16, 12:10)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="katee" data-cid="72154475" data-time="1531728507"><div><p>Nematau foto. Gal kad senoj versijoj esu. Kokia programa kepei?</p></div></blockquote><p>ta, kur zuviukai nupiesti. Bet as atidarau, paziuriu, man patinka kai viduj ciut ciut rausva dar buna.</p>

O neprilimpa? Nes kazkada rasei, kad prilipo zuvis.
Atsakyti

 

Blueta - labai smagu dėl dukros, tokia kelionė, tokie įspūdžiai  :wub:  :wub: Jergus, norėčiau ir aš taip. Kuo toliau, tuo labiau kirba kažkas viduj imt, viską mest kokiam pusmečiui ir pakeliaut. Bet mes abu su vyru tokie karjeristai esam, mums reik darbų. Atsibostų keliaut tiek jaučiu  :D O ir šiaip vyras mano praktiškas žmogus, stabdo dėl finansų - neužtektų mums tiek, kad pusmetį be galvos sukimo leistume sau keliaut. Tai tenka tik atostogas trupiniais planuotis ir tiek  :D Bet smagu labai, kai jaunas žmogus keliauja, atranda, pamato, susipažįsta - geriausios dovanos tokios, tikrai  :wub:

 

 

 

 

 Užsikepus esu nulėkt į "Onorė" degustacinio meniu.

 

 į "Pušų paunksnėje" užlėkt pavalgyt - man ten sentimentai visad apima  ?

 

 

Tai zinok, ir jinai turejo ketinimu keliaut metus.Tipo, padirba, uzsidirba kiek gali pati, musu "dovana-finansine injekcija" ir keliauja sau, sustodama menesi padirbt koki nekvalifikuota darba ( padavejos ar pan), taip keliauja jaunimas baiges mokslus, nes kada gi dar jei ne jaunystej, paskui jau pastovus darbas, gal seima/vaikai/isipareigojimai.

Bet gavo ji ta puiku pasiulyma/kotrakta i KPMG 3 metams ir nusprende neatsisakyt, bo tokie nesimeto :D

Tai turi laiko iki rugsejo galo, kol reiks pradet dirbt. Na, ne metai, bet vistiek :)

 

Onore nuostabi vieta. Birzeli, kai buvom savaite pajury, mes gyvenom Ambertone ( apacioj Onore isikures), tai valgiau ir valgiau pas juos ta degustacini meniu. Kai kas man per riebu buvo, bet kad skanu tai faktas.

 

Paunksme liuks. Gal tik kainos uzlankstytos per daug.

 

O neprilimpa? Nes kazkada rasei, kad prilipo zuvis.

Man prilipo pleksne, berods, tos filiukes plonos, prilipo./susidraske, lasisos smotas storas/standus labai sauniai iskepa, daznai kepu taip.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Blueta: 16 liepos 2018 - 10:52
Almost - musu pamegti Monai, Stusio 52, Tonas. Skandala megstam, bet jau atsibodo. Jei salykas - tai tik Papper Grey. Skanesnio nera.
Papildyta:
Almost, as jau seniai Nauja versija naudoju. Bet buvo man ji pastrigus ne taip seniai. Uzkniso. Nuejau i Senaja.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 16 liepos 2018 - 11:03

Tai zinok, ir jinai turejo ketinimu keliaut metus.Tipo, padirba, uzsidirba kiek gali pati, musu "dovana-finansine injekcija" ir keliauja sau, sustodama menesi padirbt koki nekvalifikuota darba ( padavejos ar pan), taip keliauja jaunimas baiges mokslus, nes kada gi dar jei ne jaunystej, paskui jau pastovus darbas, gal seima/vaikai/isipareigojimai.

Bet gavo ji ta puiku pasiulyma/kotrakta i KPMG 3 metams ir nusprende neatsisakyt, bo tokie nesimeto :D

Tai turi laiko iki rugsejo galo, kol reiks pradet dirbt. Na, ne metai, bet vistiek :)

Onore nuostabi vieta. Birzeli, kai buvom savaite pajury, mes gyvenom Ambertone ( apacioj Onore isikures), tai valgiau ir valgiau pas juos ta degustacini meniu. Kai kas man per riebu buvo, bet kad skanu tai faktas.

Paunksme liuks. Gal tik kainos uzlankstytos per daug.

Tai va, man atrodo, kad mes šiek tiek jau pasivėlinom gal. Vis tiek karjera, įsipareigojimai - dabar jau, atrodo, nebemesi visko. Ypač, kai neblogai einasi  :) Smagu tikrai, kai jaunystėj tokioj turi galimybę keliaut žmonės. Nors Lietuvoj dar kol kas tai nėra labai įprasta, o ir tarkim tie gap year nėra įprasta, bet tikiuos, kad pasikeis kažkada ateity požiūris, kad po mokyklos ar po studijų iškart žmogus turi eit ar toliau mokytis, ar dirbt iškart. Kažkaip vis tiek tokie rėmai gaunasi, nori nenori..

Nu jeigu jau tokios geros rekomendacijos, tai reikės lėkt būtinai išbandyt  :wub:  :) Ačiū!

Pušyse mes vestuves šventėm, tai man todėl ten gera vis grįžti ir grįžti  :wub: Ir skanu labai. Tik kainos tikrai užlankstytos..

Almost - musu pamegti Monai, Stusio 52, Tonas. Skandala megstam, bet jau atsibodo. Jei salykas - tai tik Papper Grey. Skanesnio nera.

Dėkui, užsirašysiu rekomendacijas  :4u:​ 

Atsakyti